Hamur Oyunu

Hamur Oyunu

Hamuroyunlari.com adı altında yayın hayatını sürdürmekte olan oyun sitesine hepiniz hoşgeldiniz. Site içeriğinde çok sayıda yemek oyunu kendine yer bulmuştur. Bu oyunların büyük bir kısmı hamurlu yiyeceklerin yapımıyla alakalı olan yemek oyunlarıdır. Bugünkü yazımda sizlere, hamuroyunlari.com isimli internet adresini ve bu internet adresinde yer alan bazı eğlenceli hamur oyunlarını tanıtacağım.

Sizlere bu akşam tam üç adet hamur oyunu tanıtmayı arzu ediyorum. Bu üç hamur oyununun isimleri sırasıyla şu şekildedir: Ekmek hamuru oyunu, Hamur adam ve Hamur kızart. Adı geçen oyunlar arasından Ekmek hamuru ve Hamur kızart adlı oyunlar birer yemek yapma oyunu olarak nitelendirilebilirken, hamur adam oyunu tam anlamıyla bir aksiyon ve macera oyunudur.

ekmek hamuru

İlk olarak Ekmek hamuru oyunundan kısaca bahsedeceğim. Ekmek hamuru yapabilmek adına, elimize geçen tüm malzemeleri en iyi şekilde kullanmak, oyundaki temel görevimiz olmaktadır. Hazırlamış olduğumuz ekmek hamurunu en son etapta fırına atacağız.

hamur adam

Sitede yer alan hamur oyunları kategorisinin en özel oyunlarından bir diğeri de Hamur adam oyunudur. Hamur adam oyununda, siz hamurdan yapılmış bir adamı temsil etmektesiniz. Ve karşınıza çıkan her türlü engeli aşarak yolunuza devam etmeniz gerekiyor.

hamur kızart

Hamur Kızart isimli oyun ise, yemek oyunu sevenlerin çok hoşuna gidecek bir flash oyun olarak nitelendirilebilir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar