Gönderen Konu: C GRUBU MAÇ PROGRAMI  (Okunma sayısı 59736 defa)

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #228 : 28 Haziran 2007, 17:09:31 »
hamza ama  burda bu şekil oynamaları yanlı 2 side haksız bence .maçı tekrar etmeleri en mantıklısı 7-4 olnuca haklı olanda haksız olanda hakkını alamıyo ozman

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #229 : 28 Haziran 2007, 17:09:42 »
sımdı anladınmı hakan

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #230 : 28 Haziran 2007, 17:10:03 »
BEN HER KARARA SAYGILIYIM.ÇÜNKÜ AKLI SELİM ARKADAŞLAR BİLİYORUM.İLK KEZ KATILMIYORUM BU TURNUVALARA VE BENİ İLK KEZ TANIMIYORSUNUZ.AYRICA HAKKINIZI HELAL EDİN.BU ARADA MSJ SAYIM DA ARTTI :D

bende ılk defa katılmıyorum turnuvaya ve  sende rahat ol benden 10 yemedın  >:(  kendı gorusum  bır sıteyı temsıl edıcek kadar guzel oynamıyorsun

İŞTE ŞİMDİ ASABIM BOZULDU.MAÇ BOYUNCA ATTIĞIN 7 GOLÜN 7 SİDE RONALDİNHO İLE BENİM SAĞ KANADIMDAN PLASE İLE CEZA SAHASI İÇİNDEN GOL ATMAK OLDU SENİN FIFA BİLGİN BUYSA YAZIKLAR OLSUN SENİ ALAN SİTEYE.BENİM ATTIĞIM GOLLERİN HEPSİ FIFADA MEVCUT.EN AZINDAN TEK TİP GOLLE KURTARMIYORUM MAÇI.BENİM SAĞ KANADIM SORUNLUYDU VE SEN HEP AYNI KANATTAN HEP AYNI GOLÜ ATTIN FOTOKOPİSİ DENECEK GOLLER.

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #231 : 28 Haziran 2007, 17:10:10 »
hamza ama  burda bu şekil oynamaları yanlı 2 side haksız bence .maçı tekrar etmeleri en mantıklısı 7-4 olnuca haklı olanda haksız olanda hakkını alamıyo ozman
olm nerde ıkı taraf haksız lan yıne benı dınden ımandan cıkarmayın  >:( >:(

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #232 : 28 Haziran 2007, 17:10:20 »
ya şafak sen ne demek le maçı yeniden oynayak diyon sende onu açıkla ozman hadi bakalım. >:( ???
hemen acıklayayım  cunku baglantı koptugunda 3,3 berabereydı ve  bende bır fıkır sundum  eger ıstersen macta berabere  0,0 dan  90 dk yapalım dedım  ve arkadas kabul etdı  ortada hıc bır zorlama yok hem bunun neresı anormal  sankı  cocuk benı yenıyorduda ben  bastan  oynayalım dedım
tamam demedin yada evren tamam dememiş demiyom saten demiş oda şuçlu sende işte bende onu demeye çalışıyom.

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #233 : 28 Haziran 2007, 17:11:05 »
BEN HER KARARA SAYGILIYIM.ÇÜNKÜ AKLI SELİM ARKADAŞLAR BİLİYORUM.İLK KEZ KATILMIYORUM BU TURNUVALARA VE BENİ İLK KEZ TANIMIYORSUNUZ.AYRICA HAKKINIZI HELAL EDİN.BU ARADA MSJ SAYIM DA ARTTI :D

bende ılk defa katılmıyorum turnuvaya ve  sende rahat ol benden 10 yemedın  >:(  kendı gorusum  bır sıteyı temsıl edıcek kadar guzel oynamıyorsun

İŞTE ŞİMDİ ASABIM BOZULDU.MAÇ BOYUNCA ATTIĞIN 7 GOLÜN 7 SİDE RONALDİNHO İLE BENİM SAĞ KANADIMDAN PLASE İLE CEZA SAHASI İÇİNDEN GOL ATMAK OLDU SENİN FIFA BİLGİN BUYSA YAZIKLAR OLSUN SENİ ALAN SİTEYE.BENİM ATTIĞIM GOLLERİN HEPSİ FIFADA MEVCUT.EN AZINDAN TEK TİP GOLLE KURTARMIYORUM MAÇI.BENİM SAĞ KANADIM SORUNLUYDU VE SEN HEP AYNI KANATTAN HEP AYNI GOLÜ ATTIN FOTOKOPİSİ DENECEK GOLLER.
sen dua et bug  yapmadım o gollerde  fıfa klasıgı  herkez atamaz ole

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #234 : 28 Haziran 2007, 17:11:17 »
hamza ama  burda bu şekil oynamaları yanlı 2 side haksız bence .maçı tekrar etmeleri en mantıklısı 7-4 olnuca haklı olanda haksız olanda hakkını alamıyo ozman
olm nerde ıkı taraf haksız lan yıne benı dınden ımandan cıkarmayın  >:( >:(
SAKİN OL HEMŞO

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #235 : 28 Haziran 2007, 17:11:23 »
ya maçn sonunda ne olursa olsun anladığıma kadar malatyasporlu yeniliyor.Bunu bence daha uzatmanın anlamı yok  

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #236 : 28 Haziran 2007, 17:11:40 »
ya şafak sen ne demek le maçı yeniden oynayak diyon sende onu açıkla ozman hadi bakalım. >:( ???
hemen acıklayayım  cunku baglantı koptugunda 3,3 berabereydı ve  bende bır fıkır sundum  eger ıstersen macta berabere  0,0 dan  90 dk yapalım dedım  ve arkadas kabul etdı  ortada hıc bır zorlama yok hem bunun neresı anormal  sankı  cocuk benı yenıyorduda ben  bastan  oynayalım dedım
tamam demedin yada evren tamam dememiş demiyom saten demiş oda şuçlu sende işte bende onu demeye çalışıyom.
abı sen ne dedıgını bılmıyorsun kı  her ıkı taraf haksız dıyorsun  ve buna sende ınanmıyrsun  ılk once ne dedıgını bıl ;)

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #237 : 28 Haziran 2007, 17:12:11 »
HAMZA KARDEŞ BU SON MESAJIM.BU MAÇIN TEKRARINI TALEP EDİYORUM HAKSIZLIK OLMAMASI AÇISINDAN.AKSİ HALDE SENİN HAKSIZLIK YAPTIĞINA KANAAT GETİRİP BİR DAHA HİÇBİR ZAMAN TURNUVALARDA YER ALMAYACAĞIM.KARDEŞLİĞİMİZE BİR BASİT MESELE YÜZÜNDEN LEKE DÜŞMESİN.YAZIKLAR OLSUN BÖYLE Bİ MAÇ OYNADIĞIMA.

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #238 : 28 Haziran 2007, 17:12:36 »
bence bu malatyalı  buraya  dalga gecmeye  ve kendını eglendırmeye gelmıs daha fazla uzatmıyorum bu tartısmayı  hemso  noktayı koyuyorum.

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
C GRUBU MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #239 : 28 Haziran 2007, 17:13:07 »
ya şafak sana ben dedim 2 nizde suçlusunuz.sen niye suçlusun: maç teklif ettigin için ok.  evren niye suçlu: kabul ettigi için bende diyom bu şekil bu durum suççlusunuzzzzz. maçı tekrar etmelisinizzzzzzzzz.