Kitap ayracı

Mıktanıslı kitap ayraçları ve Magnetler

Çeşit çeşit kitap ayracı Giftsturkiye.com adlı internet sitesinde satışa çıkarılmıştır. Siteye giriş yapanlar, yüzlerce farklı modelde kitap ayracını bir arada görebileceklerdir.

Kitap okumayı çok daha zevkli hale getirmek istiyorsanız, siz de giftsturkiye.com adresinde satışa sunulan kitap ayraçlarından sipariş verebilirsiniz.

Çevrenizde kitap ayraçları satın almayı arzu eden tanıdıklarınız var ise, onlara da giftsturkiye.com sitesini tavsiye etmeyi unutmayınız.

Sitede yer alan kitap ayraçları mıknatıs özelliğine sahiptir. Mıknatıslı kitap ayraçları ile beraber, kitap okurken kaldığınız yerleri en iyi şekilde belirleyebileceksiniz.

Küçük, orta ve Battal ebatlara sahip mıknatıslı kitap ayracı seçenekleri, giftsturkiye.com sitesinde siz kitap meraklılarını bekliyor.

Bu sitede, kitap ayraçları dışında aynı zamanda magnet satışı da gerçekleştirilmektedir. Hediyelik ve turistik magnet çeşitleri, sitede bulunabilecektir.

Buzdolaplarınıza koyabileceğiniz çok sayıda buzdolabı magneti yine siteden satın alınabilir.

Site üzerinden vereceğiniz kitap ayracı veya magnet siparişlerinizin akabinde, ürünleriniz belirttiğiniz teslimat adresine ivedilikle gönderilecektir.

Firma İletişim Verileri

E-posta : info@giftsturkiye.com
Adres: Atatürk Caddesi Ülker Sokak No: A/4 Taşdelen Çekmeköy / İstanbul
Telefon : 0 543 686 46 30 – 0 216 429 98 74

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar