Gönderen Konu: PUAN DURUMLARI  (Okunma sayısı 4182 defa)

Çevrimdışı sihirbaz

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 788
    • MSN Messenger - felony1907@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
PUAN DURUMLARI
« Yanıtla #24 : 31 Ocak 2007, 14:11:16 »
gereksiz konuşan sensin adam yanlış yazmış  bende uyardım herşeye maydonoz olmasan olmaz kendini bi ... zannediyon yaramaz tilki  ;D

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
PUAN DURUMLARI
« Yanıtla #25 : 31 Ocak 2007, 14:26:37 »
gereksiz konuşan sensin adam yanlış yazmış herşeye bende uyardım maydonoz olmasan olmaz kendini bi ... zannediyon yaramaz tilki  ;D
lan hilebaz laflarına dikkat et

Çevrimdışı sihirbaz

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 788
    • MSN Messenger - felony1907@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
PUAN DURUMLARI
« Yanıtla #26 : 31 Ocak 2007, 14:49:17 »
gereksiz konuşan sensin adam yanlış yazmış herşeye bende uyardım maydonoz olmasan olmaz kendini bi ... zannediyon yaramaz tilki  ;D

çocukla çocuk olamam hele hele senle hiç bu arda hilebaz diyerek beni kızdıramassın çünkü ben hiç bi şekilde kimseye hile yapmadım... laflarına dikkat et diyosun ilk önce sen dikkat ediceksin bide modluk görevi vermişler sana sen onla bunla kawga ediyosun ama çocukluğuna veriyorum yaramaz tilki fazla konuşma..

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
PUAN DURUMLARI
« Yanıtla #27 : 31 Ocak 2007, 16:48:33 »

çocukla çocuk olamam hele hele senle hiç bu arda hilebaz diyerek beni kızdıramassın çünkü ben hiç bi şekilde kimseye hile yapmadım... laflarına dikkat et diyosun ilk önce sen dikkat ediceksin bide modluk görevi vermişler sana sen onla bunla kawga ediyosun ama çocukluğuna veriyorum yaramaz tilki fazla konuşma..
VALLA MODLUK GÖREVİMDEN ÇOK MEMNUNUM SENİN GİBİLERLE KAVGA ETMEDEN OLMUYO BEN SENİN GİBİ UFAKLIKLARI YOLA GETİRMEK İÇİN MOD OLDUM ZATEN