slot malaysia Just Cause 3 Oyunu Videosu Pek Sevilmedi | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Just Cause 3 Oyunu Videosu Pek Sevilmedi

Avalanche oyunun çıkış videosunu geçtiğimiz saatlerde yayınladı. Çıkışına saatler kalan Just Cause 3’ün bugün yayımlanan çıkış videosuna tepkiler adeta yağmur gibi yayıyor. Paylaşılan tanıtım videosu bizlerin alışık olmadığı tarzda bir çıkış videosu olmuş. Yapımcı firma yaptığı duyuru videosunun etkisini yansıtamadığı bu videoyu neden yayınladı?

Bildiğimiz gibi Avalanche Ekim ayında oyuncuların arasında bir video yarışması düzenlemişti. Yayınlanan çıkış videosu ise bu yarışmanın birinci olan videosunu, çıkış videosu olarak yayınladı. Videoda Just Cause 3’ün patlama sahnelerine odaklanan video, birçok oyuncudan da eksi puan almış durumda. Rap şarkısı eşliğinde devam eden video bol gürültülü olan çıkış videosu kalite bakımından da beklenenin altında olduğunu söyleyebiliriz.

Just Cause 3’ün çıkış videosunu tekrar Avalanche tarafından hazırlanmadığını, video yarışmasında gönderilen 1200 adet videonun içinden birinci olan kişini videosu çıkış videosu olarak belirlendiğini hatırlatalım. Aşağıdan bahsettiğimiz çıkış videosunu izleyebilirsiniz. Ayrıca izledikten sonra yayınlanan çıkış video ve yarın çıkışını yapacak oyun hakkındaki görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Y0P_K4d3fPk

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar