Gönderen Konu: israil bayrağındaki sır  (Okunma sayısı 1476 defa)

Çevrimdışı weathered

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 65
  • OyunSiteniz.Com
    • Profili Görüntüle
israil bayrağındaki sır
« : 25 Ocak 2009, 21:19:24 »

İsrail bayrağındaki mavi çizgiden üstteki çizgi Fırat, alttaki mavi çizgi de Nil nehrini sembolize eder.İki çizgi arasında yıldzı ise hz.Davut temsil eder bu iki çizgi arasındaki alanın kendilerine ait olduğunuda bu muhurle tescil etmişlerdir.Bu vaaedilen toprakların en önemli kısımları Türkiye toprakları içinde yer almaktadır.(İsrail GAP projesini kendilerine vermemizi istemiştir ve bugun güney doğumuzdaki illerde hızlı birşekilde toprak satışı başlamıştır.Bir de İsrailli kadınlarının (yaklaşık 2000 kişi) Şanlıurfa’ya gelerek doğum yaptıkları duyulmuştur .)

Yahudilerin dini kitabı Tevrat ta, uğruna baş koydukları şöyle bir kavram var: Vaad edilmiş topraklar.

Tevrat’ın Tekvin kitabının 15. Bab’ında şöyle belirtilmektedir:
“O günde Rab, Abraham’la (Hz. İbrahim) ahdedip dedi: Mısır ırmağından (Nil Nehri) büyük ırmağa, Fırat Nehri’ne kadar bu diyarı senin zürriyetine verdim.”
Ve yahudiler iman ettikleri bu vaad edilmiş topraklara ulaşmak için ellerinden geleni yaptılar,yapacaklardır.

Teodor Herzel II. Abdülhamit ile görüşerek Filistin’in kendilerine satılmasını talep etti. II. Abdülhamit’in cevabı su şekilde oldu:

Bu meselede ikinci bir adım atılmasın. Ben bir karış dahi olsa toprak satmam, zira bu vatan bana değil, milletime aittir. Milletim bu vatanı kanlarıyla mahsuldar kılmışlardır. O bizden ayrılıp uzaklaşmadan tekrar kanlarımızla örteriz. Benim Suriye ve Filistin alaylarımın efradı birer birer Plevne'de şehit düşmüşlerdir. Bir tanesi dahi geri dönmemek üzere hepsi muharebe meydanlarında kalmışlardır. Türk imparatorluğu bana ait değildir, Türk milletinindir. Ben onun hiçbir parçasını vermem.

VE TÜRKİYE BAŞBAKANI ''biz satmakla mükellefiz''
UYAN TÜRKİYE FİLİSTİN OLMA!!!
ÜLKENE TOĞRAĞINA SAHİP ÇIK

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
israil bayrağındaki sır
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2009, 20:56:07 »
saolasın emrfe

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
israil bayrağındaki sır
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2009, 23:48:33 »
sagol bilgilendirdiğin için

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
israil bayrağındaki sır
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2009, 22:37:51 »
bgun bır ısraıl malını alan kulanan ıcen vs.vs gozume gozukmesın abıcım... >:(

Çevrimdışı _*kezzaper*_

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
  • iki kişinin bildiği mesaj kişisel deildir !!
    • MSN Messenger - rkal.emircan_94@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
israil bayrağındaki sır
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2009, 18:58:35 »
dicek bşi yok kardeş :| biz satmakta mükellefiz !!! hele bi kalkışsın tüm türkiye olarak yürürüz ankaraya *s@*