slot malaysia Kaliteli Oyun Sunucu Kiralama Hizmeti – ServerKurma.COM | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Kaliteli Oyun Sunucu Kiralama Hizmeti – ServerKurma.COM

YERLİ OYUN Server Kiralama Hizmeti

Evet, oyun Severler sizlerde oynadığınız oyunları profesyonel olarak oynamak ve server mi kurmak istiyorsunuz.

İşte sizlere profesyonel, kaliteli ve güvenilir bir site.

Serverlar ( oyun sunucuları ) yani çoklu oyuncular ile oynanabilen oyunları sanal dünyada oynanmasını sağlayan ağlardır. Bu sistemler yani serverlar olmadan oyun oynayabilmek mümkün değil. Bu sistemlerden yararlanmak sadece oyun oynamak için değil en iyi şekilde kaliteli teknik destek almak da server kiralamak kadar önem arz etmektedir. Genel olarak hizmet verdiğimiz oyunlar için oyun server kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ülkemizde ilk olarak %100 yerli server ve sitemizin çalışması için konfigüre edilmiş olan sunucular da sizin için ayrılan Hosting hizmetleri ile oyuncularımıza oyunlarını sorunsuz, kesintisiz, güvenilir ve oyunları kasmadan 7/24 oyun oynaya bilmenin zevkini yaşayacaksınız. Hem de en uygun fiyatlarla ve ödeme koşulları ile sitemiz tarafından oyun sunucu kiralama ile 3 farklı tarz da sizlere sunulacaktır. Counter strike paketleri görmek için csgo server kiralama sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.

İlk defa site üzerinden server kiralayacaksanız Ekonomik Server Paketi bu paket plan fiyat ve performans ürünüdür her bütçeye uygun şekilde hazırlanmıştır ilk defa server açanlar tarafından tercih edilir. belli bir zamandır hizmetten yararlanıyorsanız Normal Server Paket bu paket ise planı orta seviye donanımlar için hazırlanmıştır. Serverınızdaki oyunca sayfası fazla ise normal server programı sizin için daha iyi olacaktır.

Ekonomik planda, daha iyi performansı olduğu için kalabalık serverlar için daha iyi bir tercihtir ve profesyonel olarak oyunlarınızı oynuyorsanız da Profesyonel Server Paketlerini tercih edebilirsiniz, planı diğer planlara göre en üst düzey donanıma sahiptir, eğer ciddi olarak server işi yapıyorsanız kesinlikle bu alanı tercih etmelisiniz. Seçtiğiniz oyuna özel olarak serverınızın ayarlarını özel olarak ekibimiz tarafından yapılıp ayrıca serverın serverın takibi de ekibimiz tarafından profesyonel olarak yapılır. Paketleri kiralarken paket gruplarına göre ücretler ödeyeceksiniz.

Ark survival server gereksinimleri bir hayli fazladır bu yüzden sizlere profesyonel paketi öneririz. Detaylı olarak paketleri görmek için Ark survival server kiralama sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz. Lag ve takılma sorunu olmayan tek oyun server hizmetidir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar