Gönderen Konu: BASIN TOPLANTISI  (Okunma sayısı 2312 defa)

Çevrimdışı Sinoplu57

• Osc Admin
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 291
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTISI
« : 05 Şubat 2008, 12:55:00 »

MAÇ ÖNCESİ VEYA MAÇ SONRASI BİRAZ BASIN TOPLANTISI EĞLENCELİ OLUR ARKADAŞLAR

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2008, 13:22:14 »
Gerçekten turnuvamızda birbirinden güçlü takımlar var. Bu hafta kartalemre ile karşı karşıya geleceğim. Takımım Barcelonaya güveniyorum ama sürekli seçtiğim bir takım olmadığı için kaygılarım var. Taktiğimizi Tothennam karşısındada göstererek Nou Camp'tan 3 puanla ayrılmak istiyoruz.

Melih Akdoğan
Barcelona Teknik Patronu

Çevrimdışı fifacan

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 116
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2008, 13:43:16 »
Bu hafta Star ligin ilk haftası bu hafta maçımızı kazanıcaz(eğer rakip glrse) Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz Lig transfer sezonundan sonra başladığı için ara transferde kadromuza yeni oyuncular alacaz Takımımızı en iyi şekilde temsil edecez

LiwerPoOL TeKnİk PaTrOnU

My Fifa C@N

Başarılar..
[/b]

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2008, 14:18:19 »
Star Lig takımlarından Tottenhamın teknik patronunun istifa etmesi üzerine bu hafta itibariyle Tottenhamın yeni teknik patronu ben olmuş bulunmaktayım, sahaya çıktığım ilk haftada Barcelona'ya karşı harikulade bir oyun sergileyerek 3 puanın sahibi oldum. Futbolcularımı yürekten kutluyor gelecek haftada ki maçımız için galip geleceğimizi diliyorum.             

TOTTENHAM TEKNİK PATRONU
    A.R.O.G

Çevrimdışı DigЯunTLeD

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3
  • King oF Fifa |
    • MSN Messenger - digruntled@w.cn
    • Profili Görüntüle
    • uA İzmiR
    • E-Posta
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2008, 14:24:22 »
FALLA İLK HAFTA BENİM AÇIMDAN MÜKEMMELDİ MAÇTA HEMEN HEMEN 0 HATA İLE OYNADIM VE BAYERNİ BU STAR LİGİN DE İLK 2 YE SOKMAK AMACINDAYIM 2.LİĞİ GARANTİ GÖRÜORUM AMA YİNEDE MÜTEVAZI OLMAK LASIM....!

CLUP:BAYERN MUNCHEN..!
COACH:DeSpErAdO...! 8) ;D

ßize Her SevDaDan Geriye KaLan Sadece Ama Sadece | GALATASARAY | Daima Yanındayız | uA İzmiR | 35 |

Çevrimdışı FeaRLeSs

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2731
    • MSN Messenger - tello_hazer1903@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #5 : 05 Şubat 2008, 14:38:29 »
İlk maçımda Rakibimi Darma Duman Ederek 2-0 lık galibiyet yakaladım Taraftarlar Evimde kazadığım galibiyet için kutladılar ...

Takım Berbet Raul 5 para etmez

Şerefsizler Juventusu yendiler gaza gelmeseler yenemezlerdi

Takım Berbat KEsinlikle Düşecez.. 2.haftayı Merakla Bekliyoruz

Real Madrid Coch : Hazer ...

Çevrimdışı Sinoplu57

• Osc Admin
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 291
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #6 : 05 Şubat 2008, 15:41:30 »
Benim açımdan biraz tuaf oldu.Lige Valencia ile başladım.Takımın yöneticleri benden habersiz chelsea menegeri sinyor demiri almışlar bende boş olan Chelsea imzamı attım bundan sonra chelsea iyi yerlere götüreceğimden taraftrlara söz veriyorum.

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #7 : 05 Şubat 2008, 19:10:30 »
İlk maçım chelsea ileydi...maç çok iyi başladı 2 takım açısındanda inter ve chelsea orta sahada çok iyi iş yaptı özellikle chelsea kanatta iyiken inter ise uzun toplarla etkili olmaya çalıştı fakat iki  takımında müthiş defansları w.samuel,materazzi,terry,r.carvalho usta golcülere izin vermeyerek iki takımda maçtan golsüz berabere ayrıldı...
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı sinyordemir

• 2. SINIF UYE
  • Puan 257
    • MSN Messenger - gurkandemir511@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #8 : 05 Şubat 2008, 20:48:38 »
1. HAFTA CHELSEA TAKIMININ BAŞINDAYDIM. ANCAK BAZI FUTBOLCULAR AŞIRI ŞİŞKİNDİ VE KAFALARINA BUYRUK HAREKET EDİYORLARDI. YÖNETİMLEDE ARAMDA BAZI SORUNLAR VARDI. BU SORUNLAR NEDENİYLE TAKIMDAN AYRILDIM VE VALENCİA KULÜBÜNDEN BİR TEKLİF ALDIM. BU TEKLİFİ KABUL EDEREK SORUNLARLA BOĞUŞAN VALENCİA TAKIMININ BAŞINA GELDİM. BURADA ŞUAN ÇOK MUTLUYUM. FUTBOLCULARLA İYİ ANLAŞIYORUM. TAKTİK KOMBİNASYONLARIM BAŞARILI OLURSA YENEMEYECEĞİMİZ RAKİP YOK.

VALENCİA TEKNİK PATRONU.

SİNYOR GÜRKAN SANCHES DEMİR

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #9 : 05 Şubat 2008, 21:44:56 »
İlk hafta maçımızda Barcelona'nın patlak vermesi ile çok farklı beklemediğimiz bir skorla Tothennam'a 4-1 mağlup olduk. Takımımız 3 defans ile oynayan rakip karşısında çok yetrsiz kaldı ve defansta büyük boşluklar verdik. Netice bizi şaşırttı ama hatalar ders almak içindir : )

Melih Akdoğan
Barcelona Teknik Patronu

Çevrimdışı Sinoplu57

• Osc Admin
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 291
    • Profili Görüntüle
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #10 : 05 Şubat 2008, 23:06:58 »
İkinci maçımızıda eski takımızla karşı karşıya gelmektten mutluyuz.Bu ligte her maçı final havasında oynamsak küme düşeriz bizde öylle yapıcaz ve maçımızı yenerek istediğimiz yere geliriz

HERKEZE BAŞARILAR

TEKNİK PATRON

SİNOPLU TUGAY

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
BASIN TOPLANTISI
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2008, 23:27:00 »
AC MİLAN Takımının başına getirilmekten dolayi oldukça mutluyum.Bana verilen Bu görevi layıkı ile yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasin.Birinci haftada M.UNİTED ile oynayacağimiz bu dev maçta seyircilerimizin desteğini bekliyoruz.M.unitedi kendi sahamızda mağlup edip Lige güzel bir başlangiç yapma k istiyoruz

BALLACK