Marvel’s Spider-Man İncelemesi

Marvel’s Spider-Man İncelemesi

Spider-Man kahramınını çoğu kişi dizi ve filmleri ile birlikte tanımış oldu. Tanındıktan sonra iyi bir popülerlik yakalayan Spider-Man karakteri Playstation 4 için harika bir oyun tasarımı ile sevenlerini şaşırmayı başardı. Marvel’s Spider-Man sinemada yakaladığı hayran kitlesini bu oyunla birlikte daha da arttırmayı hedefleyerek başarılı oldu.

Oyun sadece Spider-Man ile ilgili değil çünkü oyun içerisinde yan karakterler ile birlikte içerik güçlendirilmiştir. Oyun içerisindeki hikayenin devam etmesi için yan karakterlere ihtiyaç doğuyor. Oyun içerisindeki aksiyonun akışkanlığı iyi bir senaryo ile oyuna devam etmek oyuncuyu memnun ediyor.

Oyunda Öne Çıkan Detaylar

Oyun içerisinde Spider-Man’ın çeşitli güçleri dikkatleri üzerine çekiyor. Zorlu koşullarla başa çıkması için çeşitli mücadeleler veren Spider-Man hayranları tarafından bu oyun sayesinde daha fazla ilgi odağı oluyor. Oyun içinde sadece Spider-Man değil bir Peter Parker hikayesi de mevcuttur. Peter Parker oyunun geçişinde önemli rol alıyor. Peter Parker ile yapılması tamamlanması gereken görevler oyun canlılık kazanarak ana hikaye için değişiklikler ortaya koyuluyor.
Heyecan Katan Hikayeyle Maceralara Atılın

Oyun içerisindeki bu sürükleyici hikaye ile oyun daha keyifli hale gelerek oyuncularına keyifli bir deneyim yaşatabiliyor. Dövüş esnasında kullanılan ekipmanlar karakterimiz için oldukça yararlı oluyor. Oyundaki görevleri başarıyla tamamladıktan sonra Peter karakterini daha iyi bir görünüme kavuşturarak performansını yükseltebiliyoruz. Bulmacalar yavaş yavaş çözülerek karakterlerimizi yükseltmemiz için başarmamız gereken görevler zorlaşıyor. Akıl ve ortaklığın ön planda olduğu bu oyunda oyuncular iki karakterle yeniliklere açılıyor.

Marvel’s Spider-Man Nasıl Oynanır

Oyunda tuş kontrolünü iyi sağlayarak oyuna adapte olma hızını yükseltebilirsiniz. Oyundaki taktikleri hızlı bir şekilde öğrenmek için çeşitli detayları bilmek gerekiyor. Oyunun içerisinde ağ atmak ve çeşitli yerlerde karakteri dolaştırmak oyuncular için keyif verici bir hale geliyor. Dövüş esnasında karakterinizin yeteneklerini ortaya koyarak hızlı ve akıcılığı yüksek bir şekilde heyecan dolu oyun oynayabilirsiniz. Oyunda karakterin 26 farklı kostümü bulunuyor ve bu kostümleri güçlendirmek mümkün. Ancak bu kostümler için oyun içerisinde yan görevler yer alıyor. Bu görevleri başarıyla tamamladıktan sonra karakterin kostümlerini açmak mümkün hale geliyor.

Kaynak: Oyunhaberi.com.tr

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar