İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - adu1

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14
85
HER TELDEN DUYURULAR / BARIŞ AKARSUYU KAYBETTİK
« : 05 Temmuz 2007, 19:41:56 »
arkladaşlar sinir krizi geçiriom çok mutsuzum napıcam ben ALLAH'IM yardım et dayanamıom  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

87
HER TELDEN DUYURULAR / BARIŞ AKARSU YOĞUN BAKIMDA:(
« : 04 Temmuz 2007, 23:26:23 »
Herkesin başı sağolsun.Mekanı CENNET olsn İNŞAALLAH

88
OMFFC 144 / KAYDINIZI BURDAN YAPINIZ
« : 04 Temmuz 2007, 23:08:03 »

89
OYUNSİTENİZ 1. CLAN WAR / KAYDINIZI BURDAN YAPINIZ
« : 04 Temmuz 2007, 23:07:13 »
eğer maçını yapamayan olursa ben burdayım  ;)

90
« : 04 Temmuz 2007, 17:50:06 »
barış akarsu artık doktorların kararına kalmış makinalarla yaşıyormuş doktorlar artık fişi çeksekmi die bi karar almışlar yaşarsada bitkisel hayatta yaşabilrmiş sadece onu mucize kurtarabilirmiş >:(
sana kim dedi

91
ha seremony ha seromony ha senfony ha sero hepsi aynı :D :D :D :D
edit :D :D :D :D

92
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / edit
« : 03 Temmuz 2007, 23:31:32 »
EDİT

93
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / BEN BİR MALIM
« : 03 Temmuz 2007, 23:28:41 »
edit

94
« : 03 Temmuz 2007, 22:53:55 »
arkadaşlar o haber kaç gündr yalancıyarimin sitesinde boş yere seviniouz keşke öle olsa

95
[19:44:36] >>   kardes ben bi 5 dk yemek yiom hemen yapicaz ok
[19:44:48] <<   ok
[19:46:39] <<   bende yemeğe gidiyom
[19:46:42] <<   gelcem biradan
[19:55:30] <<   yemek bitmedi mi yaw
[19:58:50] <<   hadi kardeeeeeş
[20:00:26] <<   ula bu saaate kadar tencere bitmişti:D
[20:05:52] <<   e hadi ama kardeş yaw şaka maka yarım saat oldu
[20:09:40] <<   hadeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
[20:12:12] <<   yaw senin geleceğin yok ben çıkıyom
[20:16:47] <<   kardeş hadi ama yaw off gündüzde yarım saat dedin kapatıp gittin oyun mu oyunuyon benle hükmen yazacam seni
HAMZA KARDES HAMACHİDE YAZIŞTIKLARIMIZ SAATLERDE BELLİ ÖĞLENDE BENİ 2 SAAT BEKLETTİ SONRA Bİ ANDA KAPATIP ÇIKTI HÜKMEN YENİK YAZACAM ARTIK OYUNCAK GİBİ OYNUYO BENLE

30 dk bile beklememişin :S ama bi işi cıkmstır yoksa best niye oyalasnk
erdinç mat.ına snn karnede mat kaçtı olm 32 dk olmş D:

96
« : 03 Temmuz 2007, 21:22:25 »
inanmayın olm ya yalan sölüo ALLAH BARIŞ'ı bize bağışlayacak inşaALLAH...

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14