İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - DeViL

878
FFC 325 / KAYITLAR BURDAN
« : 22 Temmuz 2007, 17:38:52 »
Devil

devil.iso@hotmail.com

Apo ne kadar floodcu adamsın bende 16 kişilik falan olcak zannediyom  :D :D

879
OYUNSİTENİZ FİFA 07 WORLD CUP 2 / ___***THE FINALS***___
« : 22 Temmuz 2007, 17:32:24 »

880
FORUM OYUNLARI / Geleneksel Sırıtma Oyunu
« : 22 Temmuz 2007, 16:17:05 »
 ;D ;D
   ;D
 ;D ;D

881
FİKSTÜR / DEVİL'İN FİXTÜRÜ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 22 Temmuz 2007, 15:44:33 »
Devil : 2  Bigsexy : 1

doğruyu sölemek gerekirse çok az pozisyon buldum ama gole çevirdim. 5'li defansı bi türlü geçemedim  :)

5 li defans değildi  :D
5-3-2 ile oynuyodun sanki  ;D

882
A KATAGORİSİ 3. SEZON / TURNUVA ÖDÜLLERİ
« : 22 Temmuz 2007, 15:42:48 »
iyide hamza ödülleri sen vereceksin bende yetki yok :D

topici açtiğin için teşekkür ettim ;D
;D ;D

883
A KATAGORİSİ 3. SEZON / ŞAMPİYON KİM OLUR?
« : 22 Temmuz 2007, 15:41:48 »
big klavuza kaybetmezse şampiyon olur ;)

884
FORUM OYUNLARI / Geleneksel Sırıtma Oyunu
« : 22 Temmuz 2007, 15:38:41 »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

885
OMFFC 151 / Yarı Final Eşleşmeleri Ve Maç Sonuçları
« : 22 Temmuz 2007, 15:38:07 »
BAŞARILAR BEYLER..!

886
FİKSTÜR / DEVİL'İN FİXTÜRÜ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 22 Temmuz 2007, 15:37:21 »
kesin girecem ilk üçe ama önümde zorlu yiğit ve klavuz maçları var. onlardan galibiyetle dönsem şampiyon olacam. Hedefim şampiyon olmak ;)

Bu arada World cupta şampiyon oldum replerimi atarmısın

887
hadi beyler yaw sadece biz maç yapmışız ekoyla maçlara biraz daha ilgi gösterelim yoksa hükmen çıkaracam yarın akşama kadar maçlar oynansın lütfen..!

888
FİKSTÜR / BIG SEXY'NIN FIXTURU VE MAÇ SONUÇLARI
« : 22 Temmuz 2007, 15:33:09 »
BIG SEXY:1-2:dEVİL
hiç pozisyon vermeden yenildim bi direkten dönüp 4 net pozisyonum var ama olmadı 86 da yedim neyse tebrikler sonuç bu
saol big bende bulduğumu attım nerdeyse pozisyonum yoktu ama 2 tane ben attım ve maçı aldım