İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Malatyasporlu

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
481
FFC 194 / ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ & MAÇ SONUÇLARI
« : 09 Mayıs 2007, 21:19:48 »
herkese başarılar..

Evren abi hoşgeldin. Msn deyim bekliyorum seni ;)

Hoşbuldum kardeş aranıza tekrar dönmekten büyük mutluluk duyuyorum.

482
FFC 194 / KAYITLAR
« : 09 Mayıs 2007, 20:22:00 »

483
FFC 98 / TURNUVANIN FORMATI NASIL OLSUN?
« : 08 Şubat 2007, 15:30:30 »
Benim bi fikrim var 2 takımlı 8 grup olsun :D Şaka bi yana elemeli daha iyi.

484
FFC 98 / KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 08 Şubat 2007, 15:25:09 »
Hoşbuldum kardeşlerim.Geçirdiğim bi talihsiz iş kazası sonucu uzun süre fifadan uzak kaldım.Özlemişim buraları :) Hadi bakalım beni yenebilecek varmı :D

485
FFC 98 / KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 08 Şubat 2007, 15:21:13 »
Selam kardeşlerim ben geldim.Uzun bi ayrılıktan sonra tekrar aranıza dönmekten büyük mutluluk duyuyorum.

Malatyasporlu
malatyasporluevren@hotmail.com

486
SEVGİLİ ANTİ FİFA 07 MİNİ 06 LEAGE ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ ÇEKİLMİŞTİR MAÇLAR 2MAÇ ÜZERİNDEN OYNANACAKTIR.KATILAN BÜTÜN KATILIMCILARA BAŞARILAR DİLERİM

NOT : MAÇLARIN SON GÜNÜ 31 ARALIK PAZAR GECESİDİR

METEHAN - EKO

MALATYASPORLU - MODİFİYECİ

HAMZA - AMETT

GFB_SERO - HAKAN1989

ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİNDE HERKESE BAŞARILAR DİLERİM   

ELLERİNE SAĞLIK KARDEŞİM.GEÇİRDİĞİM TALİHSİZ Bİ İŞ KAZASI SONUCU AYAK PARMAĞIMIN KIRILMASI BENİ ÇOK ENGELLEDİ.KAYITLAR BİTTİĞİ HALDE KURALARI ÇEKEMEDİM.HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLERİM.ALLAHIN İZNİYLE SALI GÜNÜ AYAĞIMIN ALÇISI ALINACAK SALI GÜNÜ MAÇIMIZI YAPARIZ MODİFİYECİ İLE.TEKRAR ARANIZA DÖNECEĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM.

487
SEVGİLİ KARDEŞİM HAMZA OKTAY AMETT VE İSMİNİ SAYAMADIĞIM KARDEŞLERİM.HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLEYEREK KATILDIĞIM TURNUVALARDAN ÇEKİLDİĞİMİ BİLDİRMEK İSTİYORUM.

OKULDAKİ SINAVLAR VE YOĞUN MAÇ TRAFİĞİ BEYNİMİ YORDU.ARTIK BİRAZ DİNLENMEK KENDİME GELMEK İSTİYORUM.BENİ ANLAYIŞLA KARŞILAYACAĞINIZA EMİNİM.İNANIN ARTIK BEYNİM İFLAS EDECEK DURUMA GELDİ.

YAPTIĞIM MAÇLARI BİLE YAPMADIĞIMI SANIP MAÇIMIZI YAPALIM DİYORUM.KISACASI KENDİME BİRAZ TATİL VERİYORUM.TEKRAR ARANIZA DÖNECEĞİMDEN ŞÜPHENİZ OLMASIN.SİZE BÜTÜN TURNUVALARDA BAŞARILAR DİLERİM.

HİÇBİR ŞAMPİYONLUK HİÇBİR BAŞARI KARDEŞLİKTEN DOSTLUKTAN DEĞERLİ DEĞİLDİR.
EĞER ŞAMPİYONLUK VEYA GALİBİYET HIRSIYLA KARAR VERSEYDİM ŞU AN 100 TURNUVAYA KATILIR BİRİNDE MUTLAKA ŞAMPİYON OLURDUM.NEYSE BEN Bİ SÜRE BEYNİMİ VE BEDENİMİ TATİLE YOLLUYORUM DÖNÜŞTE HEPİNİZİN FİFADA İFADESİNİ ALACAĞIM HAZIRLIKLI OLUN. :D

488
SEVGİLİ KARDEŞİM HAMZA OKTAY AMETT VE İSMİNİ SAYAMADIĞIM KARDEŞLERİM.HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLEYEREK KATILDIĞIM TURNUVALARDAN ÇEKİLDİĞİMİ BİLDİRMEK İSTİYORUM.

OKULDAKİ SINAVLAR VE YOĞUN MAÇ TRAFİĞİ BEYNİMİ YORDU.ARTIK BİRAZ DİNLENMEK KENDİME GELMEK İSTİYORUM.BENİ ANLAYIŞLA KARŞILAYACAĞINIZA EMİNİM.İNANIN ARTIK BEYNİM İFLAS EDECEK DURUMA GELDİ.

YAPTIĞIM MAÇLARI BİLE YAPMADIĞIMI SANIP MAÇIMIZI YAPALIM DİYORUM.KISACASI KENDİME BİRAZ TATİL VERİYORUM.TEKRAR ARANIZA DÖNECEĞİMDEN ŞÜPHENİZ OLMASIN.SİZE BÜTÜN TURNUVALARDA BAŞARILAR DİLERİM.

EĞER ŞAMPİYONLUK VEYA GALİBİYET HIRSIYLA KARAR VERSEYDİM ŞU AN 100 TURNUVAYA KATILIR BİRİNDE MUTLAKA ŞAMPİYON OLURDUM.NEYSE BEN Bİ SÜRE BEYNİMİ VE BEDENİMİ TATİLE YOLLUYORUM DÖNÜŞTE HEPİNİZİN FİFADA İFADESİNİ ALACAĞIM HAZIRLIKLI OLUN. :D

489

490
FİKSTÜR / Ynt: 3. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« : 26 Kasım 2006, 21:46:35 »
b.münih 3 - 4 barcelona

Şu güne kadar binlerce maç yaptım ve çok nadir maçlarda rakibimi tebrik etmedim.Tebrik etmediğim maçlarda centilmenlik dışı davranışlardan dolayı tebrik etmemişimdir.Yenildiğim veya yendiğim maçlarda bile tebrik etme şerefinin gösteren biriyim ama bu maçta tebrik edilecek hiçbir yan göremedim.Maç içerisinde sürekli faullerle oyunu öldürmeler.Futbolun kasaplarının dolaştığı bir maçtı.Rakibimi asla tebrik etmeyeceğim çünkü o tebrik edilmeyi hakedecek oyunu oynamadı.Oynayanı tebrik etmek bana yakışır tebrik edilmek de oynayana....

hırsın vermiş oldugu konusmalar bunlar dostum... mac sonu ss alsaydında gorseydi millet palavraları.. arkadaslar macın son saniyesinde 2-3 faul yapınca kasapmı olunuyor. ayrıca hepsi atağa kalkarken yapılan taktik faullerdi, günümüz futbolunda oldugu gibi, ac tv ye accık mac seyret.. mac bitti bana diyorki mac boyunca faul yapmısım. o zaman soruyorum devamlı faul yaptıysam 4 golu ne zaman attım yada sen o 3 golu ne zaman attın. yalan beyannlarla kimseyi yanıltmaya hakkın yok dostum. senin tebriklerine ihtiyacım yok zaten, kim kimin ne oldugunu bilir..

HAKLISIN KİMİN NE OLDUĞU ORTADA.BUGÜN VAROLMADIK Kİ BASİT Bİ MESELEYLE SİLİNELİM.ADIMIZ VAR BİZİM.TEK ÜZÜLDÜĞÜM MESELE ÇOLUK ÇOCUKLA MUHATTAP OLMAM.ŞUNU DA BELİRTEYİM MADEM İYİYDİN FİFADA ŞU GÜNE KADAR SENİNLE BİR SÜRÜ HAZIRLIK YAPTIK VE HEPSİNDE FARK ATARKEN OYUNU ROLANTİYE ALIP KENDİ KALEME GOL ATARAK VEYA SANA ATTIRARAK MAÇI ZEVKLİ HALE GETİRİYORDUM.BU MAÇI NASIL KAYBETTİĞİMİ SEN DAHA İYİ BİLİYORSUN.SON OLARAK BEN PALAVRA ADAMI DEĞİLİM İCRAAT ADAMIYIM BUNU BİL VE NE DEDİĞİNE DİKKAT ET.

491
FİKSTÜR / Ynt: 3. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« : 26 Kasım 2006, 20:45:33 »
b.münih 3 - 4 barcelona

Şu güne kadar binlerce maç yaptım ve çok nadir maçlarda rakibimi tebrik etmedim.Tebrik etmediğim maçlarda centilmenlik dışı davranışlardan dolayı tebrik etmemişimdir.Yenildiğim veya yendiğim maçlarda bile tebrik etme şerefinin gösteren biriyim ama bu maçta tebrik edilecek hiçbir yan göremedim.Maç içerisinde sürekli faullerle oyunu öldürmeler.Futbolun kasaplarının dolaştığı bir maçtı.Rakibimi asla tebrik etmeyeceğim çünkü o tebrik edilmeyi hakedecek oyunu oynamadı.Oynayanı tebrik etmek bana yakışır tebrik edilmek de oynayana....

492
Manchester United:2 Bayen Munıch:3

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58