Gönderen Konu: BASIN TOPLANTISI  (Okunma sayısı 2311 defa)

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #12 : 06 Şubat 2008, 12:36:01 »
SON DAKİKA HABERİ ----> CHELSEA 1-1 VALENCİA. ŞİMDİ YANIMIZDA VALENCİA TEKNİK DİREKTÖRÜ. SİNYOR GÜRKAN SANCHEZ DEMİR VAR.

- ÖNCELİKLE TAKIMIMI VE RAKİBİ FAİR PLAY İÇİN TEBRİK EDİYORUM. 2 TAKIMDA İYİ OYNADI ANCAK BENİM GÖRÜŞÜME GÖRE 3 PUANI BİZ HAK ETTİK. RAKİP ÇOK DAĞINIK OYNADI BİZ BUNLARI DEĞERLENDİRMEYE ÇALIŞSAKTA İLERDE DAVİD VİLLA - DAVİD SİLVA İKİLİSİ 2 GOL ATMAYI BAŞARAMADI. SİLVANIN TEK GOLÜDE 3 PUAN İÇİN YETERSİZDİ. DAVİD VİLLAYA KIZGINLIĞIMI DİLE GETİRMEK İSTİYORUM. 3-4 NET POZİSYONU DEĞERLENDİREMEDİ. ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALARDA 3 PUAN İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPICAZ GEREKİRSE VİLLAYI KAMÇIYLA SAHAYA SÜRÜCEM. :)

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #13 : 06 Şubat 2008, 21:52:41 »
ŞOK HABER...

REAL MADRİD 2-1 İNTER

2.HAFTA MAÇINDA REAL MADRİD 2.GALİBİYETNİ ALARAK ... 6 PUAN OLMUŞ OLDUM

REAL MADRİDİN 2 GLOUNU KAYDEDEN HUGİEN   BJKLI KAZMANIN KARDEŞİ...

MUTLUYUZ KOLAY OLMADI RAKİP İYİYDİ AMA BİZ ZORU BAŞARDIK ....

REAL MADRİD ...TEKNİK PATRON...

HAZER KIRBAŞOĞLU...

2MAÇTA 2 GALİBİYET

2 MAÇ = +3 AVERAJ    6 PUAN

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #14 : 06 Şubat 2008, 21:59:46 »
Malesef 2 maçta 1 puan toplayarak kötü başladık ligimize..real madride karşı oynadığım futbol gerçekten güzeldi çok yüksek bir pas yüzdesi ile oynadık fakat 2 kontraatak hayallerimizi berbaet ettii..unutmayalım ki 2 maçta deplasmandaydı her an lehime dönebilir bu puanlar..özellikle diğer maçlarda yeni taktikle çıkıcam bunlardan en çok kazandığım ise İBRAHİMOVİC-ADRİANO-CRESPO üçlüsü olucak...
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...