İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - ***ALfoNSo***

1549
ben kaliteli bulmuyorum

1551
bence 6 iyidir

1552
Bence yararlı olur ingiliz fubolu tam tuncayın stiline göre..

1553
bence daha iyi performans sergilecekleri kesin ;)

1554
bence çıkabilecek tek takım antalyaspor

1555
kakayı alamaz bence diğer

1556
Bence martinez  ;)

1557
HER TELDEN DUYURULAR / CISSE BEŞİKTAŞ'TA
« : 27 Haziran 2007, 02:29:26 »
ARKADAŞLAR ŞU ANDA GECE 2.30 BENİM SAATİME GÖRE VE SON DK HABERİ OLARAK ELİME ULAŞTI!!!

Cisse Beşiktaş'da
Doğan Haber Ajansı; 01.45'te duyurduğu haberde, Beşiktaş'ın PSG'de forma giyen Edouard Cisse ile anlaştığını iddia etti.

Édouard Cissé kimdir?
30 Mart 1978 Pau, doğumlu Fransız oyuncunun mevkisi ortasaha. PSG forması giyen Cisse, daha önce Rennes, West Ham United ve AS Monaco takımlarında birer sezon kiralık olarak forma giymişti. 1.83 boyunda olan Cisse, PSG'de 8 numaralı formayı giyiyordu.

Bu transfer konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

27.06.2007   

Kaynak : Sporx.com ve Ajanslar

1558
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / KAYDINIZI BURADAN YAPINIZ
« : 27 Haziran 2007, 00:40:11 »
başarılar

1559
Bizzat Kendim indirip denedim kotanız boşa gidecek derdi yok rar pass yok 100%100 saglam linkler öldü derdide yok bende yedekleri var anında upload ederim mükemmel bir amerikan güre$i tezauratlar felan insan oynarken co$uyor tavsiye ederim

Kurulum: Rapitten İndiriyorsunuz Dosyaları Çıkarıp Oynamaya Başlıyorsunuz Crack Felan Yok Direk Oyuna Giriyorsunuz Hadi İyi Eğlenceler

Toplam: 450 Mb

Linkler:

http://rapidshare.com/files/23717179/WWE_RAW_2007.part01.rar
http://rapidshare.com/files/23810089/WWE_RAW_2007.part02.rar
http://rapidshare.com/files/23769661/WWE_RAW_2007.part03.rar
http://rapidshare.com/files/23775783/WWE_RAW_2007.part04.rar
http://rapidshare.com/files/23801434/WWE_RAW_2007.part05.rar

1560
FULL OYUN İNCELEMELERİ / Rune Scape
« : 26 Haziran 2007, 20:33:57 »

oyuna www.runescape.com adresinden ulasabilirsiniz.

üye olduktan sonra bir dünya seçip  oyuna basliyoruz (ben hep world 14teyim çünkü orda çok fazla türk oluyo).oyunun baslangicinda kendimize bir adam veya kad1n yap1yoruz ve trading adasini dolasip gercek dünyaya gidiyoruz burdan sonrasinda serberstsiniz kendi maceranizi kendiniz yazabilirsiniz.... ama öyle oyuna ilk atildiginizda gidip bir ejderi kesemezsiniz... karakterlerin gücleri her oyunda oldugu gibi level olarak gösteriliyor . oyuna level 3 olarak basliyorsunuz ama trading adasinda bunu level 4 yapmak mümkün...

tabi oyun sadece savas üstüne kurulu deil... agac kesip ,ates yakip  yemek pisirebilir ve pisirdiginiz bu yemegi satabilirsiniz. veya tas kirip bunu firinda eritir kullanabileceginiz bir silah veya kalkan yapabilirsiniz.veya büyücü olup bankanin alt katindan para calabilirsiniz :D

en cok kazandirani silah yapip satmak...
unutmadan kisaltmalardanda bahsedeyim ben cözene kadar canim c1kmisti... :d

1k : 1000 coin mis ben bunu zor ögrendim :D
1gp: 1 coin
ty: thank you
np: not problem :D :D
cmon:come on 
k: ok
u: you
agac kesme
ates yakma
yemek pisirme
balik tutma
okculuk
büyücülük
madencilik
savunma
dua
vb...
Bunlari gelistirmek yine sizin elinizde...
ornegin bi ara ben kanalizasyonda zombilerle savasiyodum ve canim cok az kalmisti...birden arkamda bitane adam cikti virusasa gel bunlar senin dedi gidip konustum iyi birisi ol diyip kayboldu... esya cantama baktigimda kebap ve bira buldum onlari yiyip yeniden can seviyemi doldurdum ve kanalizasyondan sag salim ciktim...
anlatmadan gecemeyecegim : bi ara ardi ardina iki uc tane guclu guard kesmistim hirsiz kilikli biri gelip son anda bulundugun durum iyiydi falan dedi ve bana para verdi... komik...
tabi böyle bir oyunda  diğer kullanıcılarla kavga etmedende olmaz... bunun için oyuna Willderness diye biyer yapmışlar.sağ alt köşede wilderness ın derinliklerine gittikçe artan level var.bu level bizden çok daha güçlü birisinin bizi dövmesini engelliyo.Haa unutmadan öldüğünüz zaman oyuna başladığınız yerden başlıyosunuz.
[COLOR="SeaGreen"]İPUCU[/COLOR]:Ben bir keresinde öldüğümde ingilizce ''lanet olsun ! herşeyimi kaybettim'' demiş ondan sonrada adamımı ağlatmıştım.orda gezinen bir oyuncu bana acıyıp para.silah ve zırh vermişti :D şanslıyım diyorsanız ölünce deneyin...