İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ManSpider111

1021
HER TELDEN DUYURULAR / HERKESDEN ÖZÜR DİLİYORUM !
« : 23 Aralık 2007, 12:21:07 »
YAKINDA büyük zeynel abim siteyi alınca göreceksiniz >:( >:( >:(
eferin evladım   ;)

1022
HER TELDEN DUYURULAR / Merhaba beyler
« : 23 Aralık 2007, 12:19:59 »
İyiyiz topluca  ;D
topsuz iyi degilmisiniz salih :) :) nasılsın  ??? :)

1023
HER TELDEN DUYURULAR / HERKESDEN ÖZÜR DİLİYORUM !
« : 23 Aralık 2007, 12:17:20 »
tekrar dönmüşün bütün siteleri kapı kapı dolaştıktan sonra gene hamzaya dönmüşün :) hamzayı tanırım hemen affeder :) ama eminimki seni bu sitenin yarısı sevmiyo... ister özür dile ister başka bişey yap.. ! bize geldin pm attın senin FifaGod da işin yok... ben bi hata yapanı bi daha affetmem ama hamza affeder. sakın bir daha siteleri satıp başka sitelere gitme... ! ben kaç tane salakla uğraştım bu sitede ? binlerce adamlaa hepside şuan ortadamı hayır ! burdaki herkez daha sitedee msj kasarken ben security dim sonra yönetici ;) apo bile msj kasıyodu ;) hattaa flood yapıodu aslında flood a hamza nası izin verio anlamıorm benim sitede 30 sn süre var flood yapamıolar ölede olmalı flood yaparak forum büyümez... son bişey daha sitemi kapadığım zaman buraya admin olarak gelirim... ama sitemi kapamayı düşünmüyorum cemal izmirli ve ben iyi bir ekip olduk ve ilerlicezde... ! neden ayrıldık bu siteden senin yüzünden ! sen sonra gelip bizim siteye yönetcilikmi istiyorsun harbiden yüzsüzsün... ;)

Mesajımı Kimse Editlemesin Yedekledim Yazarım Hep ;) Olmadı Editleyenden Hesap Sorarım ;)

Sencer bazı konularda hakılsın ancak bu site senin ovunme mekanın değil.Eski zamanlardan bahsediyorsun.Ancak o zamanlar geride kaldı bence suan siz Demonla kavga edeceginize barısanız çok daha ii olmaz mı ? Demon yani ismile Tolga kardesim suan Sitemizde bulunan en çok çalısan 5 ismin yanında ve bence yuksek bir yetkiyi hak ediyor.Ben herkese yetki kolay kolay vermem.Ancak Demo hak ediyor.Bende sana tavsiye belki Tolga online aleminde yeni ancak yaptıgı çalısmalarala bu eksiigimni kapatıyor.Tolga ile barıssan hem siten için hem paylasımların için daha iyi olacak.Msn den maç sonraları kusurler olabilir ancak bunun sadece o an içingecerli olduguna inanıyorum.Bu nedenle o kadarda onemsemiyorum dogrusu.Bu karakterden gelen bir davranıs biçimi.Bu sadece bir dost tavsiyesi yinede sen bilirsin.
Hamzanın veliahtı :) :)

1024
tbr  cemil  :)

1025
 :-* :-* :-* :-*

1026
SİTE TANITIMLARI / !!!!!TRFİFA.COM AÇILMISTIR!!!!!
« : 23 Aralık 2007, 11:50:53 »
hayırlı olsun

1027
FAN CLUB / Barış Akarsu Fan Club
« : 23 Aralık 2007, 11:41:44 »
eyw kardeş  ;)

1028
ANKETLER / Sizce Hangisi?
« : 23 Aralık 2007, 11:38:05 »

resimdeki gibi olan savaş oyunları önerebilirmiisiniz ( linkinide koyun ) fazla iyi sistem istemesin bide :) :)

1029
bunların hepsinini adıları yabancı ne işşe yarıyo  :D :D arada tanıdık çıkıyo ama ilk defa duyduklarımda var :) :) :)

1030
 :) :) tsk. cemil eline sağlık :-* ;) ;)

1031
 :) :) :)

1032
PUSAT:1 MALATYASPORLU:1

16 PUANIM OLDU.SON MAÇIM KALDI.
tbr  beyler

çok iyi gidiyosun malatya ;)