slot malaysia Kendinizi Geri Kazanın | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Kendinizi Geri Kazanın

KENDİNİZİ GERİ KAZANIN

İnsanların dış görünüşünde en önemli bölgelerinden biri olan saç toplum içerisinde aktif bir şekilde yer alamsını sağlayan etmenlerden biridir.

Psikolojik yada fizyolojik nedenler dolayısı ile görülen saç dökülmeleri ülkemizde pek çok kişide güven kaybı yaşatmaktadır. Saç dökülmelerini tetikleyen pek çok neden bulunmaktadır. Ağır hastalıklar ve kullanılan ilaçlar da saç dökülmesini tetikleyen önemli etmenlerdendir. Özellikle erkeklerin yaşadığı kellik problemi genellikle genetik kaynaklıdır. Saç ekimi hakkında sık sorulan sorulara ulaşmak için http://newage-clinic.com/sikca-sorulanlar/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.Erkek tipi saç dökülmesi ciddi bir sağlık sorunudur. Saç dökülmesi kişide fizyolojik bir etki yaratmasa da psikolojik olarak çöküşüne neden olmakta bu da dolaylı olarak sağlığını bozmaktadır. Saç dökülmesi her sağlıklı insanda görülebilmektedir. Erkek tipi saç dökülmesinde genel olarak başın ön tarafından başlayarak arkalara doğru ilerlemektedir. Saç dökülmesi 40 yaşına gelindiğinde en üst seviyeye ulaşmaktadır. Saç dökülme problemi günümüzde oldukça erken yaşlarda başlamaktadır. Bunun nedeni değişen çevre koşulları ve hayat şartlarıdır. Genç yaşta görülen saç dökülmeleri ileride daha ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Saç kaybı problemlerinde en etkili yöntem olan saç ekimi yöntemi günümüzde en etkili yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Saç ekimi işleminde saç kılının kalitesi ve özelliklerine göre sağlıklı saçların yoğun olduğu bölgeden kıl kökleri alınarak seyrek bölgelere kıl kökü transfer edilmektedir. Hiçbir ağrı ve sızı oluşumuna sebep olmayan bu operasyonda şişlik gibi komplikasyonlarda görülmemektedir. Lokal anestezi altında gerçekleştirilen bu işlem yaklaşık 5-6 saat gibi kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. Saç ekimi hakkında daha fazla bilgi almak için http://newage-clinic.com/sac-ekimi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saç ekimi işleminde sadece kişinin kendine at olan saçı eklenebilmektedir. Saç üzerinde yapılacak transplantasyon işlemi organ nakline uygun bir yapıda bulunmaktadır. Saç nakil işleminde en çok kullanılan yöntem FUE yöntemidir. Bu yöntem diğer ekim yöntemlerine göre daha fazla tecrübe isteyen bir operasyondur. Bu yöntem ile gerçekleştirilen saç nakli operasyonlarında görünüm daha doğal ve bölgede saç sıklığı daha fazla olmaktadır.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar