İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - D E M 0 N *

Sayfa: 1 2 3 4 [5]
49
HER TELDEN DUYURULAR / Oyunsiteniz 4 Yaşına Girdi
« : 07 Mayıs 2009, 17:30:51 »
Hayırlı Olsun Tüm Oyunsiteniz Camiasına..

50
YENİ OYUNCULARIN TANIŞMA MEKANI / S.a Arkadaşlar [Tolga]
« : 07 Mayıs 2009, 17:27:41 »
şuan pc de Fifa yok malasef.

buda msn adresim team-turkey@live.de

51
« : 07 Mayıs 2009, 17:23:17 »

Bende Sitenin Kuruluşundan bu yana burda olmasamda çok uzun süredir, yaklaşık 2 sene'dir sizinleydim...

birlikte güsel vakit geçirdik arada sırada sorun çıkasada güseldi . inşallah tekrar herkes birleşir ve daha iyi vakit geçiririz..

nice yıllara oyunsiteniz.com

sayılar Demon [toLqa]

Hoşgeldin Tolga  ;)

Hoşbulduk Kardeşim..

52
« : 07 Mayıs 2009, 17:21:15 »
Valla Çok uzun süredir Kız peşindeydim sonra sorunlar çıktı ayrılmak zorunda kaldım .

buda son senem okulda bundan sonra okul bitiyor bana..senenin sonuna geldik.

bundan 4 ay a kadar gene net 'deydim o 4 ay boyunca arkılerle sırf Counter Strike Source Oynadık hala oynuyoruz.

4 ay css ondan önce kız ve bu 4 ayın içinde olan css oynamamda okulda vardı tabi . Okulumda Son 2 Ay .

forumdan felan uzak durdum uzun süre çünkü hep sorun oluyodu beni sevmiyende çoktu ve burdan ayrılmıştım zaten .

aslında birkaç hafta önce gelmiştim site kapalıydı . neseki tekrar döndüm oyunsiteniz' e..

Özlemimin bittiği an =)

hoşgeldin tolga.

Hoşbulduk Kardeşim..

53
« : 07 Mayıs 2009, 06:56:02 »
Bende Sitenin Kuruluşundan bu yana burda olmasamda çok uzun süredir, yaklaşık 2 sene'dir sizinleydim...

birlikte güsel vakit geçirdik arada sırada sorun çıkasada güseldi . inşallah tekrar herkes birleşir ve daha iyi vakit geçiririz..

nice yıllara oyunsiteniz.com

sayılar Demon [toLqa]

54
« : 06 Mayıs 2009, 22:42:06 »
Hoşbulduk beyler . iyiyim vallahi sizi sormalı :)

bende sizi çok özledim :yemek

55
« : 06 Mayıs 2009, 21:45:49 »
S.a

ben tolga belki tanımışınızdır çok uzun süre oldu görüşmüyeli . yeni üyeliğimle güsel vakit geçirmek için tekrar aranıza katıldım..

Sayfa: 1 2 3 4 [5]