İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - oguzhanali

Sayfa: 1 [2] 3 4 5
13
Mediterranean Cup / TAKIMLAR ve OYUNCULAR
« : 05 Ağustos 2008, 14:34:53 »
SONUÇLAR

sorular için xxoguzhanalixx@hotmail.com 

14
Mediterranean Cup / Hamachi Ağımız
« : 04 Ağustos 2008, 20:51:55 »
HAMACHİ AĞIMIZ...

Ağ adı: Mediterranean Cup 1
Şifre  :  cup1

15
Mediterranean Cup / KURALLAR & FORMAT
« : 04 Ağustos 2008, 16:39:24 »

:::...FORMAT...:::
Turnuva 8 kişiliktir.
8 kişi ilk olarak 2 gruba ayrılacaktır.
Grup 1. ve 2. leri Yarı finale kalanlarda 5. 6. 7. 8. lik maçları yapacaktır...

Oyun Ayarları:

Half Length : 8 minutes
Difficulty : World Class
Goalkeeper Difficulty : World Class
GameSpeed : normal
Injuries : On
OffSided : On
Carding : On
Number of starting Subs: 5

Game Detail:
800x600
Low-Medium

GamePlay Rules (Oynanabilirlik Kuralları):

-Maça geri pasla başlanır yani ilk top geriye doğru oynanır!
-Maçta korner bugu yasaktır.
-Karşılaşmalarda aşırı foullu oynamak ve zaman geçirmek kesinlikle yasaktır!
-Turnuvada uygunsuz davranan, küfür eden oyuncu diskalifiye edilecektir.

NOT: EV SAHİBİ DAİMA HOST OLMALIDIR....

16
Mediterranean Cup / TAKIM LİSTESİ... - ÜLKELER...
« : 04 Ağustos 2008, 16:15:17 »

Mediterranean(Akdeniz) Cup olduğu için sadece kupamız Akdeniz takımlarından oluşacaktır...

-- FRANSA
-- TÜRKİYE
-- İSPANYA
-- İTALYA

NOT: TAKIMLAR KURRA İLE BELİRLENECEKTİR

TAKIMLAR

17
Mediterranean Cup / KAYITLAR !!!
« : 04 Ağustos 2008, 16:14:30 »

KAYITLAR 16(gerekirse 24) kişi ile sınırlıdır...

Nİck:
MSN:

seklinde olmalıdır...

TAKIMLAR daha sonra seçilecektir.

18
FIKRALAR / Halim Kalmadı
« : 07 Ekim 2006, 22:35:53 »
Genç bir sanatçı adayı kız, doktoruna telefon açıp aldığı randevuya gelemiyeceğini söyledi.

Doktor sordu: -"Neden çok mu hastasınız?"

-"Yoo değilim. Yalnız bugün bir prodüktöre gidip bir rol istedim. Sonra terzime gittim. Daha sonra ev sahibiyle kira meselesini tartıştık.

Kısacası doktor bey, bir defa daha soyunacak halim kalmadı!"

19
FIKRALAR / Yüzme Dersi
« : 07 Ekim 2006, 22:34:54 »
Bir saatten beri suyun içindeydiler. Sarışın Kiz, kendisine yüzme ögrettigini söyleyen sevgilisine dayanamayarak sordu :

- Sevgilim... Gerçekten parmagini o delikten çekersen su alip batar miyim?

20
FIKRALAR / Hainsin
« : 07 Ekim 2006, 22:33:53 »
Günün birinde İstanbul’da sarışının biri hayattan o kadar bezmiş ki kendini boğazın soğuk sularına bırakarak hayatına son vermeye karar vermiş.

Boğaziçi köprüsünden geçerken arabasını durdurmuş, bariyerlere çıkmış ve titreyerek az sonra kendisini bu çekilmez hayattan kurtaracak olan sulara baka baka ağlarken yanına genç ve yakışıklı bir genç gelmiş.

Genç ona acımış ve sarışının ellerini tutup "Bak, yasaman için çok neden var.Yarın sabah gemim Amerika'ya gitmek üzere demir alacak. Eğer istersen, seni de çaktırmadan gemiye alıp saklayabilirim. Sana hem yemek getiririm hem de sana çok iyi bakarım." demiş.

Sarışın bakmış kaybedecek bir şey yok; belki de Amerika'ya gidip yeni bir başlangıç yaparım umuduyla denizcinin teklifini kabul etmiş. O akşam denizci genç onu gemiye almış ve filikalardan birine saklamış.Her gece sarışına üç sandviç ve bir meyve getiriyormuş, sonra da sabaha kadar sevişiyorlarmış.

Bir kaç gün sonra, kaptan rutin kontrolleri sırasında sarışına rastlamış.Orada ne aradığını sormuş. Sarışın da "Ben bu gemideki denizcilerden biriyle anlaştım. O bana her gün yemek getiriyor ve Amerika'ya gitmemi sağlıyor. Ben de onun benimle sevişmesine izin veriyorum." demiş.

Kaptan,
"Seninle seviştiği kesin küçük hanım da .... Bu Kadıköy-Beşiktaş vapuru".

21
FIKRALAR / 5 Dolar
« : 07 Ekim 2006, 22:31:51 »
New York`tan Los Angeles`e giden ucakta cingoz bir avukat ile sarisin aptal gorunuslu bir hanim yanyana oturuyorlar. Avukat hem hanimla yakinlasmak hem de hosca vakit gecirmek icin bir oyun teklif ediyor. Kabul gorunce oyunu anlatiyor:

-Size bir soru soracagim, cevabi bilemezseniz bana 5 dolar vereceksiniz, sonra siz soracaksiniz bilemezsem ben size 50 dolar verecegim.

Ve ilk soruyu soruyor:

-Ay ile dunya arasindaki uzaklik ne kadardir?

Kadin tek soz soylemeden cantasindan 5 dolar cikarip adama uzatmis.

Soru sorma sirasi sarisina gelmis:

-Tepeye 3 ayakla tirmanip 4 ayakla asagi inen sey nedir?

Adam dakikalarca dusunmus... Yaniti bulamamis... Cuzdanindan 50 dolar cikarip kadina uzatmis. Kadin parayi kibarca alip cantasina koyarken avukat merakla sormus:

-Cevap ne?

Kadin tek kelime etmeden cantasini acmis ve 5 dolar cikarip adama uzatmis...

22
FIKRALAR / zaten bu da...
« : 07 Ekim 2006, 22:30:26 »
Genç sarışın yüksek ateş şikayetiyle doktora gider.
Kadın;
-"Dr.bey çok yüksek ateşim var beni muayene eder misiniz?"
Doktor;
-"Tabi hanımefendi,lütfen şu dereceyi dilinizin altına koyun"
Kadın;
-"Ama ben dereceyi ağzıma sokamam tiksinirim"
Doktor;
"-O zaman koltuk altınızdan alalım ateşinizi.."
Kadın
"-Şeyy..doktor bey,oradan da çok gıdıklanırım.."
Doktor;
"-O zaman son çare olarak makat dan ölçeceğiz" der.

Kadın bunun olabileceğini söyler ve derecenin koyulması için gerekli olan pozisyonu alır. Doktor dereceyi yerleştirir ancak sarışın hatundan bu sefer de bir itiraz yükselir;

"-Ama doktor bey dereceyi koyduğunuz yer benim makatım değil ki"
Doktor;
"-Ehm, zaten bu da derece değil.."

23
FIKRALAR / Ya da...
« : 07 Ekim 2006, 22:29:13 »
Kadınla kocasının arasında uzun süredir bir faaliyet yokmuş. Koca ne yaparsa yapsın karısının ilgisini çekmeyi başaramıyormuş. En sonunda çareyi karısını bir psikoloğa götürmekte bulmuş. Psikolog genç ve güzel kadını problemini cözmek için :

"Anlatın bakalım bir gününüz nasıl geçiyor "demiş.

Kadıncağız baslamış anlatmaya ...

"Sabahlari işe geç kalmamak için taksiyle gidiyorum. Fakat yanımda para bulunmadığından soför " Bayan ya parayı ödersiniz ya da .." diyor. Mecbur kaldığım için ' ya da ' yı seçiyorum.

Durum böyle olunca işe gec kalıyorum tabii Patronu kapıda kaşlarını çatmış beni beklerken buluyorum. Patron," ise böyle geç gelmeye devam edersen seni işten atarım ya da .." diyor. Yine 'ya da' yı tercih etmek zorunda kalıyorum.

Akşam eve yorgun argın geldiğimde ev sahibi kapıya dayanıp kirayı yine bir hafta geciktirdiğimizi belirterek " ya kirayı hemen ödersiniz ya da ." diyor. Eee, haliyle 'yada' yı tercih ediyorum.

Kocam eve geldiğinde de o işi yapacak halim kalmıyor tahmin edersiniz "

Psikolog kadına bakıyor :

"Hanımefendi tüm bu anlattıklarınızı kocanıza anlatabilirim ya da..."

24
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / BEN GELDİM
« : 07 Ekim 2006, 22:16:26 »
EVET ARKADAŞLAR YAZIN ORTALARINDA BIRAKTIĞIM SİTEYE GERİ GELİYORUM VATANA MİLLETE HAYIRLI UĞURLU OLSUN VE ESKİ GÖREVİMİ ALACAM İNŞ.

Sayfa: 1 [2] 3 4 5