İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - LeGeND-MæN

1201
10.FİFA 07 RE-PLAY YARIŞMAMIZ / VİDEO RESMİMİZ
« : 29 Ağustos 2007, 11:57:45 »
Beyler acele yaptım ve bu kez fifa 07 görünütüsenden değil gerçek ronaldinho görüntüsünden yaptım. :)umarım beğenirsiniz ister koyun ister koymayın ben görevimi yaptım ;)

1202
HAMZA REİS HİÇ DEDİĞİMİZE CVP VERMİYON VE UYGULAMIYON.YARIŞMALAR DİYE KATEGORİ AÇILSIN YADA BÖLÜM.

ALT BÖLÜM OLARAKTA VİDEO YARIŞMALARIMIZ,SLAYT YARIŞMALARIMIZ,ŞİİR YARIŞMALARIMIZ FALAN OLSUN.

NİYE YAPMIYON ANLAMIYOM ??? ???

ARTIK AÇSAN İYİ OLUR.AÇ FORCE23 SEN :) HAMZANIN AÇTIĞI YOK.

1203
PES 2008 / PES 2008 De Olacak Ligler Ve Klüpler
« : 29 Ağustos 2007, 10:36:41 »
PES 2008 De Olacak Ligler Ve Klüpler
All teams in the english Premier League (no licensed teams at all) (hepsi lisanslı değil)
• All teams in the french Ligue 1 (all teams licensed) (bütün takımlar lisanslı)
• All teams in the italian Serie A (all teams licensed)
• All teams in the dutch Eredivisie (all teams licensed)
• All teams in the spanish Liga Espanola (all teams licensed)
• Bayern Munchen (licensed)
• Anderlecht (licensed)
• FC Brugge (licensed)
• Dinamo Zagreb
• FC Copenhagen
• FC Honka
• Olympiacos Piraeus
• Panathinaikos
• AEK Athens
• Rosenborg BK
• Wisla Krakow
• Benfica
• FC Porto
• Sporting Lisbon
• Spartak Moskva
• Lokomotiv Moskva
• Celtic
• Glasgow Rangers
• Red Star
• AIK
• Hammarby IF
• Helsingborgs IF
• IFK Göteborg
• FC Basel
• Besiktas
• Fenerbahce
• Galatasaray
• Dynamo Kiev
• Boca Juniors
• River Plate
• Internacional
• Sao Paulo

FB Ve GS Lisanslı

1204
FIFA 2008 / EA SPORTS Açıkladı:Demo Bu Hafta Çıkmayacak!!
« : 29 Ağustos 2007, 10:19:30 »
EA SPORTS Açıkladı:Demo Bu Hafta Çıkmayacak!!
Kaynak: http://footballcommunity.ea.com/forum/viewtopic.php?t=52818&start=90

''So far, all I can confirm is that it wont be this week. Still waiting for a more specific date though.''

''Tek söyleyebileceğim,demonun bu hafta içinde çıkmayacağı. Bir tarih almak için bekliyorum.''

1205
SUPER LİG ÖZEL / OFTAŞ meydan okudu
« : 29 Ağustos 2007, 10:07:20 »
OFTAŞ meydan okudu

Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'un teknik direktörü Osman Özdemir, Fenerbahçe maçına hırslı hazırlandıklarını belirterek, "Karşımızda, Fenerbahçe'nin ilk Anderlecht maçında sahaya çıkan kadrosunu tercih ederim. Bu kadro benim oyuncularımı fazlasıyla iyi motive edecektir. Üç puanı biz alacağız. F.Bahçe bizi korkutmuyor"
dedi.

1206
SUPER LİG ÖZEL / Jaba A.Gücü'ne doğru
« : 29 Ağustos 2007, 10:07:00 »
Jaba A.Gücü'ne doğru

Ankaragücü'nde gözler Ankarasporlu Jaba'nın transferine çevrildi. Kulübüyle yaşadığı maddi kriz nedeniyle sözleşmesini tek taraflı fesheden golcü futbolcunun FIFA'dan alacağı özel izinle Ankaragücü'ne geleceği öğrenildi.

1207
SUPER LİG ÖZEL / Havamızı bulduk
« : 29 Ağustos 2007, 10:06:45 »
Havamızı bulduk

Bursaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, takımının havaya girdiğini ve bundan sonra daha iyi maçlar oynayacaklarını belirtti. Korkmaz, "Gençlerbirliği galibiyeti bize müthiş moral oldu. Trabzon'u seyircimizin desteğiyle yeneceğiz. Amacımız üç puanlık uzun bir seri yakalamak" diye konuştu.

1208
SUPER LİG ÖZEL / Hedef puan 50'dir
« : 29 Ağustos 2007, 10:06:29 »
Hedef puan 50'dir

Konyaspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, bu sezon belirledikleri 50 puan hedefinde geri adım atmadıklarını söyledi. Sağlam, "Oyuncularım kendilerine güveniyorlar ki, böyle bir hedef koydular" diye konuştu.

1209
SUPER LİG ÖZEL / Susiç coşturur
« : 29 Ağustos 2007, 10:06:15 »
Susiç coşturur

"Kulübümüzü ve Türk futbolunu çok iyi tanıyor. Belediyespor maçına onun liderliğinde çıkıp ligdeki ilk üç puanımızı alacağız. Taraftarımız destek olsun".

Ç. Rizespor Başkanı Abdülkadir Çakır, prensipte anlaştıkları Saffet Susiç ile uyum sürecini çabuk atlatıp, başarılı olacaklarına inandıklarını söyledi. Çakır, "Kulübümüzü ve Türk futbolunu yakından tanıyan bir isim. Kısa zamanda Rizespor'u coşturacaktır. Bize en uygun ismi bulduk" diye konuştu.

HEDEF BELEDİYE MAÇI

Ligde yaptıkları 3 maçta puanla tanışamadıklarını ifade eden Çakır, "Bunun için de fazla bekleyeceğimizi zannetmiyorum. İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u yenerek ligdeki ilk galibiyetimizi almak istiyoruz. Susiç hocamız yarın (bugün) oyuncularımızla tanışacak. Taraftar destek olsun" dedi.

1210
FENERBAHCE / Spor dostluk ve kardeşliktir
« : 29 Ağustos 2007, 10:04:27 »
Spor dostluk ve kardeşliktir

DÜNYACA ünlü bisikletçi Lance Armstrong'un kanseri yendikten sonra yaşam mücadelesinin sembolü olarak lanse ettiği bileklik fikri giderek yayılıyor. Sporcular arasında da dostluk ve kardeşliğin simgesi olarak yeşil bileklik takılıyor. Roberto Carlos, Hakan Şükür, Ümit Karan gibi oyuncular da bu bileklikten takıyor.

1211
FENERBAHCE / Appiah hızlanıyor
« : 29 Ağustos 2007, 10:03:54 »
Appiah hızlanıyor

GİTMEYİ unutan ve F.Bahçe için mücadele edeceğini açıklayan Appiah, en geç iki hafta içinde sahalarda olacağını söyledi. F.Bahçe'nin Anderlecht'i yenerek Şampiyonlar Ligi'ne kalacağına inandığını söyleyen Ganalı oyuncu, "Bu sezon da çok başarılı geçecek" diye konuştu.

1212
FENERBAHCE / Deplasman grafiği kötü
« : 29 Ağustos 2007, 10:03:37 »
Deplasman grafiği kötü
F.Bahçe, Avrupa arenasında rakip sahalarda 67. maçına çıkacak. Avrupa'da bugüne kadar 66 deplasman maçında 11 galibiyeti bulunan F.Bahçe, 9 beraberlik, 46 yenilgi aldı. F.Bahçe deplasmandaki son maçını geçen sezon Alkmaar ile oynamış ve 2-0 öndeyken 2-2 berabere kalmıştı.