slot malaysia MSI 12. Nesil Intel işlemcili Gaming PC ve oyuncu monitörlerini duyurdu | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

MSI 12. Nesil Intel işlemcili Gaming PC ve oyuncu monitörlerini duyurdu

Bilgisayar toplama konusunda deneyimi olmayan kullanıcılar için MSI hazır sistemleriyle de bir seçenek haline geliyor. Yapmanız gereken bilgisayarda hangi oyunları oynamak istediğinize karar vermek. MSI gerisini sizin için halledecek. MSI masaüstü serisi, performans, estetik, bağlantı ve deneyim gibi özellikleri ile “G.A.M.E Unlimited” konseptini sizlere sunmakta. Ayrıca, hazır toplanmış masaüstü PC sistemlerinde kullanıcılar yalnızca tak-çalıştır deneyimi yaşarlarken MSI masaüstü bilgisayarlarda siz ürünü satın alırken entegre ettiği yazılım ve donanımları ile süreci tamamlamanıza yardımcı oluyor.
MSI 12. Nesil Intel Gaming serisi masaüstü bilgisayarlar

Yeni MSI Gaming masaüstü bilgisayarları Intel’in en yeni 12. Nesil Alder Lake işlemcileri ile donatılıyor. Üstelik Intel 7 üretim teknolojisi P-Core (Performans) ve E-Core (Verimlilik) çekirdekleriyle hibrit bir mimariye sahip. Bu sayede çoklu görev performansında %47’ye varan artış sağlanıyor.. Oyun performansı da önceki nesle göre %13’ten fazla artışa sahip. Ek olarak K serisi Gaming Desktop bilgisayarların tamamı, DDR4 ile donatılmış önceki nesilden %60 kadar daha yüksek okuma hızına sahip DDR5 bellek ile donatıldı. Bu sayede oyuncular daha hızlı bir şekilde oyun deneyimi yaşayabilecek.

Dahası da, MSI 12. Nesil Gaming Desktop bilgisayarların tümü Windows 11 ile geliyor. Ayrıca sahip olduğu Direct Storage teknolojisi sayesinde sistemin oyunu hızla okuması sağlanıyor. Ayrıca, Auto HDR işlevi ile SDR oyun sahneleri bile HDR kalitesine iyileştirerek oyun deneyiminizi yükseltecek. En önemlisi de MSI, Intel’in 12. Nesil kilitsiz işlemci modellerini bu kez MEG Aegis Ti5, MEG Trident X ve Codex X5 modellerinde piyasaya sürüyor. Böylece bu modellerin tümü G.A.M.E Unlimited ruhuna sahip ve oyun deneyiminizi yepyeni bir çağa taşıyor.

Kaynak: Leadergamer.com.tr

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar