Gemi oyunları

Gemi oyunları

Herkese merhabalar,

Bugün gemi oyunlarının bir arada bulunduğu çok özel bir oyun sitesini sizlere tanıtmak istiyorum. Sitenin adı: gemioyunlari.com şeklindedir. İnternetiniz vasıtasıyla gemi oyunları oynamak isterseniz, bu adrese bağlanabilirsiniz.

Site içerisinde birbirinden eğleneli gemi oyunları kendine yer bulmuştur. Bu gemi oyunlarından iki tanesini sizlerle paylaşacağım. İlk olarak Korsan gemisi oyunuyla başlayalım.

korsan gemisi

Korsan gemisi oyununda, siz bir Korsanı temsil etmektesiniz. Geminiz sularda ilerler iken, önünüze çıkan diğer gemilerin korsanlarıyla mücadele edeceksiniz. Karşınıza çıkan korsanlara ateş ederek, onları yok etmek, oyundaki başlıca göreviniz olacaktır. Bu oyunda başarı elde edebilmek adına, son derece iyi nişan almanız gerekiyor. Başarılı nişan alanlar, korsanları yara almadan öldürüp, oyunda en yüksek puanları toplayabilecektir.

Gemioyunlari.com sitesinin bir diğer kaliteli gemi oyunu, ‘Gemide Baskın’ isimli oyundur. Gemide baskın oyununda, gemininize bir baskın düzenleniyor. Ve bu baskında kendinizi koruyup, gemiyi basan düşmanları öldürmeniz gerekecektir. Böylece hayatta kalabilecek ve geminizi düşmanlara karşı koruyabileceksiniz.

gemide baskın

Sitede bu ve benzeri en iyi gemi oyunları sizleri bekliyor olacak. Keyifli oyunlar diliyoruz

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar