JollyGame – Silkroad Private Serverler

JollyGame – Silkroad Private Serverler

Silkroad Türkçe İpek Yolu anlamına gelmektedir ve içerik olarak bakmak gerekirse İstanbul ve Çin arasında geçen bir ticaret oyunudur.Oyunda Tüccarlar Ve Hırsızlar olmak üzere 2 farklı meslek grubu vardır.

Silkroad Private Server yani Silkroad pvp serverlar herkese açık oyun sunucularıdır.Günümüzde inanılmaz oyuncu çeken Private Serverler kısa sürede devasal oyuncu kitlesine sahip olmuştur. Bu artış devam ederken yapılan araştırmalara ve 2014 verilerine göre dünyanın en kalabalık oyun ağının Silkroad Private Server olduğu da kanıtlanmış durumdadır.Şimdi sizlere görebileceğiniz en iyi Private Server olan Jolly Game’yi sunmak istiyorum.110 Cap bSilkroad ve 80 Cap cSilkroad serverlarımızla hizmetinizde olan Jolly Game Silkroad Private Server ile sizlere gerek oyun içinde ki düzen,oyunculara adil yaklaşım,zamanında oyun içi müdahaleler , gecikmeyen E-posta kontrolleri,harika ilgiye sahip forum konularıyla gerekse uygun fiyatlarda ki karakterlerle hizmetinizdedir.

Rakibimiz olan başka Private Serverlardan bizi ayıran önemli ayrıntılarımızla birlikte sizlerin sayesinde var olan konumumuzu korumakla kalmayıp rakiplerimizle mesafemizi sürekli açıp gözde Private Server olmamıza neden olan oyuncularımıza hizmetimiz talepleriniz karşısında sonsuz ve sorunsuz olacaktır.Bahsettiğim üzere sizlere oyun ağımızda olabildiğince adil ve eğlenceli bir oyun sunma çabasındayız. Sizlere sevineceğiniz bir haber daha vermekten gurur duyarım .Kalabalık ve bir o kadar da kaliteli oyuncularımıza yönelik Jolly Game Private Server olarak oyunda kampanyalarımızı arttırıyoruz.Aylık çekilişleri bSilkroad ve cSilkroad olarak iki farklı kategoride yapmaktayız.Oyuncularımız çelişte kazandıkları taktirde yükledikleri silk limiti kadar hediye silk kazanmaktadırlar. Ayrıca kampanyalarımızın sıklığınıda siz değerli oyuncularımızın memnuniyeti için arttırmaktayız.

Müşterek eğlencenin tek adresi ve karşılıklı duyguların hakim olduğu Jolly Game oyun ağımıza eğlence ve aksiyon arayan oyuncularımıza zaman kaybetmeden katılmalarını öneriyoruz. Sizler için hazırladığımız oyun portalının adresi: http://www.jollygame.net/

JollyGame Silkroad Serverlar

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar