Online Friv Oyunlar

Online Friv Oyunlar

 

 

 

            Boş zamanlarını doldurabilmek söz konusu olduğu vakit, çoğu bilgisayar sahibi internet üzerinden online oynanabilecek değişik oyunları tercih ediyor. Bu tür oyunları iki farklı kategorde inceleyebiliriz. Uzun süren online oyunlar ve anlık oynanabilecek friv oyunlar. Uzun süren oyunlar ekseriyetle üyelik açılarak oynanan ve çoğu oyun severi tarafından tercih edilen yazılımlardır. Kısa zamanlı Police Pursuit play game ise, ekseriyetle vakit doldurmak için tercih edilebilirler.

Akşamları uykusuz olan, iş yerlerinde boş zamanları olan, ders okumaya ara vermiş olan kişiler, internet dünyasına girip bu oyunları oynayarak zaman geçirebilirler. Çoğu senaryolar ve oyun kahramanları ile sayıları onları aşan oyunlar oldukça değişik şekilde hazırlanmış olabiliyor. Av sporları oyunlarından, Caillou Game Play, bilardo, masa tenisi gibi spor oyunlarından helicopter friv games gibi araç kullanıcılığı oyunlarına kadar büyük bir yelpazede oyun bulmak imkan dahilindedir..

Kısa ve insanı bıktırmayan olması ise oyuncular için bir avantaj. Game play oyunlarının çoğu, kısa zamanlı tekrar eden hamleler üzerine kurulmuş olsa da, kısa oldukları için siz bıktığınızda oyun çoktan bitmiş oluyor. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için bu oyunlar oldukça güzel bir seçenek. İyi eğlenceler.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar