Haber kaldırma, online kriz yönetimi ve benzeri hizmetler

Haber kaldırma, online kriz yönetimi ve benzeri hizmetler

İnternet üzerinde sizi zedeleyecek bir haber yayınlandı ise asla dert etmeyin. Böyle bir durumda hiç vakit kaybetmeden Distile yetkililerine başvurun ve haberinizin sildirilmesi için talebinizi iletin. Distile yetkilileri, haberinizi ortadan kaldırmak adına çalışmalara ivedilikle başlayacaktır.

Haber sildirme hizmeti arıyorsanız, sizlere bu konuda hiç tereddüt etmeden distile.com.tr adresini tavsiye ediyorum. Bu adres ile birlikte, hem haberlerinizi sildirebilecek, hem de şahsınıza yönelik hazırlanan video ya da fotoğrafları internet üzerinden kaldırtabileceksiniz.

Markanıza zarar verecek, firmanızın satışlarını olumsuz yönde etkileyecek haberleri Distile ile iletişim kurarak sildirme şansı bulabilirsiniz. Bu hizmetler için ne gibi ücretlerin ödenmesi gerektiğini merak ediyorsanız ya da sürecin nasıl işleyeceği hususunda kafanızda soru işaretleri var ise, hemen 0850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Telefon üzerinden, Distile çalışanlarına merak ettiğiniz tüm sualleri sorma şansı bulabileceksiniz. Tüm sorularınız, en ayrıntılı şekilde cevaplanacaktır.

Haber kaldırma hizmeti ile birlikte, size zarar verecek tüm haberler internet ortamından kaldırılacaktır. Zaman zaman çeşitli video paylaşım sitelerinde, sizden habersiz olarak çekilen videolar olabilir. Bu videoları, yine Distile ile görüşerek yok ettirebilirsiniz. Kısacası, hem haber sildirme, hem video sildirme işlemleri için Distile biçilmiş kaftandır.

Müşterilerine online itibar yönetimi hizmetleri sunan Distile, her geçen gün daha da büyümektedir. Firmanızın ve markanızın itibarını yüceltmek ve korumak adına, Distile adresinden hizmet almanızı öneriyoruz.

Online itibar yönetimi hizmetleri ile beraber, şahsınıza yönelik ya da firmanız ile ilgili olumsuz tüm içerikler internet aleminden kaldırılacaktır. Eğer kaldırılması gereken içerik, sizi çok rahatsız ediyor ise ve kaldırma işleminin büyük bir hızla gerçekleştirilmesi gerekmekte ise, bu durumda online kriz yönetimi hizmeti için başvurunuzu yapınız. Online kriz yönetimi sayesinde, size zarar verecek her türlü; haber, video ile fotoğraflar internet üzerinden ivedilikle silinir. Ayrıca sizin adınıza açılmış sahte ve sizi karalayacak sosyal medya hesapları da yine Distile tarafından kapattırılmaktadır. Böyle bir ihtiyacınız söz konusu olur ise, tereddüt yaşamadan Distile yetkilileriyle iletişim kurabilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar