Gönderen Konu: A GRUBU MAÇ PROGRAMI  (Okunma sayısı 77174 defa)

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #360 : 28 Haziran 2007, 16:11:22 »
sus sen yaa.ulubatlı turnuavdan çıkalı 2 gün oldu şimdimi uyanıyosun daha.

Çevrimdışı _T@YFo_

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #361 : 28 Haziran 2007, 16:12:21 »
yaa tamam o zaman.her grupta o zaman diğer oyuncular devam etsin bakalım 20 siteden kaç kişinin oyuncusu devam ediyo.size kadar sorun çıkaran yok.ne adaletinden bahsediyosun sen grubu çıkmak için yaptığın olaylar mı.

İşine gelmiyor anlaşılan bizim çıkmamız.Yoksa bu kadar zırvalamazdın.Soccercenter küçük kurnazca hesaplarla uğraşmayacak kadar büyük sitedir ha sizin öyle niyetleriniz varsa bilemem.Haksızlık gördüğümüz duruma karşı susmayız.O kadar.
ITAAT ET 6-2

CRNL

• Ziyaretçi
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #362 : 28 Haziran 2007, 16:13:35 »
terbiyeli olmayı öğrende gel senin seviyen bana sus demeye yetmiyo. Konuşma tarzın zaten seninle muhattap olmamız için yeterli boşver tayfun abi kapatalım konuyu... arkadaş aynı şeyleri tekrarlamaya devam etsin

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #363 : 28 Haziran 2007, 16:14:06 »
ya laf ediyosun bal kabağı.

bu olayı hamza kardeşde biliyo a grubundaki herkeste sadece siz 3 puan almak için elinizden geleni yapıyposunuz.crnl ile tedua oynamış ve maç bitmiş sen hala niye böle konular açıyosun ben onu anlamıyorum...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #364 : 28 Haziran 2007, 16:14:38 »
SOCCERCENTER:2-1:WWW.MAHSER.THE-UP.COM

CRNL:2-1:SKİPTOMYLOU

tbrkler crnl

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #365 : 28 Haziran 2007, 16:14:59 »
terbiyeli olmayı öğrende gel senin seviyen bana sus demeye yetmiyo. Konuşma tarzın zaten seninle muhattap olmamız için yeterli boşver tayfun abi kapatalım konuyu... arkadaş aynı şeyleri tekrarlamaya devam etsin

bir laf öğrenmişin lafı yiyince tekrarlayıp duruyosun.yaşın kaç senin ya...ben adamına göre konuşurum tamam mı?

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #366 : 28 Haziran 2007, 16:15:48 »
yaa bu ne sorunu bellı bır kısı tam olarak yazssın  cok karısmıs bısey anlasılmıyor   tam bır sekılde yazın  sorununuzu

inanç

• Ziyaretçi
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #367 : 28 Haziran 2007, 16:16:03 »
noluyo burada??

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #368 : 28 Haziran 2007, 16:16:25 »
yaa tamam o zaman.her grupta o zaman diğer oyuncular devam etsin bakalım 20 siteden kaç kişinin oyuncusu devam ediyo.size kadar sorun çıkaran yok.ne adaletinden bahsediyosun sen grubu çıkmak için yaptığın olaylar mı.

İşine gelmiyor anlaşılan bizim çıkmamız.Yoksa bu kadar zırvalamazdın.Soccercenter küçük kurnazca hesaplarla uğraşmayacak kadar büyük sitedir ha sizin öyle niyetleriniz varsa bilemem.Haksızlık gördüğümüz duruma karşı susmayız.O kadar.
kardeşim tamam size yapılan haksızlığa karşı kendinizi savunacaksınız ama şimdi mi aklınıza geldi savunmak adam kaç gün önce dahil oldu turnuvamıza ve kimseden çıt çıkmamıştı ama şimdi itirazda buluyosun

mikojuk

• Ziyaretçi
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #369 : 28 Haziran 2007, 16:17:21 »
ya ulubatlının yerine tedua gireli kaç gün oldu daha yeni mi aklınız başınıza geliyor ?

Çevrimdışı _T@YFo_

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #370 : 28 Haziran 2007, 16:17:27 »
ya laf ediyosun bal kabağı.

bu olayı hamza kardeşde biliyo a grubundaki herkeste sadece siz 3 puan almak için elinizden geleni yapıyposunuz.crnl ile tedua oynamış ve maç bitmiş sen hala niye böle konular açıyosun ben onu anlamıyorum...

Daha fazla senin seviyene inmeyeceğiz.Turnuvadan sonra görüşelim.O laflarının muhasebesi için..
ITAAT ET 6-2

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #371 : 28 Haziran 2007, 16:17:41 »
bunu duyuruları 2-3 gün oldu...ve maçta tedua tarafından oynandı...3 gün sustular şimdi itiraz ediyolarlar.