İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - LeGeND-MæN

1165
FENERBAHCE / Recep gündemde
« : 31 Ağustos 2007, 10:21:11 »
Recep gündemde

SERDAR'ın sakatlığı nedeniyle kalede sıkıntı yaşayan Fenerbahçe, eski file bekçisi Recep Biler'i geri çağıracak. Geçen sezon Karşıyaka'da kiralık oynayan Recep, sezon başında OFTAŞ ile 2 yıllık sözleşme imzalamıştı. Sarı-lacivertli yönetimin, 26 yaşındaki kaleci için Ankara ekibiyle masaya oturacağı öğrenildi.

1166
HER TELDEN DUYURULAR / FLAŞ OYUNSİTENİZ ÜYELERİ İÇERİ
« : 30 Ağustos 2007, 23:01:36 »
EVET BEYLER www.xperteleven.com DA OYUNSİTENİZ PRO ADLI BİR LİG KURDUM.ONLİNE BİR LİG.ÇOK ZEVKİ OYUNCU TRANSFER EDİYORSUNUZ,SPONSOR ALIYORSUNUZ,FORMA DEĞİŞTİREBİLİYONUZ.ÇOK GÜZEL LİG 6 KİŞİLİK OLUŞACAK.

LÜTFEN YENİ BİR KATEGORİ AÇILIP ''OYUNSİTENİZ ONLİNE MENEJERLİK'' ADLI ALTINA KONULSUN.

İLK 6 KİŞİ İLKTEN ÜYE OLUP SİTEYE SONRA SEARCH BÖLÜMÜNE TIKLAYIP LİG ID YAZAN YERE ''120275''

NO SUNU GİRİP OYUNSİTENİZ PRO LİGE KATILIN.EĞER İLGİ ÇOK OLURSA 2.LİG 3.LİGLERİDİ AÇICAM.

TEKNİK KURALLAR

MAÇLAR YA HAFTADAN HAFTAYA YADA HATADA 2 GÜN ÇARŞAMBA VE CUMARTESİ-PAZAR GÜNLERİ OYNANACAK.

EĞER 2.LİG OLURSA İLK 3 TAKIM ÜSST LİGE ÇIKACAK
;)

1167
EA Kafa Karıştırmaya Devam Ediyor:Demo Belki Bu Hafta Çıkacak?
Kaynak:EA SPORTS Resmi Forumu
Söyleyen:EAUK_Baker011(EA ADMİN)

''Ok Guys, I have some news. Please no more "when is it coming out" type questions, I will confirm exact dates when I have them.

PC - we are hoping to be able to release this demo sometime this week. This is not guaranteed though. I will post more information when I have it.

360/PS3 - probably 2-3 weeks away. I will post a definite date when I have one.

PS2 - unknown, again will post a definite date when I have one.

Enjoy!''

''Pekala çocuklar,elimde birkaç yeni haber var. Lütfen daha fazla 'ne zaman çıkıyor' tipi soru sormayın,çıkış tarihleri elime geçtiği anda yayınlayacağım.

PC-Demoyu bu hafta yayınlayabilmeyi umuyoruz. Ama kesin değil. Daha fazla bilgi elime geçtiği anda forumda yayınlayacağım.

360/PS3- Muhtemelen 2-3 hafta sonra.

PS2-Belli değil,bilgim olunca yayınlayacağım''

İncelemek isteyenler için link: http://footballcommunity.ea.com/forum/viewtopic.php?t=52818&start=585

1168
HER TELDEN DUYURULAR / RAKİPLERİMİZ BELLİ OLU
« : 30 Ağustos 2007, 20:02:59 »
(CANLI) RAKİPLER BELLİ OLDU!
Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın rakipleri Monaco'da düzenlenen kura çekimi ile belli oldu.. Sporx kura çekimini canlı olarak aktardı!

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde grup maçları 18 ve 19 Eylül'de yapılacak ilk hafta karşılaşmalarıyla başlayıp, 11 ve 12 Aralık'ta oynanacak 6. hafta maçlarıyla sona erecek. Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde 2007-2008 sezonu finali 21 Mayıs'ta Rusya'nın başkenti Moskova'da yapılacak.

GRUPLAR

A
Liverpool FC (İngiltere)
FC Porto (Portekiz)
Marsilya (FRA)
Beşiktaş JK (TÜRKİYE)

B
Chelsea FC (İngiltere)
Valencia CF (İspanya)
FC Schalke 04 (Almanya)
Rosenborg BK (Norveç)

C
Real Madrid (İspanya)
Werder Bremen (Almanya)
S.S. Lazio (İtalya)
Olimpiyakos CFP (Yunanistan)

D
AC Milan (İtalya)
SL Benfica (Portekiz)
Celtic FC (İskoçya)
FC Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

E
FC Barcelona (İspanya)
Olimpik Lyon (Fransa)
VfB Stuttgart (Almanya)
Glasgow Rangers FC (İskoçya)

F
Manchester United FC (İngiltere)
AS Roma (İtalya)
Sporting Clube de Portugal (Portekiz)
FC Dinamo Kyiv (Ukrayna)

G
FC Inter (İtalya)
PSV Eindhoven (Hollanda)
PFC CSKA Moskova (Rusya)
Fenerbahçe SK (TÜRKİYE)

H
Arsenal FC (İngiltere)
Sevilla FC (İspanya) / AEK Atina FC (Yunanistan)
FC Steaua Bükreş (Romanya)
SK Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)
[/b]

1169
4F1C ( 42 ) / LİG EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
« : 30 Ağustos 2007, 18:17:56 »

OYUNSİTENİZ 42.4F1C EŞLEŞMELERİ AŞAGIDAKİ GİBİDİR.

Herkeze Başarılar Diliyorum...Karşılaşmalar için Verilen Son Tarih : 18:55 dir.
___________________________________________________________________________________

ALFONSO

HANZER

BALLACK

EL NİNO

LeGeND-MæN

videoom

1170
HER TELDEN DUYURULAR / SON DAKİKA NONDA GS İSTANBUL'dA
« : 30 Ağustos 2007, 18:12:08 »
galatasdaray nondayı istanbula getirdi beyler.kongolu oyuncu monacoda gol kralı olduktan sonra 1,1-5 yıl sakatlık geçirip formundan uzaklaşıp önce romadan sonrada b.roverstan kopmuştu

1171
FENERBAHCE / Beyonce geliyor
« : 30 Ağustos 2007, 10:27:16 »

Beyonce geliyor

FENERBAHÇE, 100. yıl balosu için Amerikalı dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce Knowles'i İstanbul'a getiriyor. Sarı-lacivertli kulübün 24 Ekim'de yapılacak olan balosunda Beyonce sahne alacak ve taraftarlarla konser verecek.

1172
FENERBAHCE / Tümer ıslıklarla çıktı!
« : 30 Ağustos 2007, 10:26:56 »

Tümer ıslıklarla çıktı!

F.Bahçe'de ilk onbirde şans bulan Tümer, kötü futboluyla şaşırttı. Yıldız oyuncu eski formundan uzak gözükürken, ikinci yarıda yerini Colin Kazım'a bırakmak zorunda kaldı. Tümer'in kenara gelirken ağır davranmasını, Belçikalı seyirciler ıslıklarla protesto ettiler. Turun geçilmesi Tümer'e teselli oldu.

1173
FENERBAHCE / Dilekleri olmadı
« : 30 Ağustos 2007, 10:26:37 »
Dilekleri olmadı

ZİCO'YA karşı olan sarılacivertli taraftarların bir bölümü dünkü maç öncesi, "Anderlecht'e elenelim, yeter ki Zico gitsin" görüşü taşıyordu. Ancak beklentiler tutmadı. Fener kazanınca, Zico da koltuğunu sağlama aldı.

1174
FENERBAHCE / Gördün mü Fener'i!
« : 30 Ağustos 2007, 10:26:15 »
Gördün mü Fener'i!

KARŞILAŞMA öncesi basın toplantısında, "Fenerbahçe'yi gözümüzde büyütmüşüz!" diyen Anderlecht Direktörü Vercauteren'in elenince yüzü asıldı. Belçikalı teknik adam, "Oyunun hemen başında golü yememiz planlarımızı bozdu. Fenerbahçe iyi oynadı. Onlara başarılar diliyorum" diye konuştu.

1175
FENERBAHCE / Beklesinler
« : 30 Ağustos 2007, 10:25:51 »
Beklesinler

Brezilyalı teknik direktör: Kimse kusura bakmasın. Benim F.Bahçe'den ayrılmamı isteyen insanlar, çok bekleyecek.

GERGİNLİK YAŞADIK
FENERBAHÇE Teknik Direktörü Zico, Anderlecht'i 2-0 yenen öğrencilerini tebrik etti. Fenerbahçe'nin bu galibiyeti hak ettiğini ve gücünü bir kez daha kanıtladığını ifade eden Zico, ilk golden sonra maçta gerilim sıkıntısı yaşandığını ve bir topun direkten döndüğünü söyledi. Zico, "Ben futbolcularıma
hep atak oynamalırını söylüyorum. Biz 14, rakip ise 13 şut çekti" dedi.

GÜLÜP GEÇİYORUM
KARŞILAŞMANIN kazanılamaması halinde işine son verileceği söylenitlerine de değinen Brezilyalı çalıştırıcı söyledi: "Bu tip eleştirilere gülüp geçiyorum. Fenerbahçe'den gitmemi isteyenler mağlubiyet beklemek zorunda kalacaklar. Fenerbahçe şampiyon olur mu göreceğiz. Her maçtan sonra 'Fenerbahçe'nin gücü yetecek mi?' sorusunu duymaya alıştım."

1176
FENERBAHCE / Carlos, 11. kez bu ligde
« : 30 Ağustos 2007, 10:25:05 »
Carlos, 11. kez bu ligde

F.BAHÇE'NİN uluslararası yıldızı Roberto Carlos, Real Madrid'den sonra F.Bahçe formasıyla da Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterecek. Bu ligde 11. kez forma giyecek olan sambacı dün Anderlecht karşısında tecrübesini konuşturdu. Sambacı, sol bekte görevini eksiksiz yerine getirirken, hücuma çıktığı anlarda da tehlikeler yarattı.