Mafia 3 İnceleme

Mafia 3 Genel İnceleme

Mafia 3 oyun dünyasında açık dünya yapılı oyunlar arasında popüler olan bir oyundur. 2002 de Mafia oyununun çıkmasının ardından seriler ilerletilmiş ve içerikler yenilenerek oyunculara sunulmuştur. Bir zamanlar Gta oyunu gibi içeriği yüksek ve gerçekçi oyunların o dönemlerde popüler olmasının ardından Mafia serisi de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Oyunun senaryosu New Bordeaux şehrinde geçiyor. Oyunda canlandırılan karakter Lincoln Clay Vietnam Savaşından sağ dönüp hayatını düzene sokmaya çalışırken bir grup düşman buna izin vermeyerek karakterimize zorluk çıkarıyor.

Mafia 3 Güçlü Senaryosu İle Heyecanı Arttırıyor

Mafia serisi diğer açık dünya oyunlarından daha fazla sevilmiştir. Bunun nedeni güçlü senaryosu ve karakter animasyonlarıdır. Oyundaki senaryo ve hikayenin işleyiş şekli oyundaki akışı güçlendirerek oyunu daha etkili bir hale getiriyor. Karakterlerin senaryoya uygun bir şekilde dramatik rolleri ve karakterlerin çaresizlikleri üst seviyeye çıkartılarak oyuncunun ruhuna işliyor.

Oyunun hikayesi oyun oynandıkça ilerleyerek oyuncuya ayrı bir heyecan katmayı başarıyor. Bir intikam arayışında olan Lincoln, yan karakterin sayesinde hikayeyi ilerletmeyi sağlıyor. Oyunun içinde ana görevler ve yan görevlerin bulunması oyuncular için tasarlanmış koleksiyonlar da oyuna ayrı bir hava katıyor.

Kaynak: Oyunhaberi.com.tr

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar