slot malaysia Metin2 Pvp Serverlar | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Metin2 Pvp Serverlar

Metin2 Pvp Serverlar

Metin2 pvp serverler, metin2 adlı oyunun oyuncularının bu oyun içerisinde olan hile, bug ve pahalı eşya satışı gibi işlemlerden sıkılması ve cin fikirli vazı çin firmalarının bunun pvp sürümünü çıkartıp internette yayması ile ortaya çıktı.

Şuan bu pvp serverlar sektöründe binlerce oyuncu ve binlerce lira dönmektedir. Adeta bu sektöden zengin olan veya metin2 pvp serverler ile içli dışlı olup batan onlarca kişi vardır. Bazı metin2 pvp serverler gerçek metin2 den bile daha güzel olabiliyor. Hatta öyle pvp serverlar var ki ayda 30 milyardan fazla ciro yapmakta ve sahibini zengin etmektedir. Ülkemizde bu sektöre bakıcak olursak binlerce bile denilebilecek kadar pvp server vardır fakat hergün 10 adet pvp server açılıyor ve 9 tanesi ertesi ayı göremeden kapanıyor. Bunun başlıca nedeni ise oyuncuların editsiz pvp serverlar arayışları. Bu arayışlar sonucunda bazı kişiler pvp serverlar açıyorlar fakat editsiz olduğu için bir yerden sonra bütçeleri bu oyunları kalkındırmaya yetmiyor ve kapatmak zorunda kalıyorlar. Bu sebeple bizlerin tavsiyesi editsiz değil az editli serverlara yönelmeniz aksi takdirde ise maalesef tüm emekleriniz çöp olacak ve metin2 pvp serverler dan soğuyacaksınız.

Metin2 pvp serverlar’ın birazda türlerine değinmemiz gerekir ise bunlar genel olarak 3 e ayrılıyorlar. Tr tipleri, ws lik serverlar ve emek serverlar.

Tr tip serverlar genel olarak ne kolay ne zor olarak tabir ediliyor ve ortamları daha saygın olmaktadır. Fakat metin2 wslik serverler ise bunun tam tersidir.

Bunun başlıca nedeni ise wslik serverların charı aç tığınız anda hazır bir duruma gelmesidir. Char emek harcamadan hazır oluncada diz boyu küfür, hile vs. gibi istenmeye görüntüler ortaya çıkıyor fakat emek serverlar da herkes bir emek harcadığı için oyun içerisinde rekabet, saygı ve sohbet oranı çok yüksektir.

Çok nadir hile, küfür görülür ve bu metin2 pvp server oyuncuları da hemen tespit edilerek oyunun gm leri tarafından banlanırlar. Emek serverlara daha çok değinicek olur ise adı üzerinde emek olduğu için ne kadar edit satışı olmasına karşı olsak da emeklerinizin çöpe gitmemesi için ufak satışlar yapan metin2 pvp serverler sahiplerini tercih etmelisiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar