Kaçak

Şu sıralar ATV’nin en çok izlenen polisiye dizisi olan Kaçak, pek çok özelliği ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarmış dizilerdendir. Dizideki konunun çok iyi olmasının yanı sıra oyuncu kadrosu da günden güne gelişmektedir. Çok daha iyi oyuncuların dizi kadrosuna eklenmesiyle beraber dizinin izleyici sayısında da ciddi bir artış yaşanmıştır.

Dizide Haluk Bilginer, Gürkan Uygun, Berk Hakman, Begüm Birgören, Hasan Küçükçetin ve İnanç Konukçu gibi daha pek çok isim yer almaktadır. Kadrodan da anlayacağınız gibi dizi oldukça kalitelidir. Zaten uzun soluklu bir yapıt olması da dizinin ne kadar iyi işler çıkardığının bir göstergesidir. Dizinin konusuna gelecek olursak eski bir polisin yaşam hikayesi anlatılmaktadır.

Eski bir polis, çok ünlü bir mafya liderinin oğlunu öldürmüştür. Bu durumda mafya lideri her yerde o polisi aramaktadır. Fakat polisin yaşamını sürdürmesi gerekmektedir. Bu sebepten dolayı da kimlik değiştirerek küçük bir kasabada kahvecilik yapmaya başlar. Anadolu’nun küçük bir köyünde olsa da mafya lideri onun peşini bırakacak değildir. Onu her yerde aramaya devam edecektir. Fakat eski polisin yakalanmaya hiç niyeti yoktur. Bu yüzden kaçak bir yaşam sürmeye devam eder.

Kaçak dizisi Salı günleri saat 20.00’da ATV’de sizler ile buluşuyor. Dizinin yeni çıkan bölümleri ile ilgili fragmanları izlemek içinde sitemizi tercih edebilirsiniz. Çıkan fragmanları ilk olarak yayınlayan sitemizde HD kalitede bir sonraki bölümler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar