slot malaysia Ödüllü Oyunlar | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Ödüllü Oyunlar

Ödüllü Oyunlar

http://www.oyuncini.com

Oyuncini.com, son zamanların en çok ziyaret edilen oyun sitelerinden biri olmayı başarmıştır. Site içeriğinde o kadar eğlenceli oyunlar vardır ki, her yaştan oyunseverin yoğun ilgisi oyunci adresine kaymaktadır. Oyuncini sitesinin bu başarısını, biz Oyunsiteniz editörleri olarak tebrik ediyoruz. Bugünkü yazımızda oyuncini.com sitesini, sizler için analiz edeceğiz ve sitede yer alan çeşitli oyunlar hakkında bilgiler vereceğiz.

Oyuncini sitesinden çeşitli flash oyun seçimleri yaptım. Bu seçmiş olduğum oyunları, sizlere kısa kısa tanıtmayı planlıyorum. Lafı daha fazla uzatmadan, genç kızların büyük hayranlık duyduğu bir oyun çeşidiyle, yani bir kuaför oyunu ile yazımıza başlayalım.

Bu kuaför oyunumuzun adı: “Süper Kuaför” oyunudur. Süper kuaför oyununda, sizler bir kuaför olarak görev yapmaktasınız. Dükkanınıza gelen müşterilerinizin saçlarını en iyi modellerle kesmek sizin başlıca göreviniz olacaktır.

oyuncini

Süper Kuaför oyununu, bilhassa genç kızlara tavsiye edebilirim. Birçok genç kız bu kuaför oyununu gerçekten çok sevecektir. Süper kuaför oyunu, oyuncini.com sitesinin en iyi kuaför oyunlarından birisidir.

Oyuncini adresi üzerinden seçmiş olduğum bir diğer oyunla devam edelim. Bu oyunumuz, Kırmızı top oyunudur.

oyuncini.com

Kırmızı topu, birçok engelin arasından geçirmek ve bu top ile sorunsuz bir şekilde oyunun sonunu görmek başlıca amacınız olacaktır. Kırmızı top oyunu, tam anlamıyla bir beceri oyunudur. Zaten bu oyun, sitedeki Beceri oyunları kategorisine yüklenmiştir. Oyunda, bütün becerileriniz sonuna kadar sınanacaktır. Eğer beceri seviyeniz yüksek ise, kırmızı topu birçok zorlu engelden başarıyla geçirirsiniz. Lakin sakarlık yapar ve yeterince özen göstermezseniz, bu oyunda sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorum. Sözün özü, son derece eğlenceli ve bir o kadar zorlu bir oyunla karşı karşıya olduğunuzu söylemeliyim.

Şimdi de sitedeki Anahtar topla oyunu ile yazımıza devam edelim. Anahtar topla oyunu, adı üstünde anahtar toplama görevini yapmamızın icap ettiği bir oyundur. Bu oyunda bir topu yönlendirerek anahtarları toplamaya çalışıyoruz. Anahtar topla oyununda çok sayıda level, yani bölüm bulunmaktadır. Her bölüm, farklı ortamlarda geçiyor. Yani her bir level atlayışınızda sizi çok farklı heyecanlar bekliyor olacak. Anahtarların hepsini toplayın, mutlu sona ulaşın.

anahtar topla

Yukarıda yer alan resimde, anahtarları toplayan topu görebilirsiniz.

Sizlere bugün son olarak, Kaktüs adam oyununu tanıtmayı arzuluyorum. Kaktüs adam oyunu, harika bir şekilde kurgulanmıştır. Oyun, bir film senaryosunu aratmayacak niteliktedir. Okuyucularımıza kaktüs adam oyunundan kısaca bahsedelim.

oyuncini

Kaktüs adam oyununda, bir banka kötü adamlar tarafından soyulmuştur. Ve bu kötü adamlar, banka soygununu zavallı kaktüs adamın üstüne atmışlardır. Kaktüs adam, doğal olarak polis tarafından aranmaktadır. Şimdi kaktüs adamın iki görevi bulunmaktadır. Bunlardan ilki, polisten kaçmak. İkincisi ise, onu tuzağa düşeren kötü adamları bulmak. Gerçekten bir nefeste okuduğunuza adım gibi eminim. İnanılmaz bir senaryo, inanılmaz eğlenceli bir oyun. Bu oyunu oynamak için, oyuncini.com sitesinin Macera oyunları adlı kategorisini açabilirsiniz. Macera oyunları kategorisinde zaten Kaktüs adam oyunu direk olarak gözünüze çarpacaktır. Kaktüs adamın polislerden kurtulup, kötü adamları bulma konusunda elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Çok eğlenceli bir macera oyununun sizleri beklediği aşikar. Ben şimdiden bütün oyunseverlere, bu zorlu görevde içtenlikle başarılar diliyorum. Umarım, bu oyundan en iyi şekilde ayrılacaksınız. Görevinizi ciddiye alın. Akabinde zaten başarılı olursunuz.

Özetlemek gerekir ise, bugün sizlere toplamda 4 oyun tanıttık. Bu oyunlardan ilki “Süper Kuaför” adlı oyundu. İkincisi ise bir beceri oyunu olan “Kırmızı top” oyunu idi. Sizlere tanıttığımız üçüncü oyun, “Anahtar topla” oyunuydu. Bir macera oyunu olan Anahtar topladan sonra ise son olarak “Kaktüs adam” oyunundan bahsettik. Umarım bu dört oyun seçimimizi beğenmişsinizdir. Oyuncini.com sitesinde bu dört oyun gibi, yine çok eğlenceli oyunlar sizleri bekliyor. Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar