Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1

Çağdaş Güven Turizm Çankırı- Kastamonu- Ankara- İstanbul- Antalya-İzmir ve Samsun arası seferleri ile sizleri güvenli bir şekilde gideceğiniz adreslere ulaştırmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma genç ve dinamik bir ekiple tüm yolculuklarınızda sizlere eşlik etmektedir.
Çağdaş Güven Turizm ile yapmış olduğunuz tüm yolculuklarda sizlerin güvenli yolculuk yapması ile birlikte konforlu bir yolculuk yapmanız da hedeflenmektedir. Uzun saatler sürecek olan otobüs yolculuklarında kendinizi evinizde hissedebileceğinizi bir ortam sunulmaktadır. Konforlu ve rahat yolcu koltukları ve istediğiniz her an sizinle olan muavin ekibi sayesinde uzun yolculuklardan keyif alabilirsiniz.

Çankırı Otobüs Bileti

Büyük şehirlerden Çankırı’ya gelmek isteyen herkes Çağdaş Güven Turizm resmi web sayfasına giriş yapabilir. Buradan Çankırı ve Kastamonu merkezli olacak şekilde online bilet alımı yapabilir. Online Çankırı Otobüs Bileti ile sizlere keyifli bir yolculuk sunulmaktadır. Kastamonu Otobüs Bileti araştırmalarınızda da Çağdaş Güven Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.
Bölgenin en konforlu ve güvenilir seyahatlerini, en uygun fiyatlarla Çağdaş Güven Turizm aracılığı ile yapabilirsiniz. Uzun yol konusunda tecrübeli olan kaptanlar ve yolculuğunuzun en iyi şekilde geçmesi için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan araç içi kabin personeli ile birlikte uzun yolların tadını çıkarın.
2
HER TELDEN DUYURULAR / Dış Mekan Neon Tabela
« Son İleti Gönderen: ibrahimgurkan 25 Şubat 2021, 21:54:35 »

İçleri seyreltilmiş neon gazı veya benzeri ile dolu camdan yapılmış küplerden veya ampullerden oluşan ve elektrikle beslenen neon aydınlatmalar soğuk katot gaz yük boşaltması denilen lamba sınıfına girer.  Neon tüplerinin iki ucu düşük basınçta Metal elektrotlarla mühürlenmiş olup içleri belirli gazla doldurulur. 
Neon Aydınlatma ve Tabelacılık

Neon kavramı 1910 yılında ortaya çıkmış olup o yıllarda Paris'te bulunan Grand Palais’e ait olan avluda bulunan sütunları aydınlatmak amacıyla kullanılmıştır.  Daha sonrasında ileriki zamanlarda iş dünyasında reklamcılık ve tabelada ne onların büyük bir öneme sahip olunacağı düşürmüştür.

1923 yılında Birleşik Devletler de Los Angeles’ta bir araç dükkanı için 2 adet neon tabela kullanılmaya başlanması ile araç dükkanı müşteri trafiğine uğramıştır. Kullanılan dış mekan neon tabela herkes tarafından çok ilgi çekici bulunurken bu ilgi çekiciliğini işadamları neon lambaların reklamcılık ve tabelalarda üstün bir başarı sergileyeceğinin farkındaydılar. Günümüzde hala birçok kişi tarafından tercih edilen neon lambalar kimi zaman evlerimize kimi zaman ağaçları süslemek için, çoğunlukla da söz konusu dükkanın reklamını yapmak için tabelalarda kullanılmaktadır. 

Neon Lambalar ve Plazma Ekranlar

İlerleyen zamanlarda neon lambaların Küçük boyutlu negatif bölümleri wd esnek elektronik özellikleri keşfedilmiş ve bu erken keşifte plazma ekranlarının ortaya çıkmasını sağlamıştır. 1964 yılında illinois Üniversitesi tarafından Plato Eğitim amaçlı bilgisayar sistemi için geliştirilen tek renkli nokta matrisli paneller plazmanın oluşumunu sağlamıştır. Bu sayede dış mekan neon tabela artık farklı alanlarda da kullanılmaya başlanmıştır.
Neon Lambaların Kullanıldığı Farklı Yerler
Neon lambaları cihaza veya ortama elektriğin geldiğini gösteren pilot lambalarda kullanılmaktadır, aynı zamanda Farklı renkler elde etmek amacıyla boyanmış floresanların içine yerleştirilen neonlar birçok kişi tarafından evlerinde veya iş yerlerinde dekoratif amaçlı olarak kullanılmaktadır. Zamanlayıcılar ve hafıza elemanları gibi sistemlerde devrelerde kullanılır. Nixie tüpü sayesinde aynı ekranda ardı ardına çıkan sayıların gösterimini sağlamaktadır. Genelde dış mekan neon tabela çok tercih edilmektedir.

Işık Sanatçılığı

1990'larda neon aydınlatma bir ışık sanatı olarak, Arjantin'de kendine sağlam bir yer edinmiştir. Dış mekan neon tabela büyük bir öneme sahip olan neon aydınlatma zamanla artık sadece tabela var ya da duvar süsü olarak değil bir sanat türü olarak da kendini göstermiştir.  Birleşik Devletler müzelerinde neon aydınlatma ve neon aydınlatma sanatına önem vererek müzelerine ve müze girişlerini bu şekilde süslemeye başlamışlardır.  Aynı zamanda bu müzeler artık kullanılmayan neon tabelaları bulup sergileyerek sanatının yok olmasını engellemeyi amaçlamaktadırlar. 

Neon Tabelaları Nasıl Yapılır?

Neon tabelalar yaratmak için öncelikle neon çubukları ateşte kıvrılarak şekil alır. Bu şekiller siparişler üzerine dekoratif desenler, semboller yazılar olabilir. Daha sonrasında floresan camın içerisinde bulunan hava çekilir, hava boşaldıktan sonra minik floresan camın içerisine kırmızı renkte bulunan neon gazı eklenir.
İlk etapta kırmızı renkte bulunan neon gazının istenilen rengi alması için argon gazı kullanılır. Neon lambalarının canlı renklerde ve parlak görünmesi için sağlıklı elektrik verebilecek trafolara ihtiyaç duyulur. Ne onların uzun ömürleri ve dikkat çekici estetik görünümleri sayesinde çok tercih edilen bir reklam aracıdır.
Neon tabelasını eğer ki dış mekan neon tabela olarak kullanacaksanız doğal koşullardan etkilenmemesi için neon lambaları korumak amacıyla izolasyon yapılması çok önemlidir. Neon lambanızın uzun ömürlü olmasından kaynaklı olarak gerekli korumalar yapıldığında neon tabelanızı ömürlük olarak kullanabilirsiniz.
Neon sanatçılığının yeri doldurulamaz kalitesi ve ilgi çekiciliği sayesinde işlerinizin çok daha fazla dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz. Evinizin istediğiniz köşesine belirlediğiniz desen ve modellerde yapılan neon ışıklar ile farklı bir hava katabilirsiniz. Sadece evinizin için değil bahçenizde veya balkonunuzda neon tabelaları tercih ederek farklı ambiyanslar yaratabilirsiniz

Siz değerli Misafirlerimizi Sitemizede Bekleriz  https://kilicneonreklam.com/
3
HER TELDEN DUYURULAR / GenelPara – Canlı Dolar ve Euro Kuru Sitesi
« Son İleti Gönderen: ibrahimgurkan 25 Şubat 2021, 19:18:08 »


GenelPara içerisinde anlık ve canlı olarak döviz kurları, hisse yorumları ve yatırımcıları yakından ilgilendiren güncel içerikler bulunmaktadır.
Dolar yatırımcıları için takip bu siteyi yakından takip etmelerini tavsiye ediyoruz.
Dolar kaç tl farklı kıtalardaki birçok ülkeyi içeren bir hikaye. Dolar kelimesi Amerikan para biriminden çok daha eskidir. O (belirgin "thaler" bir İngilizceleştirilmiş biçimidir taler "a" Uzun ile), ilk Bohemya'da Joachimsthal yerel mayınlı gümüşten 1519 yılında basılmış paraların verilen isimdir. (Bugün Joachimsthal kasabası Çek Cumhuriyeti sınırları içinde yer almaktadır ve Çek adı Jáchymov'dur). Thaler, madalyonun başlangıçta bilindiği terimin kısaltılmış bir şeklidir - Joachimsthaler.
Daha sonra, adın (dolar) İngilizce versiyonu da benzer madeni paralara uygulandı, sadece Orta Avrupa'da basılmış olanlar değil, aynı zamanda İspanyol pezosu ve Portekiz sekiz gerçek parçası da. Bu büyük gümüş sikkelerin ikisi de ağırlık ve incelik bakımından neredeyse aynıydı. Bugün , Karayipler'deki korsan hikayelerinden sekiz parçalı ifadelere aşinayız.
Bu madeni paralar, özellikle İspanyol pezosu veya dolar tl, resmi İngiliz sikkelerinin kıtlığı nedeniyle İngiltere'nin Kuzey Amerika kolonilerinde yaygın olarak dolaşıma girdi. Bu nedenle, Birleşik Devletler bağımsızlığını kazandıktan sonra, yeni ulus, poundu korumak yerine para biriminin adı olarak "doları" seçti.
Muhtemelen en ünlü thaler sikkeleri, Avusturya Arşidüşesi ve Macaristan ve Bohemya kraliçesi Maria Theresa döneminde basılanlardır (1740-80). Maria Theresa talerleri , 1960'larda Aden'de ve Orta Doğu'nun diğer bazı bölgelerinde yaygın olarak kullanılıyordu.
Thaler, 19. yüzyılın ikinci yarısına kadar Prusya ve diğer bazı Alman eyaletlerinde para birimiydi. 1871'de Almanya'nın birleşmesi ve markanın ortak para birimi olarak benimsenmesi, tıpkı Euro'nun benimsenmesi ve 2002'de yeni banknotların ve madeni paraların piyasaya sürülmesinin Fransız Frangı'na son vermesi gibi, eski birimlere son veriyor. Alman Deutschemark, İtalyan lire, İspanyol pesetası ve diğer Avrupa para birimleri.
4
SİTE TANITIMLARI / Gaziantep ev eşyaları - Ugurluceyiz.com.tr
« Son İleti Gönderen: Hamza 23 Şubat 2021, 21:09:27 »


Web Site İsmi : Ugurluceyiz.com.tr

Site Başlığı : Gaziantep ev eşyaları - Ugurluceyiz.com.tr

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mayıs 2013

Site Tanıtımı : Ugurluceyiz.com.tr adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresi vasıtasıyla, çok sayıda ihtiyacınızı en avantajlı fiyatlarla karşılama fırsatı bulabilirsiniz. İhtiyaçların fırsatlarla buluştuğu mağaza sloganıyla faaliyet gösteren Ugurluceyiz.com.tr adresinde her ihtiyaca yönelik ürün bir araya getirilmiştir.

Gaziantep ev eşyaları arayanlar, buradan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir. Mutfak grubu ürünlerinden elektrikli ev aletlerine, kişisel bakım ürünlerinden ev gereçlerine kadar pek çok farklı kategoriden ürünler sitede sizi bekliyor olacak.

Sitede her gün çeşitli fırsat ürünleri de müşteriler için hazırlanmaktadır. Kampanyalı fiyatlarla alışveriş yapmak isteyenler, bu fırsatları takip edebilir.

Gaziantep beyaz eşya ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak adına, ugurluceyiz.com.tr platformunu tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Yüksek müşteri memnuniyeti oranı, geniş ürün yelpazesi, avantajlı fiyatları ile büyük beğeni toplayan Uğurlu Çeyiz, 1981 yılından bu yana hizmet veren bir kurumdur. 30 yıldır sektöründe önemli işlere imza atan şirket, her geçen gün daha da büyümektedir.

Keyifli alışverişler dileriz.

Müşteri Hizmetleri : 444 0 943
5
HER TELDEN DUYURULAR / Halı Nasıl Yıkanır?
« Son İleti Gönderen: ibrahimgurkan 23 Şubat 2021, 19:47:35 »


İzmir halı yıkama Halı yıkama işlemi için öncelikle yapacağınız taleplere göre adresinize gelen ekibimiz tarafından halılarınız kontrol edilerek teslim alınmaktadır. Teslim alma sürecinde halıların sisteme girilmesi sağlanarak bu şekilde ödenecek olan tutar belirlenmektedir. Servis araçları ile fabrika içerisine getirilen halılar burada profesyonel ekibimiz tarafından kontrol edilerek türlerine göre ayrılmaktadır.

 
Buca halı yıkama Halılarda öncelikle vakumlu süpürgeleriyle süpürme işlemi yapılarak üzerinde bulunan toz ve kalıntıların alınması sağlanır. Bu aşama özellikle yıkama işlemi sırasında kalıntı ve tozların halının tüyleri arasında daha derine inmesini engellemektedir. Bu sayede özellikle halı yıkama işlemi sonrasında daha kaliteli ve hijyenik sonuçlar elde edilmektedir. Süpürme işleminin ardından halılar yıkama bölümüne alınarak yıkama işlemi başlatılmaktadır.


Halı Yıkama Makineleri

 

Bornova halı yıkama Yıkama işleminin tam otomatik halı yıkama makineleri içerisinde yapılması özellikle profesyonel olarak işlemin yapılması konusunda etkili olmaktadır. Uzun yıllardır bu alanda yapmış olduğu çalışmalarda profesyonel hizmet vermek adına teknolojiden faydalanmaktadır. Halı yıkama işleminde ıslatma aşaması tamamlandıktan sonra makine içerisinde antibakteriyal şampuanlar ile yıkama işlemi başlatılmaktadır.

 

Şampuanlama işleminin ardından bol su ile yapılan durulama işlemi sayesinde şampuan ve kir kalıntısı kalmayacak şekilde halıların temizlenmesi sağlanmaktadır. Daha sonrasında halı içerisinde bulunan fazlalık suyun alınması için sıkma makinaları içerisinde sıkma işlemi yapılmaktadır. Bu işlem sayesinde halının daha kısa süre içerisinde kuruması sağlanmaktadır.
6
HER TELDEN DUYURULAR / Donanım ve Sistem üzerine ufacık bir blog :)
« Son İleti Gönderen: ibrahimgurkan 23 Şubat 2021, 17:15:54 »
Sistem ve donanım incelemeleri yapıldığı server kurulum ve konfigürasyonlarının anlatıldığı, sistem sorunlarının çözümleri yer aldığı ufak bir Crack34 blog sayfası.


Sistem ve donanım üzerine aradığınız herşey bizde  https://www.crack34.com
7
SİTE TANITIMLARI / En iyi E ticaret sitesi
« Son İleti Gönderen: Hamza 22 Şubat 2021, 21:43:54 »
En iyi E ticaret sitesi

Eticaret sitesi denildiği zaman akla ilk gelen sitelerden birisi olan Globalekspress.com sizler için benzersiz bir hizmet kalitesi ile çalışarak ihtiyacınız olan ürünleri hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Firmamız pek çok farklı ürün yelpazesine sahip olup siz değerli müşterilerine özel ürünlerin satışını yapmaktadır. İhtiyacınız olan ürünlere anında erişmek ve hızlı şekilde bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız siz de hemen Global ekspres ayrıcalıklarından yararlanabilir, sizin için sunduğumuz farklı hizmet avantajlarından anında faydalanabilirsiniz. En iyi e ticaret siteleri arasında yerini hızlı şekilde alarak sektörde önemli bir paya sahip olan firmamız siz değerli müşterileri için profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ücretsiz Mağaza Aç Satışa Başla!
https://www.globalekspress.com/magaza/magaza-kayitol
8
HER TELDEN DUYURULAR / toptan pilav siparişi
« Son İleti Gönderen: ibrahimgurkan 22 Şubat 2021, 21:16:55 »

Toptan pilav siparişleriniz Uzman Şeflerimiz tarafından lezzetle, hijyenik koşullar altında uzman kontrol sistemiyle hazırlanmaktadır.
Hizmete başladığımız günden bu yana lezzet ve kalite odaklı, en seçkin pirinç ve malzemelerimiz ile tadına doyulmayacak Sade Nohutlu Pilav, Tavuklu pilav, Tavuklu pilav menü, tavuklu dönerli pilav menü çeşitlerimiz ile toptan pilav verdiğimiz tüm iş ortaklarımıza daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz...
Pilavcı Murat, toptan pilav siparişi talepleriniz doğrultusunda iş toplantıları, açılışlar, seminerler, bayi yemekleri, dernek toplantıları,pilav günü ve Özel günlerinizde Mevlüt pilavı Sünnet pilavı , nişan pilavı, düğün pilavı, cenaze pilavı gibi ihtiyaç duyduğunuz her alanda toptan pilav siparişi hakkında bilgi almak, veya toptan pilav sipariş vermek için İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.
Pilavcı Murat Toptan pilav siparişlerinizde sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
 
Firmamız İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası tüm semtlere pilav dağıtımı hizmeti vermektedir.
Adres : Rami Yeni Mah. Reşadiye Cad. No:62/-B Rami - Eyüp / İstanbul
Mail : info@pilavcimurat.com
Mobil : 0553 726 56 82 - 0541 854 07 34
9
SİTE TANITIMLARI / Kral Takipçi Satın Al
« Son İleti Gönderen: Hamza 22 Şubat 2021, 21:02:34 »
Kral Takipçi Satın Al

Takipçi almak artık hem çok kolay hem de çok profesyonel. Pek çok kişi instagram ve diğer sosyal medya kanalları için takipçi satın almaktadır. Sizler de takipçi almak istediğinizde hemen Takipcikral.com adresine giriş yaparak bu profesyonel hizmet deneyiminden anında faydalanabilirsiniz. Takipcikral.com sizler için benzersiz ve bir hizmet deneyimi sunmak adına bu sektörde hizmet vermektedir. Sunduğumuz hizmet her zaman kaliteli olup müşterilerimizi memnun edecek seviyededir. Sizler de hemen kral takipçi satın alarak sosyal medya hesaplarınızda daha popüler hale gelebilirsiniz. Biliyorsunuz ki sosyal medyada ne kadar fazla takipçi o kadar popülerlik anlamına gelmektedir. Siz de bu özel deneyim ve hizmetten faydalanmak için hemen takipçi satın alın.
10
HER TELDEN DUYURULAR / Toptan Lokma Siparişi Bizden Alınır
« Son İleti Gönderen: ibrahimgurkan 22 Şubat 2021, 19:32:51 »

Tüm Hayır severlere en iyi hizmeti vermek için lokmasokakta.com olarak toptan lokma siparişlerinizi online olarak alıyor, dilediğiniz yer ve saatte hizmetinize sunuyoruz.

Özel araçlarımız, son teknoloji ekipmanlarımız, profesyonel ekibimiz ile hijyenik ortamda üretilen lokmalarımızı siz hayır severler için sunuyoruz.

Araçlarımız ile istediğiniz her noktaya profesyonel ekibimiz ile gelerek hizmet vermekteyiz. Toptan Lokma Siparişleriniz için Lokmalarımız tabak, çatal ve benzeri diğer ek hizmetler ile birlikte siz hayır severler adına dağıtılmaktadır. Lokmalarımız son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde taze ve sıcak şekilde servise hazır olarak getirilip, profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından servis edilir.

Özel Günlerde Lokma Dağıtımı, Cenazelerde Lokma Dağıtımı veya Hayır için Lokma Dağıtımı yapmak istediğiniz zaman http://www.lokmasokakta.com/ ile irtibata geçebilir Toptan Lokma Siparişi verebilirsiniz.

TELEFON: +90 553 726 56 82
TELEFON: +90 539 777 57 52
E-POSTA: siparis@lokmasokakta.com
ADRES: Rami Yeni Mah. Reşadiye Cad. No:62/-B Rami - Eyüp / İstanbul
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10