Gönderen Konu: B GRUBU MAÇ PROGRAMI  (Okunma sayısı 75015 defa)

iskorpitx

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #216 : 26 Haziran 2007, 20:09:44 »
hakan1989 a+d kalksın diyo yani onu bug sayıyo ama hiç kendisine bakmıyo..kendiside anca orta sahadan z+d yapiyo senin yaptıgın da bug sende onu yapma!!

By_Arda

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #217 : 26 Haziran 2007, 20:16:23 »
biliyorum kardşe bana demediniz o olayı sonda anlattım saten o olay la ilgili kuralı dedim ben 1 takım seçilir serbes maç kopsada onla deva medilir bu kadar. bende diymom biraz benim konuyada önem verin birşeyler diyin.

serbst tkmlıdır arkaşdım sen kesin bestmageri tanıodun onun arkasındasın sen karışma bence bu konuya

Çevrimdışı alper_kezman

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 40
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #218 : 26 Haziran 2007, 20:20:10 »
ya o zaman çok karışıklık olr mesela falso felan da mı weremicez o zaman shifti bide kobinasyonları kapamak lazm o da çok zor we ayrıca maç esnasında birisi yapsa maçı bu yüzden bırakıp gidemessiniz anlatabildimmi adam inkar eder nası kanıtlıcazki??

iskorpitx

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #219 : 26 Haziran 2007, 20:26:10 »
yetkili arkadaslar by_arda yı atin gitsin adam her macta cıkıyo cok kisiden duydum..bizim sitedeki arkadasla macta iken durum 4-4 ken takımının morali cok kötü oldugu icin oyundan cıkmıs bilerek ve tekrar girmisler arkadasta sinirlenince yenilmis.bu adamın taktigi bu ya takım deiştirir yada takımın moralini düzeltir..bestgamer haklı bence

burak_32

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #220 : 26 Haziran 2007, 20:34:23 »
yetkili arkadaslar by_arda yı atin gitsin adam her macta cıkıyo cok kisiden duydum..bizim sitedeki arkadasla macta iken durum 4-4 ken takımının morali cok kötü oldugu icin oyundan cıkmıs bilerek ve tekrar girmisler arkadasta sinirlenince yenilmis.bu adamın taktigi bu ya takım deiştirir yada takımın moralini düzeltir..bestgamer haklı bence
evt kardeş çok haklısın.o olay bendede oldu.onla benim sitede maçım vardı.maçta ben yenioken 1-2 kere çıktı.sora üstüne küfretti.bu olayların üstüne bizim siteden banlandı.çok sorunlu birisi.bence sakın güvenmeyin.bu sorunların kökü ardadadır.

Çevrimdışı fbli_07

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 518
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #221 : 26 Haziran 2007, 20:38:35 »
dexter:4-3:fbli_07 öle bal warki bal damlıo 30 topumu kaleci tuuttu 5 topum direkten döndü dümdüz gidio herif sadece hep uzaktan wurdu benim kaleci baktı hep
maçlarım tamamlandı
9 puan kazndırdım

Çevrimdışı alper_kezman

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 40
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #222 : 26 Haziran 2007, 20:40:28 »
Bakın arkadaşlar bu bireysel bir turnuva değil arda burda bizim sitemizi temsil ediyor.Burada küfür etmek gibi bi yanlış yaparsa sitemize karşı sorumlu oolur.Burada kesinlikle kimseye küfür etmedi etmezde onun için geçmişte yaptıkları için ona laf etmeyin sitemize laf etmiş oluyorsunuz ayıp oluyor...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #223 : 26 Haziran 2007, 20:51:50 »
Puan Durumu

1.TurnuvaSokağı 11 maçta  21 puan

2.FifaZamani12 maçta  18 puan

3.FifaSitemiz :  10 maçta  15 puan

4.CrazyFifa :  4 maçta 9 puan

5.4umKanki :  8 maçta  6 puan

By_Arda

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #224 : 26 Haziran 2007, 21:06:00 »

bak şimdi iskorpitx arkadaşm çok kişiden duymuşum diosun bana söle kimlerin maçından çıkmısım bende tmm diim gördün 4 te 4 yapan adamı yusuf yusuf çektin dimi oynayamı bilmeyen biri olsaydı karsında susardın bişe demezdin o 4-4 lük maçı ben hatırlamıom bile sen söle bana bende tmm yaptım diim werilmeyecek hesabımız yok ama ben sizin dediğiniz gibi kafasına göre maçtan çıkan biri diilim anladınmı he bu arada öle kafana göre bizim siteyi aşalılayamazsın sizin amacınız bizi turnuvadan attırıp 3 puanlara konmak bunu muhakka oku iskorpitx  ;)

dexter48

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #225 : 26 Haziran 2007, 21:10:21 »
DEXTER48(5) - FEVERMAN(1)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #226 : 26 Haziran 2007, 21:12:26 »

bak şimdi iskorpitx arkadaşm çok kişiden duymuşum diosun bana söle kimlerin maçından çıkmısım bende tmm diim gördün 4 te 4 yapan adamı yusuf yusuf çektin dimi oynayamı bilmeyen biri olsaydı karsında susardın bişe demezdin o 4-4 lük maçı ben hatırlamıom bile sen söle bana bende tmm yaptım diim werilmeyecek hesabımız yok ama ben sizin dediğiniz gibi kafasına göre maçtan çıkan biri diilim anladınmı he bu arada öle kafana göre bizim siteyi aşalılayamazsın sizin amacınız bizi turnuvadan attırıp 3 puanlara konmak bunu muhakka oku iskorpitx  ;)

bu tartişmanin daha fazla uzamasini istemiyorum beyler . lütfen kapatin konuyu . tatsizlik çıkmasin !

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #227 : 26 Haziran 2007, 21:12:49 »
DEXTER48(5) - FEVERMAN(1)

tebrikler kardeşim