slot malaysia İBS İle Satış Eğitimleri | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

İBS İle Satış Eğitimleri

İBS İle Satış Eğitimleri

 

İBS, iş hayatında hızla ilerlemek isteyen dinamik profesyonellere ihtiyaç duyabilecekleri pek çok alanda eğitim programları sunan bir firma. Eğer yönetici adayıysanız, iş hayatında hızla ilerlemek isteyen bir profesyonelseniz, İBS programlarına ihtiyaç duyacaksınız. Lider ve yönetici adaylarına yönelik sertifika programlarının yanında, Finans, İnsan Kaynakları, Reklam Yazarlığı gibi alanlarda, İBS eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla programa katılın ve kariyer anlamında mükemmelleşin. Sizi iş hayatına hazırlayacak İBS, micro düzeyde bir MBA yapma olanağı sunuyor. Mutlaka genç olmanıza gerek yok, yıllardır iş hayatındaysanız bile, yeteneklerinizi geliştirmek ve tazelenmek için programlarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Alacağınız eğitimlerin haricinde, kendi alanında uzmanlaşmış başarılı bireylerler, sohbet amaçlı derlerimize eşlik edecek, size ilham verecekler ve başarıya giden yolu sizlere anlatacaklar.

 

Daha fazla bilgi almak için, site içerisindeki linklerden bloglarımıza ulaşabilirsiniz. Eğer iş hayatında sizleri bekleyen engelleri, ihtiyaç duyacağınız bilgileri öğrenmek istiyorsanız, İBS’in kapıları size açık. En önemlisi de, ilham. İBS’in profesyonel kadrosunun sizlere vereceği ilham, yolunuzu açacak, size cesaret verecek. Öyle ki, siz de ileride başkalarına ilham verecek konuma geleceksiniz. İyi bir lider, başkalarına ilham verebilendir, sadece bilgi paylaşan ya da yöneten değil. İş hayatı, beklemediğiniz ve tahmin edemeyeceğiniz bir çok problemi beraberinde getiriyor, profesyoneller bunlarla nasıl baş edileceğinin bilgisine yıllar içerisinde kavuşuyor, İBS bu bilgileri size, siz daha yolun başında veya ortasındayken sunuyor.

 

İBS eğitim seçeneklerinden biri, satış eğitimleri. Neuroscience, NLP, değişim yönetimi gibi yeni trend bilim dallarına hakim bireyler yetiştirmek hedefiyle yola çıkan İBS Satış Eğitimleri programı, sizleri oyunun kurallarına hakim profesyonellere dönüştürme amaçlıdır. Bu alanda en önemli mesele, sektörün sürekli yenilenmesi, bilginin yeni formlarının her sene ulaşılabilir olması ve bu alanda görev yapan bir profesyonelin sürekli olarak kendini yenilemek durumunda kalmasıdır. Beş sene ya da on sene önceki bilgi formlarıyla iş yapamazsınız. İBS sizi bu koşullara hazırlayacak. Kazanan bir ekip olmak, ya da yaratmak, oyunun kurallarını kendi lehine çevirebilecek stratejileri geliştirebilmek, programın ana hedeflerindendir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar