slot malaysia Kolay zayıflama programının adımları | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Kolay zayıflama programının adımları

Alışkanlık Takipçinizi kullanarak takip edebildiğiniz alışkanlık sayısını günlük olarak her sütunun altında toplayın. Haftanın hangi günlerinde daha başarılıydınız?  O günlerde daha başarılı olmanızın sebeplerini sıralayın, ipucu almak için, günlük notlarınıza ve Günlük Hedeflerinize göz atın.  Alışkanlıkları pek de iyi takip edemediğiniz günler hangileriydi? O günlerin sizin için daha zorlayıcı olmasının sebeplerini sıralayın. İpucu için, günlük notlarınızı ve Günlük Hedeflerinizi kullanın.

Aynı zamanda, olası düzen benzerliklerini tespit edebilmek için Alışkanlık Takipçinize göz atın: Hafta başında daha iyi bir performans gösteriyorsunuz fakat hafta sonuna doğru performansınız düşüyor mu? Özellikle zorluk yaşadığınız haftanın belirli bir günü var mı? Belirli günlerin daha zorlayıcı olmasına dair her bir sebep üzerinde, daha iyisini yapabilmenizi sağlayacak birkaç strateji düşünün. Her bir alışkanlıkla ilişkilendirilmiş olan Evet, Yapabilirim! başlığı altındaki motivasyon verici mesajlara bakın. Her bir mesajı; yardımı dokunmayanlar için 1, çok yardımı dokunanlar için 5 olacak şekilde 15 arasında derecelendirin. Size en fazla yardımı dokunan mesajları not edin. 

Günlük Hedefleriniz için; üstteki numaralı maddede yaptığınız analizin aynısını yapın. 7. ve 14. günlerde kaydettiğiniz, verdiğiniz kilo miktarlarını toplayın ve toplam değeri lida zayıflama programı değerlendirme sayfasına yazın. Bir haftada diğerine kıyasla daha mı çok kilo verdiniz? Eğer öyleyse, yukarıdaki 1-4 arasında belirtilen etmenler üzerinde, bunların bir rolü olup olmadığına dair düşünün. Çıkarımlarınızı yazın.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar