slot malaysia Giysi Giydirme Oyunları | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Giysi Giydirme Oyunları

Giysi Giydirme Oyunları

Kız çocukları genellikle barbi bebek ve giysi giydirme oyunları oynarlar. Küçüklükten elbiseye ve süslenmeye bu şekilde yaklaşırlar. Zaman içerisinde oyunlarda kurdukları bu hayaller kendi yaşantılarına yansır. Aslında kız çocuklarının oynadığı daha farklı oyunlar yok desek yeri var. Barbie Oyun ları deyince kız çocuklarının aklına hep bebek bakmak, bebek büyütmek, bebek giydirmek veya ev eşyaları yerleştirmek gibi oyunlar gelmektedir. Erkek çocukları kadar çeşitlilik gösteren oyun anlayışları yoktur.

Giysi giydirme oyunları son yıllarda bir hayli yükseliş göstermektedir. Kız çocukları için bu tarz oyunlar çok önem arz etmektedir. Erkek çocukları bu tarz oyunları hiç oynamadıkları gibi, çok kötü oyunlar olarak bakmaktadırlar. Oyun oyna sitelerinde bir çok oyun kategorisi bulunmaktadır. Bunların genelinde giysi giydirme, barbi bebek, barbi bebek giydirme gibi bir çok kategori bulunmaktadır. Bu tarz oyunlar genellikle kız çocukları için yapılmıştır.

Bir bebek üzerine giysi giydirerek, takılarını takarak, saç rengini değiştirerek, ayakkabı vb şeyleri giydirerek puanlamaya tutarlar. Bu puanlama sonucu diğer kız çocuklarıyla aralarında yarışa girerler. Kimin zevki daha iyi yarışı diyebiliriz biz bu oyunlara. Bu tür oyunlar genellikle online olarak tarayıcı üzerinden oynanan oyunlar. Google gibi arama motorlarına giysi giydirme oyunları yazarak ulaşmanız mümkündür. Oyunlar erkek çocukları için eğlence ve zaman geçirme aracıdır. Kız çocukları içinse tamamen rekabetten ibarettir. Oyunların sonucunda puanlamaya tutulurlar ve kim daha iyi oynamış diye bakılır. Her kız o sıralamada ilk sıralara girmeye çalışırlar. Aslında küçük yaştan rekabete alışmaları çok iyi olmaktadır. Sonuçta büyüdüklerinde rekabet onları bir hayli yoracaktır.

Giysi giydirme oyunları ilk zamanlar puanlı olarak oynanmamaktadır. Son zamanlarda bu tarz oyunları puanlı olarak oynamanızda mümkündür. Sonucunda biriyle yarışarak oynanan oyunlar haliyle insanların ilgisini çekmektedir. Bu yüzden bu tarz oyunlara kız çocukları çok önem vermektedirler. Sizlerde giysi giydirme oyunları oynamayı seviyorsanız, kesinlikle puanlı oyunları tercih etmelisiniz. Birbirinizle yarışıyor olmanız sizin için çok eğlenceli olacaktır emin olunuz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar