Gönderen Konu: A GRUBU MAÇ PROGRAMI  (Okunma sayısı 77802 defa)

inanç

• Ziyaretçi
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #468 : 28 Haziran 2007, 19:21:48 »
nee sorunlu kişiksin la sen öle.msn'ye gelsene sen bi...
sen çok sağlamsın Allah'tan hahahahahahahahahahhahahahaa msn de seninle uğraşamam pale

inanç

• Ziyaretçi
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #469 : 28 Haziran 2007, 19:22:39 »
Konu kapandı

inanç

• Ziyaretçi
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #470 : 28 Haziran 2007, 19:24:49 »
Konu kapandı

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #471 : 28 Haziran 2007, 19:28:36 »
SUSUN ARTIK YA...

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #472 : 28 Haziran 2007, 19:32:15 »
tayfo sayfalardır samede muhattabımız diilsin diyosun.10 sayfadır kimle muhattap oluon anlamadım :D ufacık şeyler için kavga etmeye gerek yok arkadaşlar.hepimiz burda eğlence için varız.gerisini s.. edin ;) öpüşüp koklaşın barışın :D
2 dakika bilgisayar başından uzaklaştık yine artisler türemiş bir anda olum siz susmucak mısınız yoksa biz susturursak kötü olur bir daha konuşamazsın
kimsin lan!herife bak hala konuşuyor.işiniz gücünüz yok bulmuşunuz çocukla uraşıyosunuz..artis art is konuşma.sustur da görelim.ite bak kötü olurmuş
ne dedin lannnnnnnnnn sennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
babandır it şerefsiz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aklını başına devşir !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
yavaşşşşşşşşşşşşşşş

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #473 : 28 Haziran 2007, 19:33:21 »
kısa bır sure ıcın kılıt

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #474 : 28 Haziran 2007, 19:37:31 »
tamam mı sakınlestınız mı

Çevrimdışı _T@YFo_

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #475 : 28 Haziran 2007, 19:39:02 »
tamam mı sakınlestınız mı

Bizim için bir sorun yok.Olan var mı bilemem :)
ITAAT ET 6-2

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #476 : 28 Haziran 2007, 19:40:16 »
tayfo sayfalardır samede muhattabımız diilsin diyosun.10 sayfadır kimle muhattap oluon anlamadım :D ufacık şeyler için kavga etmeye gerek yok arkadaşlar.hepimiz burda eğlence için varız.gerisini s.. edin ;) öpüşüp koklaşın barışın :D
2 dakika bilgisayar başından uzaklaştık yine artisler türemiş bir anda olum siz susmucak mısınız yoksa biz susturursak kötü olur bir daha konuşamazsın
kimsin lan!herife bak hala konuşuyor.işiniz gücünüz yok bulmuşunuz çocukla uraşıyosunuz..artis art is konuşma.sustur da görelim.ite bak kötü olurmuş

banamı diyosun çocuk :D :D :D

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #477 : 28 Haziran 2007, 20:00:03 »
beyler size yakışmıyor ya :S
MY GAME İS FAİR PLAYYY !

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #478 : 28 Haziran 2007, 20:03:48 »
Başta Samed 2194 olmak üzere , scn adına yarişan inanç , tayfo ve crazy_yiğit ile Ultraslan 54 için söylüyorum ;

Bu konu hakkında tek kelime bile eden olduğunu görürsem hiç düşünmeden turnuvamızdan diskalifiye edeceğim . bir müddet burada olmadiğim için tartişmaya müdahale edemedim . yetkili arkadaşlar sizler i durdurmaya çalişsalarda onlara aldiriş etmeden seviyesizce münakaşa etmeye devam etmişsiniz . samed , özellikle sana söylüyorum . tayfo sadece bir itirazda bulundu diye adamlara demediğini bırakmadin . şimdilik bu tartişma için hiç kimseye ceza vermeyeceğim fakat bu dakikadan itibaren hiç kimseden konu hakkında tek bir kelime bile duymak istemiyorum . aksi takdirde bedelini ağır ödersiniz

bunun yaninda burada sadece bir oyun oynadiğimizi ve eğlenmek için bu turnuvayi düzenlediğimizi unutmayin lütfen . birbirimizi bu yüzden kırıp incitmemize hiç gerek yok . 

Çevrimdışı HaruN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 5473
  • + 18
    • Profili Görüntüle
A GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #479 : 28 Haziran 2007, 20:04:48 »
Başta Samed 2194 olmak üzere , scn adına yarişan inanç , tayfo ve crazy_yiğit ile Ultraslan 54 için söylüyorum ;

Bu konu hakkında tek kelime bile eden olduğunu görürsem hiç düşünmeden turnuvamızdan diskalifiye edeceğim . bir müddet burada olmadiğim için tartişmaya müdahale edemedim . yetkili arkadaşlar sizler i durdurmaya çalişsalarda onlara aldiriş etmeden seviyesizce münakaşa etmeye devam etmişsiniz . samed , özellikle sana söylüyorum . tayfo sadece bir itirazda bulundu diye adamlara demediğini bırakmadin . şimdilik bu tartişma için hiç kimseye ceza vermeyeceğim fakat bu dakikadan itibaren hiç kimseden konu hakkında tek bir kelime bile duymak istemiyorum . aksi takdirde bedelini ağır ödersiniz

bunun yaninda burada sadece bir oyun oynadiğimizi ve eğlenmek için bu turnuvayi düzenlediğimizi unutmayin lütfen . birbirimizi bu yüzden kırıp incitmemize hiç gerek yok . 

Katılıyorum  ;)
MY GAME İS FAİR PLAYYY !