slot malaysia Makyaj Sanatı ve İncelikleri | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Makyaj Sanatı ve İncelikleri

Makyaj Sanatı ve İncelikleri

Günümüzün en çok ürün genişliğine sahip, birbirinden farklı ve etkiye sahip ürünleri kozmetik dünyasında bulabilirsiniz. Tarihi çok eskilere dayanan makyaj yapma sanatı bugün tatlı bir manipülasyon yapma sanatı olarak bile görülebilir. Aldığınız kozmetik ürünlerin kullanımını bilmeniz, makyajdan elde edeceğiniz verimi maksimize eder.

Makyaj Ürünlerinin Püf Noktaları

Fondötenler, vücudun renk tonlamasını ayarlamak için kullanılır. Fondötenin asıl amacı, yüzünüze birazdan yapacağınız makyaj daha kolay yapılmasını ve yüz derisinde pürüzsüz bir zemin oluşturulmasında en etkili kozmetik üründür. Çilleri, kırmızılıkları, damarları kapatarak yüzünüze pürüzsüz bir görüntü kazandırır.

Yüz Pudrası, sürmüş olduğunuz fondötenin belli bir saat süre içerisinde yüzünüzde kalmasını sağlar. Tamamlayıcı özelliği vardır.

Kapatıcı, bu ürün sabahları uyandığınız zaman bir nevi süper kahramandır. Kurtarıcıdır. Çünkü bu ürünün görevi göz altı morlukları, kızarıklıkları, lekeleri kapatmaktır. Fondöten kullanmadan önce kapatıcı kullanmanızda yarar vardır.

Allık, bu ürünün görevi yüzünüzün kemikli görünmesini sağlar. Elmacık kemiklerinizi ön plana çıkarmak için göreve hazır bir şekilde kullanılmayı bekliyordur. Hafif tonlarda elmacık kemiği üstlerinde gezdirebilirsiniz.

Ruj, tonlarca çeşit renk seçeneği ile dudakları göstermek, dudakları dolgunlaştırmak veya inceltmek için olan farklı modelleriyle birlikte kullanılır. Daha profesyonel kullanımlar için rujunuzu fırçayla birlikte sürebilirsiniz.

Maskara, kim istemez kalın ve uzun kirpikleri? İşte bu istekten yola çıkılarak üretilen bu ürün sayesinde kirpiklerinizi olduğundan daha koyu ve daha uzun gösterebilirsiniz.

Göz kalemi, sayesinde gözlerinizin görünümünü güzelleştirmek sizin elinizde. Doğru sürüm teknikleri sayesinde bakım işleminizi tamamlayacak ve etkileyici gözlere sahip olmak sadece 5 dakikanızı alacak.

Hızlı Makyaj Nasıl Yapılır?

Kızlar zor durumda kaldıklarında acil makyaj yapmaları çok önemlidir. 5 Dakikada makyaj yapabilmek birçok kız için büyük bir yetenek olarak görülmektedir. Aşağıdaki ipuçlarını kullanarak 5 dakikada makyaj yapabilirsiniz. Hızlı bir makyaj yapabilmek için

Yüzünüzde leke ve kızarıklıkları kapatmak için ten renginizle aynı tona sahip kapatıcı sürün.
Fazla oyalanmadan yüznüze üst yüzeyden pudra sürün. Yanaklarınıza bir iki kere ruj ile dokundurun. Ardından parmaklarınız yardımıyla bu ruju yanaklarınıza yedirin.
Son yapmanız gerkeen ise gözlerinize maskara çekmek olacaktır. Böylece hem doğal hem de makyajlı bir görüntü elde etmiş olacaksınız.

ETİKETLER: Makyaj sanatı, makyaj nasıl yapılır, makyaj sürme teknikleri, makyaj ürünlerinin görevleri, hızlı makyaj nasıl yapılır

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar