İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - -Qlv-

577
FENERBAHCE / Maldonado iyi transfer
« : 01 Şubat 2008, 12:11:52 »
Maldonado iyi transfer

JİMENEZ, F.Bahçe'nin yeni transferi Claudio Maldonado'ya övgüler yağdırdı. Şilili futbolcunun çok iyi bir transfer olduğunun altını çizen İspanyol ekibinin teknik direktörü, "Maldonado'yu tanıyorum. Latin Amerika'da önemli bir futbolcu. F.Bahçe, ona imza attırarak gerçekten önemli bir iş başarmış. Umarım Maldonado, 
F.Bahçe ile oynayacağımız maçlarda tüm hünerlerini sergilemez" ifadesini kullandı.

578
FENERBAHCE / Beni bir tek Carlos korkutuyor
« : 01 Şubat 2008, 12:11:11 »
Beni bir tek Carlos korkutuyor

Şampiyonlar Ligi'nde F.Bahçe'nin çeyrek finale yükselme mücadelesinde karşı karşıya geleceği İspanyol Sevilla takımının teknik direktörü Jimenez, 20 Şubatta İstanbul'da yapılacak olan maç öncesi FOTOMAÇ'a konuştu. Sevilla'nın Mantaquınto Cuidad Deportivo Stadı'ndaki idman sonrası arkadaşımız Nihat Delibaşı'nın sorularını 
yanıtlayan Jimenez, F.Bahçe'nin bu sezon Avrupa'nın en iyi takımlardan biri olduğunu söyledi.

CARLOS'A ÖZEL ÖNLEM
F.Bahçe'nin bu sezon Real Madrid'den transfer ettiği Brezilyalı yıldız Roberto Carlos'u yakından tanıdığını kaydeden Jimenez, "F.Bahçe'deki futbolcuların hepsi birbirinden iyi. Ancak Roberto Carlos çok uzun yıllar İspanya'da futbol oynadı. Çok profesyonel ve maçın sonucuna etki edebilecek bir oyuncu" diye konuştu. Jimenez, Carlos'un hücuma çıktığında etkinliğini azaltmak için özel önlem almayı düşündüğünü kaydetti.

579
FENERBAHCE / Maldonado rüzgarı
« : 01 Şubat 2008, 12:09:51 »
Maldonado rüzgarı

F.Bahçe'de ilk idmanına çıkan Şilili, "Sadece Brezilyalılar değil, Türk futbolcular da çok kaliteli. Hepsi de performansımı artıracak düzeyde oyuncular" diye konuştu

Bu takımda şov yaparım

F.Bahçe'de ilk idmanına çıkan Şilili, "Sadece Brezilyalılar değil, Türk futbolcular da çok kaliteli. Hepsi de performansımı artıracak düzeyde oyuncular" diye konuştu.

F.Bahçe'nin yeni transferi Maldonado, yeni takım arkadaşlarının çok kaliteli olduğunu söyledi. Dün F.Bahçe ile ilk idmanına çıkan Maldonado "Alex, Carlos, Deivid, Edu ve Lugano'yu zaten iyi tanıyorum. En çok Türk futbolcularını merak ediyordum ki, onların da çok kaliteli olduklarını ilk antrenmanda anladım. Bu arkadaşlarla 
F.Bahçe'de şov yapacağıma inanıyorum" diye konuştu.

ETKİLEYİCİ BİR KULÜP
Sarı-lacivertli futbolcuların, kendi performansının artmasını sağlayacak düzeyde olduğunu kaydeden Şilili yıldız, "Burası gerçekten etkileyici bir kulüp. Takımın başında efsane Zico var. Futbolcular çok kaliteli. Tesisler mükemmel. Yöneticiler yakından ilgileniyor. Şimdi tek merak ettiğim Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki atmosfer. Herkes stadın ve tribünlerin muhteşem olduğunu söylüyor" dedi.

580
FENERBAHCE / 5 Milyon Euro'ya Ronaldo'yu alırız
« : 01 Şubat 2008, 12:09:18 »
5 Milyon Euro'ya Ronaldo'yu alırız

"Milan ile Ronaldo için görüştüğümüzde 'Bonservisi 7 milyon euro' demişlerdi. Sık sakatlandığı için değeri 5 milyon euro'ya kadar indi. Gökhan Ünal'a 7.5 milyon euro vermektense gider dünyanın en büyük forvetlerinden biri olan Ronaldo'yu alırız"

Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, F.Bahçe'nin Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ı almak için yaptığı 
teklifi kabul etmediklerini bildirdi. Şahin, "Mehmet Topuz'u satmayacağız. Gökhan Ünal ise 7.5 milyon euro. Rubin Kazan, Gökhan Ünal için 7.5 milyon euro teklif etti. F.Bahçe, bize 7.5 milyon euro getirip, Gökhan'la da anlaşırsa bu transfer gerçekleşir. Biz F.Bahçe'nin Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ı birlikte almak için yaptığı teklifi kabul etmedik" dedi.

F.BAHÇE'nin 12 milyon euro'luk teklifini reddeden ve sadece Gökhan için tam 7.5 milyon euro isteyen Kayserispor'a sarı-lacivertlilerden cevap geldi. Yöneticiler, "Milan ile Ronaldo için görüştüğümüzde 'Bonservisi 7 milyon euro' demişlerdi. Son zamanlarda sık sakatlandığı için Ronaldo'nun bonservisi 5 milyon euro'ya indi. Gökhan'a 7.5 milyon euro vermektense gider dünyanın en büyük ve en kariyerli forvetlerinden Ronaldo'yu transfer ederiz" dediler.

581
FORUM OYUNLARI / Evet-hayir Oyunu!!!!!
« : 01 Şubat 2008, 12:07:44 »
O YAPMAZ LAN :D

ORAYA GİDER MİSİN

ANLADIN SEN :D

582
PTY 5 / TAHMİN YERİ VE VİDEO BURADA !
« : 01 Şubat 2008, 12:04:28 »
1-A

2-A

3-D

4-B

5-D

583
SORULAR VE SORUNLAR / Ulan kim yaşlarla oynuyor ?
« : 01 Şubat 2008, 12:01:57 »
MELİH SENDEN TAMI TAMINA 99 YAŞ BÜYÜĞÜM...YANİ TORUNUMUN TORUNUN OĞLUSUN ;D

584
KENDİ ÇALIŞMALARIMIZ / TÜM ÜYELERE İMZA [LeGeND-MæN]
« : 01 Şubat 2008, 11:59:53 »
 :D

585
HER TELDEN DUYURULAR / Profil Bilgileri Şekle Sokulmuştur
« : 01 Şubat 2008, 11:59:31 »
KAYIT TARIHI VE ÜYE NO SİLİNSİN YERİNE ;

KONU SAYISI VE KAÇ SAAT ONLİNE OLDUĞU YAZSIN ;)

586
MODERATÖRLÜK BAŞVURU YERİ / Y.Adminlik Basvurusu !
« : 01 Şubat 2008, 11:57:39 »
Mesut tbrk ederim kardesim.Hayırlı olsun rutben

587
KILAVUZ

EN GEÇ BUGÜN ATARIM LİNKİ ;)

588
SORULAR VE SORUNLAR / Reklam
« : 01 Şubat 2008, 11:01:35 »
boşverin kapı önüne kodum :))