İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - 90orhan

769
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / S.a
« : 23 Haziran 2010, 15:07:37 »
Bu arada Evren abi ve Cüneyt nerelerde yhaw

770
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / S.a
« : 23 Haziran 2010, 15:01:20 »
inşallah inşallah ......bende elimden geleni yapıcam :=):=)=:)=:)=:) :fght :fght :fght

Ama şunu söyleyeyim içimde süper bir his var bu sene 2008 deki rekoru kıracazz....

771
BURSASPOR / Bursa şampiyon | Helal olsun timsahlara..
« : 23 Haziran 2010, 14:59:20 »
 :cup :cup :cup
Bende bursasporluyum ama ilk gs gelir tabi süper bişeydi ben bursadaydım zaten kutlamalar o hava muhteşem inşallah seri halinde gelir kupalar bursaya lazımdı böyle bir zafer osmanlının başkentliğini yapmış bir yer tanınması lazım ama şamp. liginde bu yıl pek başarılı olamaz ama inşallah uefada devam eder

772
FENERBAHCE / Alex: Gidişim de muhteşem olacak
« : 23 Haziran 2010, 14:57:01 »
Alex iyi oyuncu ama abartılmamalı bence .....bir tek bizim ligde iş yapar diğer liglerde oynayamaz bire bir markaj verirler kilit ........

773
SKOR TAHMİN / DÜNYA KUPASI İDDAA
« : 23 Haziran 2010, 14:55:28 »
olabilir nasıl kaçar koskoca World CUP  dimi :=)

774
GALATASARAY / YENİ HABERLER
« : 23 Haziran 2010, 14:54:34 »
satıcakta bize 9 milyon a geldi 12 13 ten aşağı bırakmazlar aslında iyi oyuncu ama Türkiyeye ayak uyduramıyo adam ingiltereden geldi :=) ..........Para geldide tık yok ama bizimkiler son dakkaları severler daha erken koca bir yaz var hem ben Mehmet Battal dan umutluyum adam sol ayak füze gibi vuruyo buca da süper golleri var türkcell s ligde iş görür ama avrupada sağlam forvet şart birde servetin yerine defans tabi

775
kura daha iyi yaa ben arjantin olucam inşallah bi ayar çekeriz yyhaw nurullah portekiz i seviyo seni bilmiyorum ......diğerlerinisde tabiki ama bu yaz güzel olucak benimde sınav var haftaya .....bütünlemeler :=) ....lisedeyim hala sürünüyom

776
OSC REAL LEAGUE-1 / Turnuva Çalışmak İsteyenler
« : 23 Haziran 2010, 14:49:01 »
bu gün bi saatte toplantı yapalım bu konularla ilgili şu 2008 deki rekoru kıralım yhaw eskide kaldı :?=) o gece bende vardım ama bu hesaptan değil o banlanmıştı.......orda ben uğraşırım oryla üye çekmemiz lazım şu an kayıtlı kaç var bilmiyorum ama günlük ziyaretçilerle birlikte 15000 i bulmalıyız

777
ben süper derim öyle daha iyi olur da fifada hep arjantin ispanya kapışır birde brezilya diğerleri kötü biraz ama ben türkiye olucam :=) .......milli daha iyi ama ligde olsun milli 6 kişilik olsun zaten 6 iyi takım var ama yinede son söz senin derim

778
SKOR TAHMİN / konu silindi.
« : 23 Haziran 2010, 13:16:29 »
konu silindi.

779
« : 23 Haziran 2010, 12:30:15 »
Sabri'ye Fransa'dan talip var
Galatasaraylı Sabri'ye, Fransa'nın Bordeaux takımı talip oldu.
(GÖRÜŞMELER HAFTAYA)

780
« : 23 Haziran 2010, 12:28:15 »

İnter, Brezilya formasıyla Dünya Kupası'nda coşan Galatasaraylı Elano'ya kanca attı. Corriere dello Sport'un haberine göre İtalyanların, teknik direktör Benitez'ın ısrarla kadrosunda görmek istediği sambacı için Inter'in 5.8 milyon euro'yu gözden çıkardığı belirtildi.