İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - sinyordemir

5893
SORULAR VE SORUNLAR / Ynt: BANNER DEĞİŞİMİ YAPALIM MI_?
« : 19 Aralık 2006, 22:34:32 »
neymiş bedeli kardeş bizde bilelim

5894
ARKADAŞLAR GÜRKAN ÖZELİDE KONUŞTUK TAMAMEN DEĞİŞMİŞ.ESKİŞ GÜRKAN ÖLMÜŞ YERİNE İYİ HUYLU BİRİSİ GELMİŞ.BUNUN İÇİN SENİ GÜRKAN TEBRİK EDİYORUM EN DOĞRU YOLU SEÇMİŞİN.

sağol kardeş teşekkürler

5895
çok şükür anladın beni karde o zamanlar benim turnuvalara yeni başladığım zamanlardı usül nizam bilmiyodum

5896
kardeş senin site kapanmadımı yav ne var bunda adam gibi söleyebilirsin zaten siteyle ilgilenmiyom istiyosan msnden yaz bana seni admin yapayım istediğini yap sitede

gurkandemir511@hotmail.com   msn adresim bu gel msnde konuşalım seni admin yapayım siteye

siteyi devralmak isteyen başkası varsa msnde yazısn veeryim siteyi hazır kategörileri filan ayarlanmış site isteyen gelsin hemen msnye

5897
samet senin olmadığın o uzun aralıkta kişiliğimi yeterince değiştirdim ve nadirle tartışmıyacağıma dair hamza abiye söz verdim

5898
« : 19 Aralık 2006, 22:15:57 »
nadir ben sana ne yaptım sorarım sana söyle ne yaptım ben sana ne yamuğumu gördün

5899
ARKADAŞLAR TEKRAR ARANIZA DÖNDÜĞÜM İÇİN MUTLUYUM.GÜRKAN BENİM ESKİ SİTEMDE MODERATÖRDÜ.TURNUVA YAPIYORDUK,5 TANE ATIYOKLARDI BUNA BU HEMEN ÇIKYIODU VE BANA BENİ TURNUVA YETKİLİSİ YAP DİYODU SORUNLU BU ARKADAŞ SORUNLU. ;D ;D ;D KUSURA BAKMA GÜRKAN HAKKINDA ÖLE ÇIKMIŞTI SİTEDE.

samet haklısın eskiden öyle bi alışkanlığım vardı world cupu iyi oynayamıyodum ama şimdi öyle hiç yapmıyorum hala öyle yaptığımı söylersen günahımı almış olursun senin o uyarından sonra vazgeçtim
artık yusufun grubundayım senin kuzeninmi neydi galiba sor yusufa artık alışkanlıklarımı değiştridim hamza biyede sorabilirsin

5900
« : 19 Aralık 2006, 22:08:18 »
nadir her yerde sataşıp durma ben mesaj sayımı yükseltmek istiyom ama bunu diğer konularda yapıyorum bundan sonra senle ilgilenmiycem seviyemi düşürmek istemiyorum

5901
bende edebiyattan 2. yazılıda 52 aldım ve haberi duyduğum günün akşamı hamza abiye modluk başvurusu yaptım ve mod oldum kafam kızdı ilköğretim gördüüm okulda okul 1.si olarak plaket herkes benden fen lisesi beklerken anadolu lisesine 13. olarak girdim ve matematikten 100 aldım ilk yazılıda edebiyattan o kötü notu alınca kafam kızdı ve azmetme karaı aldım hem derslere daha çok yüklenip hemde burda modluk yapacam iyisiyle kötüsüyle oyunsitenizde en az 1 yıl aha kalma kararı aldım bakalım nolucak

5902
hem acil hemde uzun hamza abi o yüzden en iyisi msnde konuşalım ben beklerim 10 dakka önemli değil

5903
sağol hamza abi içimi ferahlattın :)

5904
beni anladığın sağol hamza abi
msnye gelirmisin artık yav beklemekten ağaç oldum hamza abi saatlerdir bekliyom küstünmü bana :(