Gönderen Konu: lütven okuyun  (Okunma sayısı 4102 defa)

Çevrimdışı ömer007

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4
    • Profili Görüntüle
lütven okuyun
« : 14 Şubat 2007, 14:34:34 »
sitenizde hersey çalıntı birdaha hiç bir siteden birsey çalmayın bu son uyarım yoksa sitenizi çökeltmek zorunda kalacam ben kim derseniz pcnet editörüyüm

Çevrimdışı ilker123

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
lütven okuyun
« Yanıtla #1 : 14 Şubat 2007, 15:16:34 »
yavaş çözelti mi çökeltiyon

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
lütven okuyun
« Yanıtla #2 : 14 Şubat 2007, 16:29:00 »
sitenizde hersey çalıntı birdaha hiç bir siteden birsey çalmayın bu son uyarım yoksa sitenizi çökeltmek zorunda kalacam ben kim derseniz pcnet editörüyüm

kardeşim agır itamlarda bulunma nedemek istiyorsun örnek göster ne çalınmış

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • MSN Messenger - appiah4_17@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
lütven okuyun
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2007, 15:42:33 »
yaw bi sus be en büyük çalıntıyı başka siteler yapıyor biz paylaşım sitesiyiz biz kendimiz herhangi bi yama üretmiyoruz başkaları yapıyor biz onları başka kullanıcılara aktarıyoruz haberlerde heryerde var açtırtma şimdi agzımı. turnuvalarımızla ünlü bir siteyiz çekemeyenlere bişi demiyorum ama böyle turnuva şeklini herkez bizden gördü

İSTANBULLU DEĞİLİZKİ ALTIMIZDA PORSCHE OLSUN,ANTALYALI DEĞİLİZKİ KOLUMUZDA RUS KIZI OLSUN;BİZ TEKİRDAĞLIYIZ BIRAKIN KAFAMIZ İYİ OLSUN

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
lütven okuyun
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2007, 16:19:53 »
ya beyler yalancı bunlar yaw bide pcnet editörüyüm diyo  :D

Çevrimdışı J i X B o S S

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 10
    • MSN Messenger - mrt_jix@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
lütven okuyun
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2007, 16:22:34 »

Senin kim oldugun bizim umrumuzda bile deil.Agır itamlarda bulunuosun bnce sen editorlukden once insan olmayi ögren laflarına biraz dikkat et kimseyi suclamaya hakkin yok.Bnce sen bu siteyi kiskaniorsun.Gerci sende haklisin kiskanılacak kadar da gzl.Ortam cok muthis arkadaslık dostuk süper.

:::KISKANANLAR CATLASIN:::

Çevrimdışı Appiah_4

• 2. SINIF UYE
  • Puan 58
    • MSN Messenger - appiah4_17@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
lütven okuyun
« Yanıtla #6 : 15 Şubat 2007, 16:56:48 »

Senin kim oldugun bizim umrumuzda bile deil.Agır itamlarda bulunuosun bnce sen editorlukden once insan olmayi ögren laflarına biraz dikkat et kimseyi suclamaya hakkin yok.Bnce sen bu siteyi kiskaniorsun.Gerci sende haklisin kiskanılacak kadar da gzl.Ortam cok muthis arkadaslık dostuk süper.

eyw kardeşim sağolasın ;)

İSTANBULLU DEĞİLİZKİ ALTIMIZDA PORSCHE OLSUN,ANTALYALI DEĞİLİZKİ KOLUMUZDA RUS KIZI OLSUN;BİZ TEKİRDAĞLIYIZ BIRAKIN KAFAMIZ İYİ OLSUN

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
lütven okuyun
« Yanıtla #7 : 15 Şubat 2007, 18:45:00 »

YÜRÜ BE MERT.... !!!  :D :D ;)

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
lütven okuyun
« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2007, 19:45:31 »
çok iyisin beee helal olsun 10 numara söylemişsin ;)
saygılı ol sevgi bul :)

Çevrimdışı champ1on

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 4
  • Champ1on
    • MSN Messenger - championyusufg@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
lütven okuyun
« Yanıtla #9 : 15 Şubat 2007, 21:15:19 »

abi lafı tam gediğine oturttun ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
lütven okuyun
« Yanıtla #10 : 15 Şubat 2007, 22:05:25 »

ellerine sağlik kardeşim , çok güzel bir yanit verdin . inanin bu laflarinizin ardindan oldukça duygulandim . hepinizi çok seviyorum . bu sitedeki arkadaşlık ve dostluk ortamı gerçekten çok iyi . bunun yaninda appinin de söylediği gibi fifa 07 fast futbol cup turnuvalari ilk defa geçen sene oyunsitenizde başlatildi . daha sonra tüm oyunsitelerine yayilmaya başladi . bunun dişinda alıntı yaptiğimiz kaynaklari da elimizden geldiğince belirtmeye çalişiyoruz . tüm bunlarin yaninda sitemizi çekemeyen bazı kıskanç sahislarinda üremesi oldukça doğal . kıskananlar çatlasin diyorum başka bir şey demiyorum

Çevrimdışı sihirbaz

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 788
    • MSN Messenger - felony1907@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
lütven okuyun
« Yanıtla #11 : 15 Şubat 2007, 22:18:36 »
evt arkdaş iyi bir yanıt vermiş  ;)