İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Malatyasporlu

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
445
GÜLMEMEK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTUYORUM. :D SENİN ATTIĞIN GOLDE BUGDU KORNER BUGUYDU.NEYSE YA ŞÜKÜRLER OLSUN BİTTİ Bİ MAÇ.10 FARK YEMEK KOLAY DEĞİL.

446
beyler , burda safak evrene ilk yarı 3-3 sona ermesine rağmen maçi baştan oynama teklifinde bulunduğu için hatali olabilir ancak evrende onun bu teklifini kabul ederken bir hata yapmiştir . burada ikisinde de kabahat var . fakat maça ikinci kez girdiklerinde safak 4 adet gol atmiştir . ve kurallarimiza göre maça kalindiği yerden devam edilmesi durumunda skor 7-3 olmaktadir . eğer maçi tekrar edersem safağin burada atmiş olduğu 4 gol ve aradaki 4 farklı galibiyet ipta olmuş olacak . bu durumda safağa büyük haksizlik olur bana kalırsa .

evren abi aramızdaki dostluk bozulacaksa eğer bu turnuvayi kapatmaya raziyim lütfen sadece bir oyun için birbirimizi kırmayalim .

HAMZA KARDEŞİM BİR OYUN İÇİN DEĞİL KALBİNİ KIRMAK SANA KÖTÜ SÖZ BİLE SARFETMEM.BENİM KIZDIĞIM SİR ŞAFAĞIN TERBİYESİZCE BEYANLARINA SEYİRCİ KALMAN.ORTADA BİR HAKSIZLIK VAR.BUNU GİDERMEK SENİN GÖREVİN.BENİ TANIMASAN KONUŞMA DERDİM AMA BENİ TANIYORSAN YAZ BİŞEY.

447
HAMZA KARDEŞ AÇIK VE NET OLARAK BELİRTİYORUM.ŞU ANA KADAR TERBİYESİNİ BOZMADAN MAÇ SONU YAŞANANLARI ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM FAKAT SİR ŞAFAKIN SARFETTİĞİ SÖZLER APAÇIK ORTADA.ARTIK KARAR SENİN.İYİ DÜŞÜN VE KARARINI VER.

448
HAMZA KARDEŞ BU SON MESAJIM.BU MAÇIN TEKRARINI TALEP EDİYORUM HAKSIZLIK OLMAMASI AÇISINDAN.AKSİ HALDE SENİN HAKSIZLIK YAPTIĞINA KANAAT GETİRİP BİR DAHA HİÇBİR ZAMAN TURNUVALARDA YER ALMAYACAĞIM.KARDEŞLİĞİMİZE BİR BASİT MESELE YÜZÜNDEN LEKE DÜŞMESİN.YAZIKLAR OLSUN BÖYLE Bİ MAÇ OYNADIĞIMA.

karde ikinci ceyrek kaç kaç bitti ben onu anlamadım o 4-0 ı ikinci ceyrekte mi yedin 
evt  ıkıncı  ceyrekte de 4,0 yenıyordum  sonra  bır 45 dk daha oynıcaz dedı  bende dedım  45 dk daha oynarsak  130 dk yapar dedım anlamıo
135 YAPAR :D :D

EĞER SEN 45 DK DAHA YAPMAYALIM DEDİYSEN BEN EN ADİ ŞEREFSİZİM.SEN GEL 4-0 DAN 45 DK DAHA YAPALIM DEDİN BENDE 7-3 TEN 45 DK DAHA YAPALIM DEDİM.İŞTE YALANCILIĞIN SONU.

449
EVET MAÇTA KURAL HATASI VER KOPTUĞU YERDEN DEVAM ETMESİ KURALLARDA AÇIK AÇIK YAZIYOR.HAKANIN DA SÖYLEMEK İSTEDİĞİ BU.İKİMİZDE SUÇLUYUZ.ORDA BEN KABUL ETMEYİP FORUMDA BELİRTECEKTİM.ZATEN BELİRTSEYDİM BU KADAR TANTANA OLMAZDI.

450
HAMZA KARDEŞ BU SON MESAJIM.BU MAÇIN TEKRARINI TALEP EDİYORUM HAKSIZLIK OLMAMASI AÇISINDAN.AKSİ HALDE SENİN HAKSIZLIK YAPTIĞINA KANAAT GETİRİP BİR DAHA HİÇBİR ZAMAN TURNUVALARDA YER ALMAYACAĞIM.KARDEŞLİĞİMİZE BİR BASİT MESELE YÜZÜNDEN LEKE DÜŞMESİN.YAZIKLAR OLSUN BÖYLE Bİ MAÇ OYNADIĞIMA.

451
BEN HER KARARA SAYGILIYIM.ÇÜNKÜ AKLI SELİM ARKADAŞLAR BİLİYORUM.İLK KEZ KATILMIYORUM BU TURNUVALARA VE BENİ İLK KEZ TANIMIYORSUNUZ.AYRICA HAKKINIZI HELAL EDİN.BU ARADA MSJ SAYIM DA ARTTI :D

bende ılk defa katılmıyorum turnuvaya ve  sende rahat ol benden 10 yemedın  >:(  kendı gorusum  bır sıteyı temsıl edıcek kadar guzel oynamıyorsun

İŞTE ŞİMDİ ASABIM BOZULDU.MAÇ BOYUNCA ATTIĞIN 7 GOLÜN 7 SİDE RONALDİNHO İLE BENİM SAĞ KANADIMDAN PLASE İLE CEZA SAHASI İÇİNDEN GOL ATMAK OLDU SENİN FIFA BİLGİN BUYSA YAZIKLAR OLSUN SENİ ALAN SİTEYE.BENİM ATTIĞIM GOLLERİN HEPSİ FIFADA MEVCUT.EN AZINDAN TEK TİP GOLLE KURTARMIYORUM MAÇI.BENİM SAĞ KANADIM SORUNLUYDU VE SEN HEP AYNI KANATTAN HEP AYNI GOLÜ ATTIN FOTOKOPİSİ DENECEK GOLLER.

452
BEN HER KARARA SAYGILIYIM.ÇÜNKÜ AKLI SELİM ARKADAŞLAR BİLİYORUM.İLK KEZ KATILMIYORUM BU TURNUVALARA VE BENİ İLK KEZ TANIMIYORSUNUZ.AYRICA HAKKINIZI HELAL EDİN.BU ARADA MSJ SAYIM DA ARTTI :D

453
KARDEŞ BAK SANA ŞUNU DİYEYİM.SEN BANA DESENKİ 0-0 DAN 90 DK YAPALIM AMENNA Bİ SORUN OLMAZ.BEN ÖYLE YENİLDİMİ KILIF UYDURANLARDAN DEĞİLİM.10-0 YENİLDĞİM MAÇTA BİLE RAKİPLERİMİ TEBRİK ETTİĞİM RAKİPLER BİLİR.SENİN OLM LAN GİBİ SÖZLERİN AĞIRIMA GİTTİ.
KURALLARI BEN KOYARIM GİBİ SÖZLERİN AYRICA SANA YAKIŞMADI.KARŞINDAKİ İNSANA SAYGIN VARMI DEMEK SUÇMU.YAŞIM KAÇ OLURSA OLSUN.

454
ARKADAŞLAR BU SON MSJIM.SİZE OLAYI EN AYRINTISINA KADAR ANLATACAĞIM KARAR SİZİN.ARTIK İSTERSENİZ BENİ HİÇBİR TURNUVAYA ALMAYIN.HERŞEY NORMAL MAÇ SEYRİ İLE GİDİYORDU.İLK 45 DK 3-1 ÖNDEYİM DURUM 3-3 OLDU.SONRA HAMACHİDE KONUŞTUK BANA SÖYLEDİĞİ SÖZ AYNEN ŞÖYLE.MAÇ NASIL OLSA BERABER BİTTİ 90 DL BAŞTAN BAŞLAYALIM 0-0 DAN BAŞLAYALIM DEMEDİ.45 DK DOLDU DURUM 4-0 VE ADAMA AYNEN ŞU CÜMLEYİ YAZDIM ARKADAŞ 3-3 ARTI 4-0 DURUM 7-3 KALAN 45 DK YI OYNAYACAĞIZ.4-0 DİYE TUTTURDU.MADEM ÖYLE DİYORSUN 3-3 90 DK DEDİM.KUSURA BAKMAYIN SİNİR OLDUM ARTIK.SONRA BAŞLADI AĞZIMI BOZMAYAYIM DEMEYE.BENDE ŞUNU DEDİM HER TURNUVA DA OLDUĞU GİBİ KORNERDEN DİREK GOL ATMA YASAK DİYE BİLİYORDUM.BU ARKADAŞ 2-3 KEZ KORNERDEN DİREK GOL ATMAYI DENEDİ.BENDE ONUN KURAL HATASI OLDUĞUNU TEKRARLAMAMASINI SÖYLEDİM.O DA TURNUVA KURALLARINI BEN KOYDUM BENDEN İYİ Mİ BİLECEKSİN DEDİ.VE BAŞLADI OLM LAN GİBİ SÖZLER YAZMAYA.SABRIMI ZORLADI AMA SON RADDEYE KADAR KÜFÜR YAZMADIM.BAŞLADI YAŞ SORMAYA.VE ADRESİNİ VER DELİKANLIYSAN DEDİ.VE SONRASI MALUM ARTIK.ŞİMDİ KARARI SİZ VERİN.ARTIK SUÇUM VARSA CEZAMA RAZIYIM BOYNUM KILDAN İNCE.

455
abı sımdı  delırıcem  bu adam  ya  saf ya  kucuk  ya velet yada bılerek boyle yapıo  ılk 45 dk sonucu 3,3 baglantı koptu dedım kı ıstersen  bastan 90 dk yapalım  nede olsa berabere  mac  tamam dedı  neyse gırdık oyuna  yıne  45. dk sonucu bu sefer ben 4,0 ondeyım yıne oyundan atdı  bu sener dıyorkı  4,0 sayılmaz 3,3 den devam edıcez  dıyor  vallaha zaten zamanım yok bugun yaptım yaptım maclarımı  bununla zamanımı dolduramam  topklam mac sonucu
sir_safak 7-3 kırvenın yerıne gıren cocuk

boşver aga sen 7-3 bitmiş işte ;)

SADECE ŞUNU SÖYLÜYORUM.BÖYLE BİR MODLA EĞER TURNUVA DÜZENLETİYORSANIZ BENİM BURDA İŞİM YOK.SİZE İYİ EĞLENCELER.ADRES İSTEMEYLE RAKİBE KÜFÜR ETMEYLE TEHDİT ETMEYLE DELİKANLILIK OLACAĞINI SANIYORSA YANILIYOR.KUSURA BAKMASIN ONA DELİKANLILIĞIN KRALINI GÖSTERİRDİM.AMA NEYSE.

456
HOŞBULDUM KARDEŞİM.HERKESE BAŞARILAR DİLERİM.RAKİPLERİMİN HEPSİNİN MSNNİ EKLEDİM BEKLİYORUM.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58