Gönderen Konu: B GRUBU MAÇ PROGRAMI  (Okunma sayısı 74988 defa)

By_Arda

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #228 : 26 Haziran 2007, 21:16:05 »
yetkili arkadaslar by_arda yı atin gitsin adam her macta cıkıyo cok kisiden duydum..bizim sitedeki arkadasla macta iken durum 4-4 ken takımının morali cok kötü oldugu icin oyundan cıkmıs bilerek ve tekrar girmisler arkadasta sinirlenince yenilmis.bu adamın taktigi bu ya takım deiştirir yada takımın moralini düzeltir..bestgamer haklı bence
evt kardeş çok haklısın.o olay bendede oldu.onla benim sitede maçım vardı.maçta ben yenioken 1-2 kere çıktı.sora üstüne küfretti.bu olayların üstüne bizim siteden banlandı.çok sorunlu birisi.bence sakın güvenmeyin.bu sorunların kökü ardadadır.

ARKADAŞIM O MAÇTADA SANA SÖLEDİM DELİKANLI GİBİ BAĞLANTI KOPTUGUNU SENDE TMM DEDİN BİŞE DEMEDİN SİZİN SİTEDE BANLANDIM AMA SENİNDE BANLANMAN GEREKİODU BİRAS DELİKANLIYSAN DESENE BENDE KÜFÜR ETTİM DİE ASLINDA YILANIN BAŞI SENSİN BURAK ÇOK TEŞFİK EDİCİ KONUSMALAR YAPTIN BANA KARŞI. KARŞILIKLI KÜFÜRLEŞTİK AMA SADECE BEN BANLANMIŞTIM HATIRLARSAN ÖNCE KENDİNİZ ARANIZA ÇİFTE STANDART I KALDIRIN OK ;)

BÜTÜN SİTELERDA NASIL GRUPTAN ÇIKACAGINI ŞAŞIRMIŞ BÖLE KOMPLOLARLA GRUPTAN ÇIKILMIO OK Mİ ;)

Cronaldo

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #229 : 26 Haziran 2007, 21:18:45 »
Evet ya bu ne ya çok uzadı bu konu ya adam yendi işte herşey belli arda hepinizi yendi hala yok bizims tiede ban yedi bilmemne buraya taşıaman ne gerek var...

Hadi tamm konu kapanmıştır büyük ihtimalle gruptanda çıktık

Benim bir tek lampardla maçım kaldı

Çevrimdışı alper_kezman

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 40
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #230 : 26 Haziran 2007, 21:19:12 »
arklar şu bizim son 3 puanımızıda yazsanız tabloya ii olr :) içimiz açılıo böle

Cronaldo

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #231 : 26 Haziran 2007, 21:19:49 »
zuha aynen  :D

By_Arda

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #232 : 26 Haziran 2007, 21:21:52 »
eet bu konu kapanmıstır ayrıca alper kezman aklı 3 puanımızı yazın lütfen ;D

Çevrimdışı bestgamer

• 3. SINIF UYE
  • Puan 1810
    • Profili Görüntüle
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #233 : 26 Haziran 2007, 21:27:20 »
yetkili arkadaslar by_arda yı atin gitsin adam her macta cıkıyo cok kisiden duydum..bizim sitedeki arkadasla macta iken durum 4-4 ken takımının morali cok kötü oldugu icin oyundan cıkmıs bilerek ve tekrar girmisler arkadasta sinirlenince yenilmis.bu adamın taktigi bu ya takım deiştirir yada takımın moralini düzeltir..bestgamer haklı bence
arkadasin dedi 100/100 dogru tamm aynisini bana da yapti ayib yaa...
attin gitsin bunu su turnuvadan zaten BERKINS oynicakti o nerden cikti ki  >:(
yakamozzz

Cronaldo

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #234 : 26 Haziran 2007, 21:29:43 »
Ya ne atıyorlar he sen dedinde attılar canım sen kendini ne sanıyorsun ya bak işine hadi yenildin adama işte ne uzatıyorsun hadi turnuvaya devam edin maçalrınız yaptıysanız beklemede kalın lztn bizim site eksin çıktı!!!

Cronaldo

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #235 : 26 Haziran 2007, 21:30:30 »
Uzattıkca uzatıyorsunuz ya konu kapansın falan diyor ballack hala konulşuyorsunuz!!

Çevrimdışı bestgamer

• 3. SINIF UYE
  • Puan 1810
    • Profili Görüntüle
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #236 : 26 Haziran 2007, 21:32:06 »
Ya ne atıyorlar he sen dedinde attılar canım sen kendini ne sanıyorsun ya bak işine hadi yenildin adama işte ne uzatıyorsun hadi turnuvaya devam edin maçalrınız yaptıysanız beklemede kalın lztn bizim site eksin çıktı!!!

sen kimsin ki bana burda hava attiyon..2 günlük üye gelmis beni kovuyo alhalla,,
isine bak senle muhatab olucak adam degilim !!!!  
yakamozzz

Cronaldo

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #237 : 26 Haziran 2007, 21:35:06 »
Ya ne diyon olums en ya görende birşey sanar seni ben www.turnuvasokagi.tr.cx  i,n adminiyim

Adam akıllı takıl şurda !!!

Çevrimdışı alper_kezman

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 40
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #238 : 26 Haziran 2007, 21:36:18 »
Bakın arkadaşlar inatla sölüorm kapayın şu konuyu yoksa bende araya girmek zorunda kalıcam tatlıya bağlayın gitsin...

By_Arda

• Ziyaretçi
B GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #239 : 26 Haziran 2007, 21:36:30 »
off tmm arkadaşlar yaa bide siz başlamayın bi fifa için hepimiz ayıp ettik besmager de bende suçluyum oda itiraz edemz bende 2 mizde de suç war