İşte Aralık 2016’nın ücretsiz Xbox Live Gold oyunları

Verdiğimiz paranın karşılığını almayı her ne olursa olsun isteriz, bu bir oyun da olabilir herhangi bir hizmet de. Oyunlarınızı çevrim içi oynayabilmek için satın almak zorunda olduğunuz Xbox Live Gold üyeliği, aynı zamanda her ay birbirinden güzel 4 oyunu da ücretsiz olarak elde etmenizi sağlıyor. Microsoft’un bu oyunlar konusundaki oyuncuları destekleyen politikası, Aralık 2016’da da meyvesini vermiş gibi görünüyor.

2016 yılının son ayında, yani Aralık’ta sizleri birbirinden güzel 4 oyun bekliyor olacak sayın Xbox One kullanıcıları. Bunların ikisi zaten konsolunuz için çıkış yapan oyunlar iken, diğer ikisi ise Geriye Uyumluluk Programı’ndan geliyor. 1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihlerinde Sleeping Dogs, 16 Aralık 2016 – 15 Ocak 2017 tarihleri arasında Outlast oyunlarını elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, 1 Aralık – 15 Aralık 2016 tarihleri arasında Outland ve 16 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında ise Burnout Paradise sizleri bekliyor olacak.

Xbox 360 kullanıcıları için ise oyun yelpazesi her zaman olduğu gibi biraz daha kısıtlı. 1 Aralık – 15 Aralık tarihleri arasında Outland oyununu, 16 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında ise Burnout Paradise oyununu ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Hatırlatmakta yarar var, bu tarihler arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklediğiniz oyunlar sonsuza kadar kütüphanenizde kalacak. Yani istediğiniz zaman yükleyebilir ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Bu ayın zengin rotasyonuna PlayStation Plus’ın karşılığı ne olacak acaba?

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar