slot malaysia GTA 5’te Hangi Yenilikler Var | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

GTA 5’te Hangi Yenilikler Var

GTA 5’te Hangi Yenilikler Var

Birçok insanın yakından takip ettiği oyunlardan birisi kesinlikle GTA serisidir. Bu seri ile beraber insanlar diledikleri gibi bir yaşam tarzını yakalayan kahramanı yönetirken ayrıca suç dünyasının kirli yüzünü de görmektedir. Oldukça zevkli olan oyunun yeni serisi olan GTA 5’te hayranlarını bekleyen birçok yeni özellikler bulunmaktadır.

Diğer serilerden farklı olarak GTA 5 yeniliklerinden birisi karakterleri oyun içinde değiştirebilecek olmamızdır. Michael ile başladığımız oyuna ileriki safhalarda Franklin ile devam edeceğiz. Buda GTA severlerin ilk defa karşılaşacağı güzel bir yenilik olacak. GTA 3’te bildiğiniz gibi oyuncuların oldukça sevdiği özelliklerden birisi olan Ammu-Nation bulunmaktaydı. Fakat GTA 4’te bu kaldırılmıştı. Şimdi yeniden GTA 5 ile beraber Ammu-Nation silah dükkânları oyuna ilave edilecektir.

GTA serilerinde oldukça sevilen özelliklerden biriside kesinlikle araba kullanmaktır. GTA 5 yeniliklerinden biriside araç yol tutuşlarının giderek çok daha kuvvetlenmesi olacaktır. Böylece oyun içerisinde tehlikeli yarışlar yapabilecek ve çok daha fazla keyif alabileceksiniz. Bu GTA severlerin oldukça beğendiği özelliklerden birisidir.

Oyuna günümüzde de moda olan Android sistemli cep telefonları eklenmiş. Artık görevleri cep telefonu ile kabul edebilecek ve aynı zamanda e-maillerinize cep telefonundan bakabileceksiniz. Gerçek yaşam öğesinin giderek belirginleştiği oyunda çok daha fazla yenilik GTA severler ile buluşacaktır. Buda oldukça güzel bir eklentidir.

GTA 5 yeniliklerinden biriside oyuna eklenen yeni bowling, gece kulüpleri ve internet kafelerdir. Kısacası oyundaki harita çok daha büyüyecek ve gezecek çok daha fazla alan olacaktır. Oyun içerisinde yaptığınız seçimler sonucunda oyunun sonunda çok daha farklı bitiş sahnelerini görmeniz sağlanmıştır. Buda oyunu tekrar tekrar oynamanız ve gene aynı keyfi alabilmeniz konusunda oldukça güzel bir eklentidir. Bu sayede çok daha güzel bir oyun oynayabilirsiniz.

Bu arada belirtmeden geçmemek gerekir. GTA 5, hala çok popüler olan, haritası, modları ve hileleriyle oyunculara iyi zaman geçirten GTA San Andreas‘ın devamı niteliğinde. GTA 5 bu en popüler versiyonun devamı olarak yani GTA San Andreas 2 olarak da adlandırılıyor.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar