slot malaysia Mordekay ve Rigbi İle Eğlenceye Hazır Mısınız | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Mordekay ve Rigbi İle Eğlenceye Hazır Mısınız

İlk oyuncu ‘W,S,A,D’ tuşları ile,ikinci oyuncu ise yön tuşları ile hareket eder.Oyun 40 bölümden oluşuyor.Buzdan kalıpları kırabilir,yeniden yapabilirsiniz.Birinci oyuncu buz kırmak için ‘F’ tuşunu diğer oyuncu ise ‘enter’ ya da ‘boşluk’ tuşunu kullanabilir.Oyundaki amaç canavarlara yakalanmadan meyveleri toplamaktır. Sitede neşeli dondurmalar oyna linki oldukça fazla hit almıştır.

GTA

Gta oyunu ülkemizde ve dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Son dönemlerde Türkiye’de oyunun bu derece popüler olması ve kullanıcı sayısının artması üzerine oyunun Türkçe yaması yayınlandı. Böylece gta san andreas oyna oyunu ülkemizde birçok oyun sever tarafından oynanmaya başlandı.

Online oyun platformları altında dövüş, savaş, spor ve daha yüzlerce kategori altında yayınlanan bu tür oyunlar ülkemizde son yıllarda oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Mordekay ve Rigbi oyunları İkiz çizgi film karakterleri iken son dönemlerde oyun karakterlerinin başrollerinde rol alan kahramanlara dönüşmüşlerdir. Böylece bu oyun üzerinden yeni kategoriler de oluşturulmuştur. Siz de bu oyunu iki kişilik veya tek kişilik oynamak isterseniz dilediğiniz online oyun platformu altında süper normal oyna bağlantısı altında yayınlanan sayfadan oynayabilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar