GTA 5 Oyun Hileleri

GTA 5 Oyun Hileleri

Grand Theft Auto bir başka deyişle, büyük Otomobil Hırsızlığı Anlamına gelen GTA oyunu, her yaştan insanın adını duyduğu oldukça fazla kişi tarafından oynanan bir oyundur. Oyun serisinde ABD sokakları ve caddelerinden esinlenerek oluşturulan oyunun görselleri ve efektleri oldukça fazla insanın ilgisini çekiyor.

Bunun yanında, her seride farklı tasarımlar, karakterler, efektler ve görevler bulunuyor. GTA V serisi ise, serinin tamamının içerisinde en fazla değişiklik ve detay konulan oyun olarak insanların karşısına çıkıyor. Oyunun görselleri ve teknik kurumları oldukça gelişmiştir.

GTA 5 Oyunun Kısa Tanıtımı

Suç dünyasındaki eylemlerin konu alındığı GTA V, suç bakımında geçmişi olan iki ana karakterin beraberinde, suç dünyasına adım atmaya çalışan üç karakterin kesiştiği noktada başlar. Oyunun amacı, bu suç dünyasında yaşanan ve karakterler tarafından üstlenilen hukuka aykırı görevleri yerine getirerek para kazanmanın sağlanmasıdır.

GTA V Serisinin Oyun Hileleri

GTA V oyununu oynarken çeşitli hileler yaparak oyununuza daha da fazla heyecan katılmasını sağlayabilirsiniz. Silah, mevsim, ağır çekim, aranma seviyesi, paraşüt, zıplama, can dolumu gibi çeşitli konularda hileler mevcuttur. Cathme yazarak karakterin hızlı bir şekilde koşmasını sağlayabilir, painkiller yazarak karakterin ölümsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Makeıtraın ile mevsimin değişimi sağlanır. Slowmo yavaş çekimde hareket edilmesini sağlayabilirsiniz.
Aranma Seviyeniz Nasıl Değiştirilir?

Görüntüde ise kaymalar meydana gelecektir. Floater yazdığınız zaman yerçekimi etkisi azalmış olacaktır. Powerup ile yetenek sayacının doldurulması sağlanır. Fugıtıve ile aranma seviyeniz artırılmış olur. Skyfall yazarak gökyüzünden aşağı doğru süzülme gerçekleşir. Snowday ile etrafta bulunan araçlar kaymaya başlar. Lawyerup yazdığınız zaman aranma seviyeniz düşürülmüş olur.

Hoptoıt ile çok yüksek bir şekilde zıplama sağlanır. Deadeye yazdığınız zaman ağır çekim halinde nişan alabilirsiniz. Jrtalent yazarak oyunun yönetmeni olabilirsiniz. LIQUOR yazdığınız zaman karakteriniz sarhoş olup sendelemeye başlayacaktır.
Bisiklet, Araba, Uçak ve Motor Hileleri

Barnstorm yazarak StuPCJ-600 Motorunu elde edebilirsiniz. Buzoff yazdığınız takdirde Buzzard Saldırı Helikopteri elde edebilirsiniz. Offroad ile Sanchez Motoru elde edilmiş olur. Comet yazarak Comet arabası elde edebilirsiniz. Flyspray yazarak Duster uçağı elde edebilirsiniz. Bandıt bmx bisikleti elde etmeniz sağlanır.

Kaynak: Oyunhaberi.com.tr

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar