Gönderen Konu: Model Gemi Tanıtım Adresi  (Okunma sayısı 597 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Model Gemi Tanıtım Adresi
« : 27 Haziran 2011, 19:33:29 »
Tanıtım Konusu : MODEL BİR GEMİ SATIN ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

Sitenin dili : Php

Sitede Kullanılan script : Wordpress

Site Kuruluş Tarihi : Mart 2011

Tanıtım Yazısı ve İçeriği : MODEL BİR GEMİ SATIN ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

RC model gemilerle uğraşmak boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmeniz için yapabileceğiniz en iyi hobilerinizden biri olabilir. Genellikle model gemiler su üzerinde iyi hareket etmeleri için değil daha çekici bir görünüme sahip olmaları için tasarlanmaktadır. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir RC gemi modeli bulmanız bazen zor olur. İşte size model gemileri satın almakla ilgili bilmeniz gereken bazı bilgiler;

* Öncelikle nasıl bir model gemi türü istediğinizden emin olun. Belki bir yelkenli belki de bir yarış teknesi sizin daha çok hoşunuza gidebilir.
    * Bir model gemi satın almak için ne kadar harcama yapabileceğinize karar verin. Bazı modeller yüzlerce dolar olabilir.
    * Kendiniz için model bir gemi satın alacaksanız daha sonra pişman olmamak için bütçenizi ve istediğinizi modeli son bir kez daha düşünün ve kararınızı bu yönde şekillendirmeye başlayın.
    * Sizin için ideal olabilecek bir model gemi satın almak için arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza danışın.
    * Motorlu ve RC bir gemi satın almak istiyorsanız bu türde olan modellerden bir tanesini seçin.
    * Model gemi satan hobi mağazaları yetkililerinden bilgi alın.
    * Bir motor veya kontrol paneli olmadan gemi modellerinden bir tanesini satın almanız mümkün olabilir. Bu tür bir model gemi istiyorsanız daha geniş bir seçim şansına sahip olur ve daha az para harcayabilirsiniz.
    * Model bir gemi satın almak istediğinizden eminseniz, istediğiniz model geminin paketinin içinde bütün her şeyin bulunduğundan emin olmak için onu kontrol edin.
      Satın alacağınız paketi kendiniz kontrol ettikten sonra bir kez de mağaza yetkilileriyle birlikte kontrol edin.

Kaynak : http://blog.hobilen.com/index.php/model-bir-gemi-satin-almak-icin-ne-yapmaliyim/