slot malaysia İzmir Haberleri Sitesi | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

İzmir Haberleri Sitesi

İzmir’in nabzı izmirgundem.com’da atıyor. izmirgundem.com adı altında faaliyetlerini sürdüren internet sitesi vasıtasıyla İzmir’de yaşanan en güncel haber ve gelişmeleri takip etme fırsatı bulabileceksiniz.

Bugün izmirgundem.com adresinin resim galerisi bölümünden biraz bahsetmek istiyorum. Sitede ayakkabı modelleri, gelinlik modelleri ve saç modelleri adı altında üç önemli resim galerisi oluşturulmuş. Bu galerilere girerek, birbirinden şık resimleri inceleyebilirsiniz.

Sitedeki ayakkabı modelleri sayfasında 2013 yılının en moda ayakkabıları ziyaretçilere sunulmuştur. Bu yıl giyilebilecek en şık ayakkabılar bölümde kendine yer buluyor.

Gelin adayları için bir de gelinlik modelleri galerisi açılmış. Bu galeride, son derece zarif ve güzel gelinlikler görebileceksiniz.

Son olarak saçlarınıza değer veriyorsanız ve en moda saç modellerini takip ederim diyorsanız sizi saç modelleri sayfasına davet ederiz. Bu sayfa üzerinde, saçınıza uygulayabileceğiniz çok çeşitli modeller ziyaretçilere gösteriliyor.

Bu yazımızdan da anlayabileceğiniz gibi izmirgundem.com adresi sayesinde İzmir’in gündemini yakından takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda çok özel resim galerine bakma şansı bulabilirsiniz.

www.izmirgundem.com

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar