slot malaysia Kendinizi Pırlantının Işıltısına Bırakın | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Kendinizi Pırlantının Işıltısına Bırakın

Kendinizi Pırlantının Işıltısına Bırakın

Kadın erkek ilişkilerinde zaman zaman sevdiğiniz kişinin kalbini kırmış olabilirsiniz. Bu kırgınlığı giderebilecek tek şey sevdiğiniz kişiyi mutlu etmenin yollarını aramaktır. Herkes sürprizleri sever. Siz de sevdiğiniz kişiye küçük sürprizler yapın. İsim kolye ve isim yüzükler tam aradığınız hediye. Mortaki.com da siz de isim kolye ve isim yüzük tasarlayabilir, sevdiğiniz kişinin adını yazıp sevdiğinize hoş bir sürpriz yapın.

Altın takıların cazibesine siz de kapılacaksınız. Pırlantanın göz kamaştıran ışıltısına kadınlar asla karşı koyamazlar.  Bir evlenme teklifini özel kılan tektaş bir pırlanta, anı ölümsüzleştirecektir.

Eğer bütçeniz yeterli değilse üzülmeyin. Mortaki.com’da gümüş kolye ve gümüş yüzüklerle kendinizi şımartabilirsiniz. Gümüş takıların imitasyon takılara kıyasla çok daha kaliteli olduğunu biliyoruz. Kararmayan ve kulağı yara etmeyen gümüş takılar, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir aksesuarınız olacaktır.

Sevgililer gününde sevgilinize hediye bulmakta sıkıntı çekiyorsanız mortaki.com’un sitesine bir göz atmanızı öneririm. Yüzlerce çeşit seçeneği ve aynı zamanda istediğiniz takıyı tasarlama imkanı sunan bu site alışveriş için biçilmiş kaftan.

Hoş bir kıyafeti güzel bir aksesuarla tamamlarsanız o gecenin şıkı siz olacaksınız. Bazı takılar insanlar üzerinde pozitif enerji yayarak sizi kötü enerjilerden koruyacaktır.  Kendinizi iyi hissedecek ve çevrenizdeki insanlarla keyifle sohbet edeceksiniz. Altının zarafeti sizin tasarımınızla buluşunca herkesin imrenerek baktığı bir tarz yakalamanız mümkün.

Modayla ilgilenen kişilerin aksesuarı es geçmemeleri gerekir. Çünkü aksesuar kıyafeti tamamlayan önemli bir ayrıntıdır. İsterseniz dünyanın en şık kıyafetini giyin, o kıyafeti uygun aksesuarla tamamlamazsanız o kıyafet hep yarım kalacaktır. İstenilen şıklığa ulaşmanın altın kurallarından biri de takınızı seçerken dikkatli olmaktır. Eğer taşlı bir kıyafet seçtiyseniz, seçeceğiniz gümüş takı biraz daha sade olmadır. Spor bir kıyafet seçtiyseniz o kıyafete altın takı pek hoş olmayacaktır. Altın takı yerine gümüş kolye ve gümüş yüzükle kombinizi tamamlayabilirisiniz. Işıltılı bir elbise seçtiyseniz küpeleriniz büyük ve sallanan değil, küçük inci küpeler olmalı.

Kendinize zaman ayarın. Bakımlı olmanın size çok şey kazandırdığını göreceksiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar